کروناویروس در ورمونت: کمی در لیگ, باشگاه فوتبال بازی انتظار بازی در میان همه گیر

روز یکشنبه مادران نوردیک بازیکنان فوتبال دریافت گل در طول این باشگاه فاصله اجتماعی جمع آوری و در مزرعه درخت در اسکس.

کلی چه بود پچ پچ در این روز مادر?

“ما نمی توانیم صبر کنید برای بازگشت وجود دارد” گفت: جیم Goudie نوردیک مدیر از مربیگری. “تقریبا هر پدر و مادر می گفت بچه خود را آماده رفتن است.”

اما به عنوان دولت به تدریج دوباره باز می شود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس صبر کنید به بازی در ادامه برای جوانان ورزشی مانند فوتبال و لیگ کوچک بیس بال و سافتبال.

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات گفت: گروه 10 یا کمتر مردم مجاز به معاشرت با احتیاط. اسکات ضمیمه به اجرایی خود را به منظور برای اولین بار صادر شده در ماه مارس به سرعت گسترش COVID-19 شامل تفریحات و فعالیت های تناسب اندام است که “نیاز به کم و یا هیچ تماس مستقیم” — مانند اسکیت پارک, توپ, زمینه های دنباله دار شبکه های گلف و تنیس.

“بازی های هوشمند و بازی امن” تصمیم هر چند نه به رفتن پیش برای سازمان rec لیگ و یا رویدادهای ورزشی به بازگشت و یا رزومه کاری.

به عبارت دیگر هیچ بازی.

بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل های

اما شیوه از بیش از 10 نفر به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند به دستورالعمل های مناسب قابل قبول گفت: Julie مور دبیر آژانس از منابع طبیعی است.

“توانایی نگه شیوه خوب است اما هیچ سازمان یافته بازی در این نقطه” مور گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه بعد از ظهر.

که نقطه روشن در شیوه بود و خبر به ورمونت فدراسیون فوتبال که در تاریخ 13 مارس اعلام کرد که آن را به حال تعلیق تمام فعالیت های از طریق مه 15.

“ما هنوز اطلاعات متناقض در صورتی ما می توانیم عمل” گفت: مگ Munson مدیر اجرایی ورمونت فدراسیون فوتبال. “اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما نیاز به آهن برای اولین بار.”

در آماده سازی Munson شده است کار بر روی یک بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل برای باشگاه ها با دستورالعمل از فوتبال ما و ارسال آن به دفتر والی زمانی که آماده است. فوتبال انجمن نظارت بیش از 50 سفر و ضبط برنامه های در کشور بالغ بر حدود 8,600 بازیکنان.

اگر چه سهشنبه بالقوه وحی می تواند تغییر تاریخ هدف Munson گفت: این انجمن امیدوار است قرارداد ژوئن 1, بازگشت, برای, آموزش, با, بازی, تا پایان ماه ژوئن یا اوایل جولای — تنها اگر رژیم صهیونیستی است. اسکات آسانسور محدودیت در بازی است.

“من می دانم که همه خارش به خارج وجود دارد. عضویت من مایل به ماندن در این دوره” Munson گفت.

“پیام ما این است که زمانی که ما دوباره آن را برای رفتن به یک جدید طبیعی است. آن را به نگاه و احساس متفاوت” Goudie گفت. شمال اروپا متشکل از 23 تیم و در حدود 300 بازیکنان.

یک تمرین در روز مادر

یک فوتبال باشگاه, همکاری, فوتبال, نیست, یک عضو VSA و انجام یک عمل اختیاری در چمن مصنوعی در جنوب برلینگتون دبیرستان در روز مادر. اسیر در یک NBC5 گزارش همکاری مدیر فیلیپ مک کورمیک و پنج نفر از بازیکنان خود را از طریق رفت اصلاح جلسه آموزش در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و ضد عفونی تجهیزات.

“این هیچ متفاوت از یک مجموعه ای از دوستان بازی. ما نگه داشته در دستورالعمل” McCormick گفت.

وقتی South Burlington مقامات گرفتار باد از همکاری را به عمل McCormick گفته شد به دنبال “پروتکل های مناسب برای تسهیلات دسترسی اگر آنها می خواهند به استفاده از آن” مدیر مدرسه پت برک گفت.

“با هر یک از امکانات ما شما فرض کنید که اجازه استفاده از. آن را در یک پارک عمومی” برک گفت.

به عنوان همکاری آموخته پیدا کردن زمینه ممکن است به چالش کشیدن به عنوان به خوبی. Goudie یک مزرعه درخت عضو هیئت مدیره گفت: بزرگ, هوای آزاد, تسهیلات در اسکس است و انتظار می رود تا ماه ژوئن است.

لیگ کوچک باقی می ماند در حالت انتظار بیش از حد

در 30 آوریل همان روز ورمونت مديران انجمن به پایان رسید به امید یک فصل بهار برای دبیرستان, تیم های لیگ کوچک بین المللی لغو مسابقات منطقه ای و 2020 جهان سری.

اما درب بسته نشده است بر جامعه و دولت بازی برای جوانان بیس بال و سافتبال.

منطقه من مدیر کریس Brosseau در حال تهیه پیش نویس یک پروتکل برای تیم های خود را اکثریت را پوشش می دهد که Chittenden County است. او گفت: برخی از مربیان شده اند در تماس با پدر و مادر در مورد تمرینات بازیکنان را می توانید در موقت.

“در حال حاضر ما در حال انتظار. مثل لیگ بین المللی رئیس جمهور گفت: ما در یک باران تاخیر و ما در حال انتظار برای آن را به توقف بنابراین ما می توانیم بازی” Brosseau گفت. “اگر وجود دارد یک شانس برای بچه ها به خارج وجود دارد و بازی با خیال راحت من می خواهم بچه ها را به خارج وجود دارد و بازی آنها را دوست دارم.”

جرمی خواندن منطقه III مدیر گفت: وجود خواهد داشت تقلا برای برنامه ریزی های صورت و یا هنگامی که آنها مجاز به انجام این کار.

“آنچه که ما را ترک کرده اند به این امید که ما می توانیم برخی از مرتب کردن بر اساس از یک فصل به طور منظم و حتی احتمالا کمی با منطقه و یا ایالت مسابقات و سپس توقف در آن” جزئیات گفت.

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im