Coronavirus: چقدر نظارت می کند ورمونت وزارت بهداشت باید بیش از بيمارستان?

دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی اصلاح آن راهنمایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی پس از یک سند داخلی نشان داد دستورالعمل که با توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما چقدر نظارت کند و دولت باید بیش از امکانات سیاستهای?

مرکز پزشکی نشان داد صفر خطر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در تعامل با افرادی که حاضر نیست علائم با توجه به سند ارائه شده به مطبوعات آزاد. این مرکز پس از به روز رسانی خود را پس از مشاوره رایگان و مطبوعات’ اولیه سوالات به راهنمایی در اطراف COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. اما آیا ورمونت وزارت بهداشت به این معادله ؟

“ما در نقد و بررسی سیاست های که recertification می آید تا” ورمونت معاون کمیسیون بهداشت و درمان تریسی دولان گفت. “یا اگر وجود دارد یک شکایت ما را نگاه در سیاست وجود دارد.”

بخش ارائه راهنمایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در یک سند به تاریخ مارس 26. این شامل پروتکل های اطراف نظارت خود را به صورت بیماری و راهنمایی در سراسر مواجهه هر چند سند اشاره کرد کارفرمایان می تواند جایگزین هدایت.

چگونه ورمونت وزارت بهداشت نظارت بیمارستان

“ما همه در حال اجرا در سرعت فوق العاده خطرناک به سعی کنید به شکل از چگونه به پاسخ در این بیماری همه گیر” دولان گفت. “اطلاعات در حال تغییر است به طور منظم.”

بیشتر: بیمارستان تغییرات COVID-19 سیاست به اذعان کارکنان چهره خطر از حامل بدون علامت

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز ارائه امتیازات برای مقابله با کمبود نیروی انسانی در بهداشت و درمان تنظیمات که شامل اجازه دادن به مردم برای بازگشت به کار بدون ملاقات معیارهای لازم.

دولت به اجرا در دو هفته قرنطینه مشورتی برای مردم سفر به کوه سبز دولت به صورت غیر ضروری ، اما این پروتکل ممکن است نگاه متفاوت در یک مراقبت های بهداشتی با ظرفیت.

“به خصوص در اوایل زمانی که ما نمی دانیم که چگونه این قرار بود به ما واقعا نگران آن است که ما مراقبت از سلامت نیروی کار ممکن است نهفته” دولان گفت. او اشاره کرد یک سیاست سختگیرانه می تواند دشوار است برای هر کس در این ظرفیت که در تماس با کسی که تجربه علائم.

“این امر واقعا از روی حیله و تزویر و آن را می تواند خاموش کردن ما سیستم بهداشت و درمان اگر ما تا به حال گفت: همه کسانی که باید قرنطینه برای 14 روز,” او گفت:, اذعان بیمارستان ممکن است تنظیم سیاست اگر کارگران پس از آن رو بیمار و یا متوجه آنها می تواند مدیریت بیماران با کارگران در خانه.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>