Coronavirus: چگونه 1 ورمونت نانوایی شیوه های پخت و شکستن نان

شما نه تنها یکی از پخت نان در طول قرنطینه: برداشت بزرگ نان Co. در برلینگتون دارای کلیدی به همه چیز به راحتی در coronavirus.

مانند بسیاری از همسالان خود, این رستوران در خیابان کاج تنظیم عملیات برای COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

نانوایی-کافه هیبرید شرکت متعلق به زن و شوهر, Chris Brown و جوآن Casale می گوید کاربران در Facebook پخت و پز مانند شکلات تکه کیک با تمشک و پنیر خامه ای رویه خامهای کیک یا شیرینی داغ صلیب بنس و challah.

“ما بهترین مشتریان” براون گفت.

یک مجموعه ای از کاربران به استفاده مکرر نانوایی چند بار در هفته پس از YMCA شنا ، به عنوان بیماری ramped تا قهوه ای گفت: یک عضو عاطفی منتقل شده که ممکن است در حالی که قبل از آنها هر یک از دیگر. چند هفته بعد همان عضو ارائه یک کولاژ از عکس های نمایش صحنه های در نانوایی از جمله Casale و قهوه ای.

حتی در حال حاضر مردم قدردانی خود را که کسب و کار باز مانده است. داشتن دو منظوره به عنوان یک نانوایی و یک کافه ممکن است ارائه امنیت بیشتر از اگر محصول خوبی برداشت تنها تخصصی در یک, با توجه به قهوه ای است.

عمده فروشی ثابت قابل توجهی که coronavirus رسید. آن را نگه داشته و هر کس شاغل و چراغ های قهوه ای گفت: در حالی که جنبه های دیگر از ضیافت مانند قهوه و ناهار پرداخته شد بزرگتر ،

“این بود, شما می دانید, ترسناک, در,” او گفت:. “ما احتمالا انجام 25 درصد از آنچه که ما باید انجام شده است که در آن زمان از سال است.”

کسب و کار پس از تنظیم به سفارش جنبش که در محبوبیت رشد در طول بیماری همه گیر. به نظر می رسد مانند آن را به خوبی کار می کرد برای کسب و کار: او حدود کمی بیش از نیمی از معاملات در حال آمدن از طریق وب سایت.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>