کروناویروس در ورمونت: چه شهرها و کسب و کار نیاز به ماسک صورت? در اینجا پاسخ.

شهرستانها و شهرهای سراسر ورمونت در ماه گذشته توسعه یافته سیاست های جدید برای کاهش گسترش COVID-19 در بسیاری از موارد نیاز ساکنان به پوشیدن صورت پوشش زمانی که در داخل از کسب و کار.

در اوایل ماه آوریل کمیسیون بهداشت و درمان Mark Levine توصیه می شود که همه Vermonters پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, زیر مرکز کنترل بیماری را واژگونی اولیه آن ارشاد در برابر پوشیدن صورت پوشانده اند.

تا این نقطه Gov. Phil اسکات دستور اجرایی مربوط به COVID-19 همه گیر و مرحله به مرحله re-دهانه تنها تشویق نمی نیاز به پوشیدن پوشش در هنگام تعامل با افراد خارج از خانواده خود را.

Vermonters سفر از طریق حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و قطار و یا سوار به اشتراک گذاری خدمات و همچنین به عنوان کسانی که در انتظار در فرودگاه یا پایانه های اتوبوس انبار ملزم به پوشیدن ماسک.

همانطور که از ژوئن 8, این چند عمده شهرداری ها هستند که نیاز به ماسک:

برلینگتون

شهر برلینگتون نیاز به کارکنان و مشتریان در موسسات خرده فروشی به پوشیدن چهره سپر یا پوشش داخل.

این قطعنامه به تصویب رسید از طریق یک شورای شهر رای و به اثر رفت مارس 18 استفاده برای همه کسب و کار “به روی عموم باز برای خدمات و یا فروش محصولات و کالا در خرده فروشی و اساس است.”

موسسات ذکر شده در این قطعنامه عبارتند از: سخت افزار, مواد غذایی و فروشگاه های راحتی.

بیشتر: Burlington نیاز به صورت سپر و پوشش در موسسات

برتلبرو

کارکنان در موسسات خرده فروشی در سراسر برتلبرو به عنوان welcustomers ملزم به پوشیدن پوشش صورت یا سپر در حالی که در داخل این محوطه به عنوان از آوریل 20.

South Burlington

South Burlington نیاز به ماسک در ساختمان های شهر است اما تنها معرفی آنها در فضاهای عمومی.

قطعنامه تصویب شده توسط South Burlington را شورای شهر در 18 مه “به شدت تشویق” همه کسب و کار و سود به حکم پوشیدن صورت پوشش در موسسات خود را, اما این شهر خود را نمی خواهد اجرا ساکنان.

رای دهندگان برای یک اخیر مدرسه بودجه رای در South Burlington شد نیاز به پوشیدن یک ماسک قبل از ورود به باغ مدرسه رأی به عنوان بخشی از ضد coronavirus اقدامات است.

بیشتر: South Burlington نیاز به ماسک در شهرستان, ساختمان, توصیه عمومی استفاده از

مونپلیه

هر فرد با ورود به مونپلیه, عمومی ایجاد ارائه می دهد که خدمات خرده فروشی است که نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت داخل ساختمان و در حضور دیگران از ژوئن 4.

این قطعنامه تصویب شد مونپلیه را به شورای شهر در هفته گذشته و نیاز به هر یک از استقرار به پست علامت خود را در مورد ماسک-پوشیدن سیاست در ورودی و یا معامله مکان.

کدام فروشگاه زنجیره ای هستند که نیاز به ماسک?

در میان جعبه بزرگ فروشگاه های مواد غذایی و زنجیره ای در ورمونت در حالی که بسیاری از آنها به پیوستن به بهداشت و اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های مشخص شده توسط اسکات دستور اجرایی برخی متفاوت است در رویکرد خود را به نیاز به ماسک.

در ویللیستن فروشگاه مانند کالاهای اساسی جدید تعادل و AT&T در حال باز به راه رفتن در مشتریان اما نیاز به صورت پوشانده اند. Costco در کولچستر و معامله گر جو در South Burlington همچنین توصیه می شود مشتریان خود را ماسک می پوشند در حالی که در داخل فروشگاه و یا در انتظار در خط.

دیگران مانند Home Depot, نیاز نیست, ماسک, اما آیا شمارش تعداد افرادی که از طریق درب راه رفتن به اطمینان حاصل شود آنها نمی بیش از ظرفیت در هر زمان داده شده.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de