Coronavirus: چگونه یک ورمونت sugarmaker نگهداری چیزهای شیرین در غیر معمول افرا فصل

Vermonters’ اشتها برای شربت افرا قوی باقی می ماند حتی در میان یک بیماری همه گیر.

این بیرد مزرعه در Rutland County تصویب برخی تغییرات در آن عملیات در نور COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

مزرعه به حالت تعلیق در تورهای زمانی که coronavirus ضربه و از دست رفته حساب رستوران به آن معمولا به فروش می رساند شربت به طور منظم.

“این عجیب و غریب گفت:” یعقوب Powsner بخشی از خانواده عملیات در مزرعه. “و من فکر می کنم آن را عجیب و غریب برای بسیاری از sugarmakers.”

افرا خانه باز آخر هفته فرصتی برای ورمونت sugarmakers به بازدید کنندگان behind-the-scenes look at their عملیات لغو شد. Powsner برآورد خانواده مزرعه دیدم حدود 700 نفر در سال گذشته برای این رویداد.

اما همه چیز نشده همه عذاب و دل تنگی برای افرا صنعت در ورمونت. دولت سبز کوه تولید 2.2 میلیون گالن از چیزهای شیرین در سال 2020 و نگهداری بالا-تولید کننده حافظه در این کشور است.

Powsner گفت: بیرد مزرعه شنود گذاشته کمی خجالتی 12,000 درختان و برآورد عملیات نوتبوک در اطراف 5,900 گالن شربت. مزرعه کسب و کار آنلاین دست نخورده باقی مانده.

بیشتر: Vermont رتبه بزرگترین تولید کننده شربت افرا به ارمغان می آورد بیش از 2.2 میلیون گالن

“پس برای کمی وجود دارد یک مواد غذایی عجیب و غریب-اینترنت افزایش,” او گفت:. “اگر شما تا به حال مستقیم به فروش و ارتباط با مشتریان خود مقدار زیادی از مواد غذایی کسب و کار خوب بود, در مارس و آوریل. که از نوع مخروطی کردن در حال حاضر.”

بیشتر: یک روز در زندگی از یک ورمونت افرا sugarhouse

Powsner مطمئن است که تورهای شروع می شود به بالا. او در نظر گرفته به طور کلی “ذهن ترا درهم میشکنند” عدم قطعیت بدتر از حد انتظار سختی است. هنوز هم او باقی مانده سپاسگزار برای حمایت از دیگران است.

“مردمی بودند بسیار عمدی در حمایت از کسب و کارهای محلی” Powsner گفت. “و همچنان فقط به یک چیز بزرگ در مورد ساخت و فروش مواد غذایی در ورمونت.”

بیشتر: شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de