Coronavirus: ماسک-ساخت داوطلبان تبدیل به کلاه و فولاد لباسهای در شمال شرق انگلستان

زمانی که رمان coronavirus شد ramping تا St. Johnsbury بومی کیم Behr می دانستم که او نیاز به انجام کاری برای کمک به.

او رسیده به شمال شرقی منطقه ای ورمونت که در بيمارستان گفت: این مورد نیاز پارچه ماسک صورت برای بهداشت و درمان کارگران و کارکنان است.

نه حرفه ای و فاضلاب Behr به سرعت خودش را به سازمان 116 فاضلاب و مسئول ساخت آن اتفاق می افتد زمانی که بیمارستان خوشحال با ماسک ساخته شده درخواست های اضافی برای فولاد لباس و کلاه.

جامعه با هم متحد استفاده از مهارت های شمال شرقی پادشاهی ساکنان برای حمایت از بیمارستان های محلی و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

شمال شرقی انگلستان عملیات ماسک صورت

هنگامی که ماسک صورت نیاز تاسیس شد Behr در زمان به Facebook و ایوان فروم به استنباط پشتیبانی می کند. “مقدس تولیدو بتمن پاسخ شگفت انگیز بود,” او گفت:.

او با تشکیل گروه شمال شرقی پادشاهی عملیات ماسک صورت. گروه وب سایت به عنوان یک مرکز برای الگوها و دستورالعمل برای فاضلاب و همچنین به عنوان یک ماسک صورت درخواست خدمات.

Behr گفت: این گروه شامل بسیاری از خانه quilters بلکه نان و عروسک خیمه شب بازی جامعه تئاتر 10 ساله تا 90 ساله ها, بچه ها و وکلای مدافع. آنها با هم تولید بیش از 3,500 ماسک مارس 23.

در علاوه بر این به بیمارستان, ماسک, رفت و به خانه سلامت در نیوپورت, منطقه سازمان در پیری فروشگاه های محلی برای کارگران ضروری برای استفاده و دیگران. “ما در حال ساخت آنها و ارسال آنها را به عنوان سریع به عنوان آنها در حال ساخته شده” Behr گفت.

او گفت: مردم پیدا کردن آن را درمانی برای دوختن و کمک به تلاش علیه COVID-19 است که نام رسمی این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

از لباس عروسی به فولاد لباسهای

ممنون برای ماسک صورت و شناخت آغاز از تجهیزات حفاظت فردی کمبود شمال شرقی منطقه ای ورمونت بیمارستان رسیده به فاضلاب با حتی یک چالش بزرگتر: به دوختن فولاد روپوش و کلاه برای کارگران بیمارستان.

مندی چاپمن بیمارستان معاون اجرایی مدیر عامل شرکت گفت: “این گروه بسیار پذیرای یک پروژه بسیار بزرگتر.”

Catamount هنر بود که درگیر در یک پروژه مشابه با, شمال, شهرستان, بهداشت و درمان (NCHC) تماس محلی شب عروسی طراح تارا لین Scheidet برای کمک به ایجاد یک فولاد الگوی لباس شب. به طور معمول به صورت محلی بر اساس مد موسسه فناوری آلوم خواهد بود تولید “سازگار با محیط زیست طراحی لباس, لباس, لباس عروسی و پوشیدنی هنر اختصاص داده شده به گونه های در معرض خطر” برای مشتریان از طریق برچسب تارا لین.

“من می دانستم که من تا به حال مهارت, مواد و منابع مورد نیاز آنها. من متوقف شد همه چیز من انجام شده بود به انجام کارها برای آنها ASAP” Scheidet گفت.

Scheidet آغاز شده توسط ساخت یک الگوی از فوق العاده بزرگ به اندازه پارچه, بیمارستان, کارگر فولاد عبا. “من مدرج آن را به یک اندازه, متوسط, تایپ, دوخت, دستورالعمل تخت طرح و گام به گام عکس چگونه لباس,” او نوشت: در یک ایمیل. “من نیز صعود تا اصلاح الاستیک تعصب اتصال و رول پارچه جناغی بافتن نوار برای آنها را به در دوخت.”

او دوخته حدود ده داد و نمونه های اولیه به NCHC پزشکی, کارگر, کارکنان برای شروع دوخت.

“قبل از اینکه ما آن را می دانستند سخاوتمندانه مردم در شمال شرقی پادشاهی ورمونت بودند بیرون آمدن از چوب به کمک پارچه و دوختن,” او گفت:.

این وقتی است که Scheidet و Behr متصل می شود. Scheidet مورد استفاده او شهر نیویورک مد اتصالات برای به دست آوردن الگوی دیجیتالی به طوری که آنها می تواند کپی شود برای هر کسی که به استفاده از.

تجهیز خط مقدم

برندا اسمیت اورژانس در شمال, ورمونت, بیمارستان منطقه ای اشاره کرد که همکاران و چهره و گوش بودند که مالیده شده توسط PPE و الاستیک از ماسک صورت. آنها با استفاده از فولاد کلاه با دکمه های دوخته شده در بالای گوش برای حلقه ماسک صورت الاستیک در اطراف, اما تعجب اگر این کلاه می تواند تولید شود. “در عرض یک دقیقه من دریافت یک تماس تلفنی از بیمارستان و یک ایمیل برای تماس با کسی که برای انجام درست آن” اسمیت گفت: در Facebook post.

Behr گروه شروع به تولید. آوریل 24, بیش از 80 کلاه تولید شده بود و انتظار می رود 200 لباسهای.

بیمارستان در حال انتظار برای راهنمایی از CDC و یا ورمونت وزارت بهداشت برای قرار دادن لباسهای استفاده کنید. “ما امیدواریم که که ما قادر خواهد بود به استفاده از آنها در بسیاری از تنظیمات بالینی به جای بسیاری از لباسهای یکبار مصرف” گفت: Laural Ruggles بیمارستان معاون رئیس جمهور از بازاریابی است. او با اعتماد به نفس آنها را پیدا خواهد کرد یک راه برای استفاده از آنها.

“NCHC پزشکی کارگران که در غیر این صورت بیکار ایجاد 300 فولاد روپوش و حدود 350 ماسک برای خود و کارکنان بیمارستان محلی” را به عنوان از آوریل 24 Scheidet گفت.

تلاش شده است که با سپاسگزاری توسط بهداشت و درمان کارگران و کارکنان بیمارستان. “این یک نمایش نمادین از حمایت جامعه و جامعه است که در پشت آنها و مراقبت در مورد آنها و قدردانی آنها را به کار روزمره” چپمن گفت.

Behr گفت: آنها در حال رفتن به ادامه دوخت تا زمانی که به آنها گفته شود که برای جلوگیری از. آنها در نیاز بیشتر الاستیک; یکی فاضلاب گفت: Behr آنها تا به حال به “لرزش پایین برخی از octogenarians” برای دریافت بیشتر.

با خلاقیت در, رنگارنگ, غریب پارچه “امید ما این است که زمانی که پزشکان و پرستاران دیدن آنها خنده با صدای بلند” Behr گفت.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>