Coronavirus آمار ورمونت رستوران. می تواند به الکل قانون کمک به ایجاد ثبات در صنعت ؟

رستوران و نوار صاحبان مبارزه تحت نزدیک به کل خاموش کردن از COVID-19 همه گیر خواهد بهره مندی از ساختمان منظقه فروش الکل را در دراز مدت کسب و کار در نظر دارد با توجه به درخواست ایجاد دریاچه چاپلین منطقه ای اتاق بازرگانی است.

درخواست ارسال شده در مارس 29 به www.change.org., آدرس موقت فروش الکل از طریق منظقه وانت و تحویل مجاز در رژیم صهیونیستی. Phil اسکات وضعیت اضطراری اعلام کرد پس از coronavirus همه گیر وارد شده در ماه مارس است. این طومار می پرسد که اجازه قرار دادن به قانون است.

“من می خواهم به قادر به کسب و کار ‘شما می توانید این کار را برای چند سال آینده به عنوان بخشی از کسب و کار خود و مدل” و نگران نباشید که به فروش الکل به زودی محو خواهد شد, گفت: Austin Davis, اتاق دولت مدیر امور. “این کسب و کار در حال رفتن به حفر خروج از این بحران در حالی که برای.”

کروناویروس در ورمونت: رستوران را در takeout در تلاش برای زنده ماندن پس از همه گیر

دیویس گفت: رستوران ها و کافه ها نیاز به کمک آنها می توانید هنگامی که دولت موقت اضطراری برداشته شده است. او گفت: آن را ممکن است پنج یا شش سال برای مواد غذایی و آشامیدنی صنعت به عقب بر گردیم روی پای خود پس از چند ماه گذشته.

“این که چه مدت آن را برای بسیاری از این افراد برای بازیابی” با توجه به دیویس. “شده است وجود دارد هرگز یک زمان است که ما گفت:” تعطیل به مدت سه ماه و سپس بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است.'”

حتی زمانی که رستوران ها مجاز به باز کردن در 50 درصد ظرفیت دیویس گفت: بسیاری از نیاز به در 90 درصد ظرفیت فقط برای شکستن حتی. “به به فروش خواهد ساخت تا برخی از این ظرفیت,” او گفت:.

دیویس با ارسال یادداشتی در مورد این پیشنهاد به دولت و مجلس سنا در کمیته اقتصادی و توسعه مسکن و امور عمومی است که در حال حاضر با توجه به لایحه پرداختن به مسائل مختلف مربوط به الکل است. پیشنهاد برای قرار دادن به رفتن فروش به قانون می تواند متصل به آن لایحه با توجه به دیویس.

موقت به فروش الکل ثابت کرده اند به عنوان یک راهنما برای رستوران ها که باید چرخد سمت این مدل با توجه به دیویس. “الکل است که بخش قابل توجهی از درآمد برای بسیاری از این مردمی,” او گفت:. “این می تواند انجام شود. آن را در حال انجام با خیال راحت از آنچه که من می توانید ببینید.”

پیشنهاد دیویس گفت: می خواهم فراتر از تاثیر اقتصادی.

“این جامعه و فرهنگ است که همه ما به شدت از دست رفته در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد که مردم نمی توانند از رفتن به صبحانه مثل قبل اما آن کمک می کند تا حفظ یک حس عادی قادر به سفارش صبحانه و mimosas برای رفتن. “این کاهش کمی اضطراب است.”

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im