Coronavirus: چگونه ورمونت, معلم, مربی انطباق با کنترل از راه دور یادگیری

معلم شیمی Stephen Rizner در تلاش است برای پیدا کردن فرمول برای آموزش از راه دور.

از آنجا که مدارس بسته اند با توجه به COVID-19 pandemic جنوبی برلینگتون بالا, معلم مدرسه, پیدا کرده است, راه های خلاق برای تعامل با دانش آموزان با مواد در نظر گرفته شده برای فرد دست در یادگیری است.

“شاید مهم ترین چیزی که دانش آموزان را در کلاس من است به دست آوردن تجربه آزمایشگاهی; استفاده از انواع ابزار و مواد, آموزش تکنیک های مختلف درک زمانی که به استفاده از یک قطعه از تجهیزات بیش از دیگری” Rizner نوشت: در یک ایمیل. او و همکار ایجاد کرده اند ویدئوها از آزمایش اما “وجود دارد هیچ جایگزینی برای دانش آموزان اندازه گیری همه چیز خود به خود و با استفاده از آن اطلاعات برای توسعه گیری,” او گفت:.

به عنوان یک track & field مربی او تا به حال به “به طور کامل تجدید نظر چگونه ما در مورد آن است.” او حمایت از ورزشکاران از طریق آنلاین تیم تمرینات فردی برنامه های آموزشی مجازی و مسابقات.

پس از ایجاد محتوای دیجیتال برای زمان از راه دور آموزش فرمت, او در حال حاضر درس است که می تواند متفاوت باشد در آینده آموزش.

اما در آن طول می کشد بیشتر زمان شخصی. ایجاد محتوا و ارتباط با دانش آموزان و خانواده ها منجر شده است در چالش با تعادل کار و زندگی.

“ما می دانیم که کامل نیست اما ما فقط همه در تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم با آنچه ما” Rizner گفت. او را درک دانش آموزان و خانواده ها در موقعیت های استرس زا و برخی بیش از دیگران است.

“انعطاف پذیری و درک من شده است, اصول راهنما را از طریق تمام این,” او گفت:.

بیشتر: شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>