Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. اسکات اجازه می دهد تا به داخل سالن ناهار خوری رستوران, آسانسور برخی از محدودیت های مسافرتی

سفر و ناهار خوری در ورمونت را نگاه قابل ملاحظه ای متفاوت در هفته آینده.

آغاز ژوئن 8, رستوران ها می توانید برای محدود داخل سالن ناهار خوری و محدودیت در مورد سفر به و از کم خطر مناطق شمال شرقی برداشته خواهد شد, رژیم صهیونیستی. Phil اسکات اعلام کرد صبح روز جمعه.

“هر یک از این مراحل انجام شده است با هدایت کارشناسان بهداشت و درمان,” اسکات گفت. “ما می توانیم راه اندازی مجدد اقتصاد ما در حالی که همچنین نگه داشتن مردم امن است.”

اسکات اعلام می آید بر روی پاشنه از افزایش عفونت کروناویروس در این هفته — جمعه پرش در موارد محور در شیوع در وینوسکی بود که بزرگترین افزایش روزانه از مارس 9.

روز تنها یک مورد جدید گزارش شده بود و در فرانکلین کانتی.

خوشه مانند این هفته در وینوسکی می توان انتظار داشت که دولت با این نسخهها کار برای مدیریت بیماری های کمیسیون بهداشت و درمان دکتر مارک لوین گفت: پنج شنبه.

افزایش تست و ردیابی تماس در محل هستند در وینوسکی برای جلوگیری از شیوع گسترده تر او اضافه شده است.

تعداد مرگ و میر در ورمونت از coronavirus باقی مانده در 55 عنوان از پنج شنبه. چهار نفر از کسانی که مرگ و میر رخ داده است پس از مارس 30, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

قبلی: ورمونت coronavirus موارد تصویب 1,000 خوانده شده را علامت

زمانی که می توانید رستوران ها دوباره باز می شود ؟

ورمونت رستوران خواهد بود محدود به 25 درصد ظرفیت شروع دوشنبه با چند مقررات دیگر از جمله نوار سنتی صندلی و اجباری رزرو.

“آن را نمی خواهد غذاخوری به طور معمول با این گام اول” اسکات گفت.

قبلی:

  • در مارس 16, رژیم صهیونیستی. Phil اسکات دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها به توقف در محل ناهار خوری برای کاهش گسترش COVID-19. رستوران ها در سراسر کشور اقتباس شده به منظور انتقال به تحویل و بایگانی اطلاعات خدمات.
  • توسط مه 20, ورمونت, آژانس تجارت و توسعه جامعه اعلام کرد که در رستوران ها ارائه می دهند فضای باز ناهار خوری. دستورالعمل برای انجام این کار عبارتند از: فاصله جداول حداقل 10 فوت از هم جدا و نیاز به استفاده از یک بار مصرف منوها.

چه زمانی می توانم سفر در داخل و خارج از ورمونت بدون قرنطینه?

این مقررات به روز شده اجازه می دهد تا سفر به و از 55 کم خطر شهرستانهای سراسر نیویورک و نیوانگلند بدون یک دوره قرنطینه. این امر به Vermonters و بازدید کنندگان است.

تحت قوانین قبلی بازدید کنندگان برای ورمونت یا ساکنان دولت که باید صرف بیش از یک روز سفر در خارج از مرزهای خود تا به حال به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

کسانی قرنطينه ممنوع در خارج پیاده روی افزایش و دوچرخه سواری و همچنین برای خرید مواد غذایی و یا سایر موارد ضروری.

افرادی که در قرنطینه به مدت حداقل هفت روز و تجربه کرده اند هر گونه علائم می تواند پایان قرنطینه اولیه با یک نتیجه منفی از یک COVID-19 تست.

بازدید کنندگان به دنبال اسکان در ورمونت هنوز هم باید آماده برای نشان دادن محلی گواهینامه رانندگی و یا یک سند امضا شده گواه است که او یا او تا به حال ملاقات قرنطینه مورد نیاز است.

محل سکونت اپراتورها ملزم به حفظ ورود به سیستم از مشتریان و اطلاعات تماس خود را برای 30 روز در مورد بخش بهداشت و درمان نیاز به تماس با مهمانان برای تماس با ردیابی.

غیر ضروری (یعنی توریستی) سفر در داخل و خارج از کبک باید صبر کنید حداقل تا ژوئن 22, وزارت امنیت داخلی اعلام کرد مارس 19.

این داستان به روز خواهد شد.

قبلی: دولت های همسایه و دستورالعمل های محدود ورمونت جاده های برنامه های سفر

بیشتر: دولت اجازه موزه ها به بازگشایی ژوئن 1. اما چگونه بسیاری از آنها استقبال بازدید کنندگان ؟

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>