Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. اسکات شل اقامت در خانه سفارش به اجازه می دهد, در بیرون کار

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات تبدیل کار spigot باز کمی دوشنبه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او اجازه خواهد داد که کوچک خدمه از پنج نفر از کارگران و یا کمتر به کار خارج از منزل و یا در اشغال سازه.

اسکات همچنین اجازه می دهد برای تولید و توزیع کسب و کار برای باز کردن با حداکثر پنج نفر از کارکنان یا کمتر ماندن شش فوت از هم جدا. هوای مراکز باغ و گلخانه ها نیز اجازه داده می شود برای باز کردن اما محدود به بیش از 10 نفر از جمله کارکنان در هر زمان.

برای کسب و کار که در حال حاضر باز با استفاده از منظقه خدمات اسکات خواسته آنها را به ادامه کار با حداقل تعداد از مردم است.

آژانس کشاورزی است که هنوز هم کار بر روی یک برنامه اجازه می دهد تا بازارهای کشاورزان برای باز کردن در مارس 1, اما اسکات تاکید کرد این را نمی توان سنتی بازارهای کشاورزان. او گفت: تمرکز خواهد شد در توزیع مواد غذایی و نه یک “گردهمایی اجتماعی است.”

“این قدم کوچک قرار دادن ایمنی و بهداشت اول” اسکات گفت. “ما باید این مسئولیت به طور جدی. این به معنای واقعی کلمه در دست ما و ما باید برای انجام این کار درست است. ما نمی خواهیم به از دست دادن زمین.”

COVID-19 روند به دنبال خوب

کمیسر مایکل Pieciak از ورمونت بخش از مقررات مالی خطاب به مدل سازی دولت انجام شده است و به هوا روند در Vermonters پیمانکاری COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

این خبر همچنان خوب Pieciak گفت: با ورمونت تجربه واقعی بودن بهتر از بهترین سناریو هوا در هفته گذشته.

ورمونت همچنان به حرکت رو به پایین در موارد جدید COVID-19 با توجه به Pieciak با سه روز نرخ رشد در کمتر از 1 ٪ در مقایسه با 2 درصد در هفته گذشته و 9 درصد در هفته قبل از آن.

“ما انتظار نداریم که دو برابر شدن موارد برای 37 روز است که بهتر از این 27 روز پیش بینی هفته قبل از” Pieciak گفت. “این خبر خوبی برای ورمونت است.”

Pieciak تاکید کرد که حتی با خبر خوب Vermonters نیاز به ماندن هوشیار و همچنان به پیروی اجتماعی فاصله و دیگر سفارشات از دولت.

“اگر چه شده است وجود دارد کاهش در موارد جدید بسیاری از مردم در ورمونت هنوز هم ریختن این ویروس بدین معنی که می توانید افراد دیگر را آلوده,” Pieciak گفت. “ما انتظار نداریم که برای رسیدن به اوج ما برای یک هفته یا بیشتر. اخبار خوب در راه است, اما تنها اگر ما همچنان به فداکاری.”

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. بسیاری از افراد توسعه فقط علائم خفیف. بدترین موارد توسعه پنومونی ویروسی و ریه های خود را آنقدر ملتهب آنها دیگر می تواند در تبادل اکسیژن به دی اکسید کربن و بیمار قادر به تنفس.

“ما باید به ضرب و شتم این ویروس’

اسکات گفت که او امیدوار است برای ادامه به هفته اطلاعیه در مورد باز کردن ورمونت اقتصاد بیشتر در رابطه با کشورهای اطراف. او توضیح داد که اگر یک دولت باز می شود گلف خود و دیگران ندارند این امر فشار فوق العاده ای را که دولت به عنوان نفر سفر از مرز متحده به بازی گلف.

“به همین دلیل ما در حال تلاش برای هماهنگ,” اسکات گفت. “من همچنان به تقریبا روزانه در گفتگو با فرمانداران منطقه ای اقامت در لمس به حداقل آگاهی از آنچه آنها انجام می دهند.”

اسکات همچنین تصریح کرد: اهمیت ماندن در دوره های اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر حتی به او اعلام شل شدن محدودیت در اقتصاد است.

“برخی فکر می کنم این است که بیش از حد دیگران کافی نیست” اسکات گفت: از محدودیت های او برداشته در روز جمعه. “هیچ کس می خواهد برای دریافت ورمونت بازگشت به کار بیش از من است. اما به عنوان ما ما باید پیشدستی کردن و ضرب و شتم این ویروس است.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>