Coronavirus: الاییواسدی به شروع سال تحصیلی جدید در ماه اوت اما آیا کلاس های درس بازگشایی نامشخص باقی مانده است

سال تحصیلی بعدی برای لس آنجلس دانش آموزان مدرسه آغاز خواهد شد اواسط ماه اوت — پس از دو ماه از مجازی مدرسه تابستانی — اما آیا سقوط آغاز می شود به صورت آنلاین و یا فیزیکی در کلاس های درس نامشخص باقی مانده L. A. مدرسه مقامات منطقه گفت: پنج شنبه, آوریل 4.

باز ثبت نام تابستان جلسه آغاز خواهد شد در اواسط ماه ژوئن گفت: سرپرست Austin Beutner خود را در طول به روز رسانی هفتگی پس از راه اندازی مدارس مجبور شدند به شاتر برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این 2020-21 سال تحصیلی شروع می شود در تاریخ 18 اوت گفت:” Beutner. “ما هیچ تصمیم گیری در مورد باز کردن از امکانات مدرسه که تاریخ و نمی خواهد تا زمانی که علم و مقامات بهداشتی به ما بگویید که آن را بی خطر است و مناسب برای انجام این کار است.”

Beutner گفت: مدرسه منطقه در حال همکاری با UCLA اپیدیولوژی و کارشناسان بیماری های عفونی و همچنین مقامات بهداشت و درمان به طرح بازگشت امن به منطقه نزدیک به 600 دانشگاه.

مجازی مدرسه تابستانی تشکیل شده است از یک “فشرده” مجموعه ای از دوره های آموزشی برای تعداد محدودی از دانش آموزان با داشتن بزرگترین چالش در مطالعات خود. نیز وجود خواهد داشت سواد و ریاضی دوره های آموزشی برای همه دانش آموزان در تمام سطوح درجه با تاکید بر زبان آموزان زبان انگلیسی.

غیر سنتی و فرصت های علمی نیز در دسترس خواهد بود گفت: Beutner مانند گیتار یا نوع الت موسیقی شبیه گیتار کلاس در همکاری با گیتار فندر شرکت. خانواده ها این فرصت را به ثبت نام در هفته های آینده.

همه مجازی برنامه تابستان را به زمان تابستان جلسه ارائه شده است به همه دانش آموزان در الاییواسدی, او گفت:. برای چند سال گذشته و تابستان مدرسه تا به حال تنها ارائه شده به دانش آموزانی که نیاز به را تشکیل می دهند یک شکست خورده کلاس و یا یک کلاس نیاز به فارغ التحصیل.

هفته گذشته Beutner گفت: “قوی” سیستم coronavirus تست و تماس با ردیابی مورد نیاز است برای دانش آموزان و کارکنان برای بازگشت به دانشگاه به عنوان رایگان COVID-19 تست شده محدود سود در لس آنجلس.

پس از مدت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: سال تحصیلی آینده می تواند شروع در اواخر ژوئیه یا اوایل اوت به آدرس یادگیری دست آورده تعطیلی مدارس. این بیانیه به نظر می رسید به superintendents در سراسر کشور ،

“ما قطعا در هیچ موقعیت برای رفتن به مدرسه فردا” گفت: Beutner پس از اعلام. “ما در حال برنامه ریزی برای انواع مختلف حالات. حرکت میز جدا در مدرسه آسان است, این قطعه که از دست رفته برای ما علم — که برای رفتن به آزمایش می شود چه خطرات هستند دانش آموزان و کارکنان در بازگشت به مدرسه ؟ کسانی که پاسخ داده نشده قطعات برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>