Coronavirus: چگونه UVM, چاپلین, کالج, Burlington هستند prepping برای دانش آموزان بازگشت ژوئن 1

جدید آپارتمان اجاره مجموعه ای برای شروع ژوئن 1, Burlington و شهر کالج ها قرار دادن به جای برنامه ریزی برای محدود کردن گسترش COVID-19 توسط دانش آموزان ورود از خارج از ورمونت.

شهر “box-آن-در” طرح شامل تست و انزوا برای کسانی که تست مثبت برای coronavirus; یک برنامه آزمایشی برای حمایت از کسانی که quarantining; و گشت های پلیس برای به اجرا درآوردن اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

برلینگتون در حال کار با دولت, دانشگاه ورمونت و چاپلین کالج در مهار برنامه با توجه به وب سایت شهر.

سوزان Waryck دین از دانش آموزان در چاپلین کالج حدود 300 دانشجو در این دانشکده می تواند در برلینگتون-منطقه آپارتمان بود اما کمتر مطمئن در مورد چگونه بسیاری از می در واقع حرکت به خانه خود ژوئن 1.

“ما به وضوح می دانم که در دانشگاه ما دانشجویان هستند” Waryck گفت. “اما ما نیست و در خارج از دانشگاه و دانشجو دفتر مسکن که به طور مستقیم در ارتباط با دانشجويان خارج از دانشگاه.”

تست برای این بیماری در ورمونت نشان داده اند که تعداد بسیار کمی از موارد جدید در روزهای اخیر حرکت دولت برای کاهش محدودیت های بسیاری در جای خود قرار داده در ماه مارس به سرعت گسترش ویروس. COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

دولت و مسئولان شهرستان ابراز نگرانی کرده اند که هجوم بازدید کنندگان از خارج از کشور می تواند دوباره این بیماری همه گیر در ورمونت.

چه خواهد شد ‘box-آن-در’ نگاه خواهم برای دانشجویان است ؟

مردم در COVID-19-مربوط به قرنطینه می شود آزمایش در یک سایت راه اندازی توسط گارد ملی در پارکینگ UVM را Waterman ساختمان آغاز ژوئن 3, با توجه به شهردار Miro Weinberger جمعه جلسه توجیهی در coronavirus.

اگر کسی تست مثبت آنها می تواند به ماندن در یک حالت انزوا تسهیلات. مردم در قرنطینه می توانید ثبت نام برای یک برنامه را از طریق شهرستان است که فراهم می کند پشتیبانی. ویژگی های برنامه عبارتند از:

  • یک قرنطینه تعهد حداقل به مدت هفت روز و حداکثر دو هفته است.
  • یک شهرستان نماینده قرار دادن روزانه یک تماس برای ارزیابی نیازهای افراد است.
  • بسته مراقبت (که شامل یک ماسک).
  • یک کارت به فلچر رایگان کتابخانه.

پلیس خواهد گشت محله های سنگین با غلظت دانش آموزان به اجرای رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات منظور محدود کردن اندازه از گردهمایی است که به رفتن را از 10 تا 25 نفر است.

“با این حال که استاندارد جدید نمی شروع تا ژوئن 1,” Weinberger گفت: با توجه به گشت های نظارت بر این آخر هفته برای گروه های بزرگتر از 10.

چگونه دانشگاه ورمونت پاسخ

یک UVM بررسی افزایش juniors یافت که از 276 پاسخ دهندگان گفت که آنها برنامه ریزی برای زندگی خارج از محوطه دانشگاه 66 درصد در نظر گرفته شده برای حرکت به اجاره خود در ماه ژوئن.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما انجام این حرکت به عنوان امن به عنوان ما می توانیم” گفت: گیل Shampnois مدیر UVM دفتر دانشجویی و روابط اجتماعی. “و ما می خواهیم به ادامه دستاوردهای است که شهر و دولت ساخته شده اند با COVID-19.”

برخی از اقدامات انجام شده توسط UVM, Shampnois اشاره کرد شامل یک حرکت خاص-و حرکت در نسخه دانشگاه عضویت در خبرنامه. او اذعان کرد که نگرانی های اطراف دانش آموزان در حال حرکت به برلینگتون.

“ما واقعا نگاهی که به قلب” او گفت:. “و ما با نزدیک شدن به این ملاحظه و به طور کامل.”

چگونه چاپلین, کالج, پاسخ

یک پیام از Waryck به چاپلین کالج صادر جمعه دستورالعمل های دقیق برای حرکت در روند.

اطلاعات در پیام گنجانده شده است:

  • 14-روز قرنطینه پروتکل: دانش آموزان باید قرنطینه به مدت دو هفته در صورتی که از خارج از دولت اما می توانید آن را شکستن “پس از دریافت یک منفی COVID-19 نتیجه آزمون اداره و یا پس از 7 روز از قرنطینه.”
  • به طور کلی یادآوری اجتماعی فاصله و پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات خاص.
  • توجه کنید که این دانشکده تنها برای افراد تایید شده برای کار در دانشگاه و کسانی که در مسکن اضطراری.

“همانطور که همه شما بسیار آگاه جهان تغییر است به دلیل COVID-19” پیام برای دانش آموزان اختصاص داده است به-در پردیس مسکن اعلام کرد. “هنگامی که شما بازگشت به برلینگتون شما باید آگاه باشند از دولت شهرستان و دانشگاه سیاست ها و دستورالعمل ها است که شما انتظار می رود به دنبال برای مراقبت از خودتان و کسانی که در اطراف شما است.”

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de