Coronavirus: چگونه ورمونت تولید کنندگان ایجاد تجهیزات حفاظتی

در صبح روز جمعه, ورمونت, مدیریت اضطراری برداشت نزدیک به 2000 چهره سپر از تجدید نظر مرکز نظامی در اسکس. آنها خواهد شد به احتمال زیاد رفتن به اولین پاسخ دهندگان در سراسر کشور.

داستان چگونه تجدید نظر آمد به ساخت سپر — چیزی نیست که آنها به طور معمول را — است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج در ورمونت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس با شدت گرفتن است.

ورمونت تولید کنندگان در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به با انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

کریس Carrigan معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار برای ورمونت اتاق بازرگانی گفت: او با این نسخهها کار با حدود 200 تولید کنندگان در صنایع اعم از هوافضا و هوانوردی به دستگاه های پزشکی.

Carrigan گفت: تولید کنندگان در حال تبدیل شدن زنجیره تامین خود را اختلالات ناشی از COVID-19 بحران به فرصت برای ایجاد ماسک صورت سپر و ضد عفونی کننده دست. برخی از شرکت ها حتی بررسی راه هایی برای ساخت هواکش.

“بسیاری از آنها می خواهند برای کمک به,” او گفت:.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در چین در پایان سال 2019 است و پس از گسترش در سراسر جهان است.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. بسیاری از افراد توسعه فقط علائم خفیف. بدترین موارد توسعه پنومونی ویروسی و ریه های خود را آنقدر ملتهب آنها دیگر می تواند در تبادل اکسیژن به دی اکسید کربن و بیمار قادر به تنفس.

Carrigan ذکر GlobalFoundries در اسکس اهدای N95 ماسک به ورمونت مدیریت اضطراری و ارائه مشخصات فنی برای آیتم های اضافی. در پنج شنبه, Burton Snowboards تحویل 48,000 KN95 ماسک توزیع شده به بیمارستان در سراسر ورمونت. برتون اهدا اضافی 452,000 ماسک است که رفتن به بیمارستان در بوستون و نیویورک شهرستان, در میان سخت ترین ضربه از مناطق در کشور است.

ورمونت خرس عروسکی دوخت بیش از 4000 ماسک صورت به طوری که N95 ماسک می تواند برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم. مشروب در اطراف ورمونت از جمله کوه سبز قرار زیرند سیلو, کارخانه یا محل تقطیر بر تپه توسط کالدونیای ارواح دیوانه رودخانه مقطر و قاچاقچیان درجه یک کارخانه یا محل تقطیر در حال تولید ضد عفونی کننده دست.

BioTek, رنگی, تکنولوژی, GW پلاستیک IVEK شرکت و MicroWire سیستم های انتقال در حال ساخت دستگاه های پزشکی که کمک به مبارزه با رمان coronavirus برای Johnson & Johnson, بوستون علمی و زیمنس, بهداشت و درمان, تشخیص است.

“اضافی تولید کنندگان از تولید راه حل های وارز. Fulflex و تجدید نظر نظامی به Collins هوافضا و Stephens دقت نیز پا به جلو با آمادگی برای کمک به تولید از PPE,” Carrigan در بیانیه ای گفت.

‘اجازه دهید آنها اهدا’

تجدید نظر نظامی باعث می شود عینک محافظ نظامی و تاکتیکی استفاده کنید. این شرکت تعداد ارتش ایالات متحده در میان مشتریان خود است و تنها عرضه کننده عینک به نیروهای مسلح در, آلمان, انگلستان, سوئیس و هلند.

نسخه قابل اجرا 24/7 خط تولید به نگه دارید تا با آن قرارداد با نیروهای مسلح در سراسر جهان است. این شرکت در نظر گرفته شده ضروری است که در ادامه به تولید در طول انجام تمرین های اجتماعی فاصله که در آن می و احداث پلکسی گلاس سپر برای محافظت از کارگران در بیشتر متراکم بخش هایی از آن گیاه است. حدود 35 کارکنان در حال کار از خانه.

تلاش برای ساخت سپر چهره های زمانی شروع شد که تجدید نظر کردم یک تماس از دکتر رایان سکستون اگر درخواست این شرکت می تواند با ارائه یک فیلتر هود سیستم در میان بالاترین سطح حفاظت برای پرستاران و پزشکان در خط مقدم از coronavirus بحران است.

خادم پزشکی مشاور برای ورمونت, اورژانس, بهداشت و درمان آمادگی ائتلاف مشارکت مراقبت های بهداشتی سازمان ها و دیگران در تلاش برای بهبود آمادگی اضطراری.

در حالی که تجدید نظر نمی تواند ساخت فیلتر هود سیستم سکستون می خواستم آنها متوجه آنها می تواند چهره سپر چیز دیگری او مورد نیاز است.

دو نسخه این محصول مهندسین اوان اولسون و جیم چاه بلافاصله فکر برخی از مواد این شرکت تا به حال بیش از یک پروژه قبلی است که می تواند از مد افتاده به سپر.

Krayewsky و سر از محصول تیم برندان Gallivan با نزدیک شدن تجدید نظر مدیر عامل شرکت امی Coyne.

“ما گفت: هی ما فکر می کنم ما می توانیم انجام این کار وجود دارد یک نیاز است. می تواند ما دنبال این و از کجا بفهمیم گذاری?” Krayewsky گفت. “او گفت: اجازه دهید شکل نیست که قیمت گذاری اجازه دهید فقط کمک به آنها.”

در پایان روز, نسخه محصول مهندسین تا به حال یک نمونه اولیه است.

مجمع فرآیند شامل استفاده از گرما به منحنی سپر در راه بهتر و مناسب صورت و جای عینک محافظ و یک N95 ماسک; چیزی است که نمی توان گفت همه رو سپر که تمایل به خونتان تخت.

“ما نه فقط ارائه یک چهره سپر بلکه ارائه یک راه حل که به خوبی متناسب با, ادغام با تجهیزات دیگر مانند N95 ماسک و ما سپر را پوشش ضد مه در داخل برای اطمینان از چشم انداز اختلال است زمانی که آن را مهم ترین” Krayewsky گفت.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>