Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. اسکات محدود اجازه می دهد تا بازدید در ورمونت پرستاری و ارشد خانه

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات سست ملاقات محدودیت در ارشد مراقبت امکانات روز چهارشنبه اجازه می دهد هوای آزاد, بازدید از دو نفر به ازای هر ساکن در هر روز.

“من متوجه این گام کوچک است اما آن را معنی دار و ما همچنان به حفظ ایمنی و سلامت به عنوان یک اولویت در طول هفته آمده است که ما به آرامی افزایش بازدید کنندگان و گروه فعالیت های” اسکات گفت.

فرماندار اذعان کرد که محدودیت در ملاقات گرفته تلفات در سالمندان در دراز مدت مراقبت از امکانات, اما گفت که لازم بود با توجه به آسیب پذیری از کسانی که بیش از 65 به COVID-19 گاهی اوقات بیماری کشنده ناشی از کوروناویروس.

“دوباره در یک بیماری همه گیر با هیچ راهکار و بسیاری از چالش های این یکی خارج از غرفه در میان سخت ترین برای حل” اسکات گفت. “این جمعیت همچنان در بالاترین خطر, اما ما همچنین می دانیم که ضربه به سلامت جسمی و روانی است که می آید با هیچ اتصال به خانواده است. ما درک می کنیم چقدر دشوار است به همین دلیل است که ما در حال برداشتن گام.”

Mike Smith, دبیر سازمان خدمات انسانی گفت: دولت سعی خواهد کرد به دستورالعمل های جدید برای روز پدر, روز یکشنبه, ژوئن 19. او گفت: مراقبت از امکانات را برای حفظ ورود به سیستم از تمام بازدید کنندگان و اطمینان حاصل شود که تمام پروتکل های ایمنی مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن یک ماسک به دنبال آن هستند در طول بازدیدکننده داشته است.

جزئیات جدید مراقبت دراز مدت ملاقات قوانین اینجا.

اسمیت گفت که همراه با وزارت بهداشت و وزارت ناتوانی پیری و زندگی مستقل خود را سازمان توسعه دستورالعمل ها است که همچنین اجازه می دهد تا ساکنان در داخل یک مرکز برای دیدار با هر یک از دیگر دوباره خارج از — به “برگرداند روابط است.”

مراحل بعدی ممکن است شامل شل شدن تدریجی محدودیت در گروه ناهار خوری و غیر ضروری بازدید کنندگان ورود امکانات.

بازدیدکننده داشته است بیمارستان

اسمیت خطاب تغییرات آینده برای بیمارستان ملاقاتها نیز که شامل یک بازدید کننده در یک زمان یا دو بازدید کنندگان برای کودکان بیمار — پدر و مادر یا یکی از والدین و یک بازدید کننده.

جزئیات جدید بیمارستان ملاقات قوانین اینجا.

زندانی زندان بازديد

عطف به وزارت اصلاحات اسمیت گفت: زندان ژست های مختلف مجموعه ای از چالش های که در آن ملاقات نگران است که او و کارکنان خود را خواهد شد به دنبال در در هفته پیش رو است. او افزود که وجود دارد یک مورد مثبت برای COVID-19 در سنگ مرمر دره منطقه ای Correctional Facility در Rutland.

زندانی بود مسترد از فلوریدا و علامتی در هنگام ورود اسمیت گفت. او قرنطینه شده در یک فشار منفی همراه و تماس با ردیابی جریان است.

“بزرگترین خطر در حال حاضر در تادیبی امکانات از خارج از داخل” اسمیت گفت. “همین دلیل است که پروتکل ها در محل هستند.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im