Coronavirus: گسترش COVID-19 تست در برلینگتون به عنوان شیوع آشکار در Chittenden County

دور از pop-up درمانگاه را تست برلینگتون ساکنان برای COVID-19 در شهر پیر North End محله در نور های اخیر شیوع موارد در سراسر Chittenden County است.

دوشنبه, ژوئن 8, به, جمعه, ژوئن 12, ساکنان محلی که مایل به آزمایش جدید کروناویروس می تواند به توقف در O. N. E. مرکز واقع در آلن خیابان در برلینگتون.

درمانگاه اجرا خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 2 p.m.. در حالی که ثبت نام پیشرفته تشویق تست سایت در پیاده روی در اول بیا اول خدمت اساس.

مفسران در دسترس خواهد بود در برلینگتون تست سایت ارائه اطلاعات در 10 زبان از جمله برمه, فارسی سومالی اسپانیایی و ویتنامی.

شیوع در Chittenden County

شصت و دو موارد شناسایی شده اند که درگیر بودن با وینوسکی شیوع اعلام کرد کمیسیون بهداشت و درمان Mark Levine در یک جلسه دوشنبه.

چهل و هشت مورد در وینوسکی, 9 در برلینگتون و 5 مورد یافت شد: در شهرهای دیگر در سراسر شهرستان. از کسانی که مجموع موارد 38 از موارد بزرگسالان و بقیه بچه ها با متوسط سن در میان آلوده بزرگسالان و کودکان در حال 21. بدون بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر مرتبط با این بیماری گزارش شده است.

آخرین هفته های اخیر موجی از COVID-19 موارد در وینوسکی باعث ورمونت در بخش بهداشت و درمان به ارائه رایگان تست به مدت دو هفته در این شهر اوبراین مرکز جامعه.

در ژوئن 5, کمیسیون بهداشت و درمان Mark Levine در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار شهر مقامات پرداختن به نگرانی در مورد کمبود خدمات ترجمه در دسترس برای ساکنان در میان همه گیر.

که همان روز به وزارت بهداشت اطلاع برلینگتون مسئولان شهرستان وجود دارد که COVID-19 مورد در انتهای شمال مربوط به شیوع این بیماری در وینوسکی با توجه به اخبار به روز رسانی برلینگتون شهردار Miro Weinberger یکشنبه.

“ما از نزدیک با دولت به آنها را بلافاصله راه اندازی یک موبایل تست سایت در قدیمی North End مرکز جامعه در آلن خیابان در روز شنبه گفت:” Weinberger.

برای اطلاعات بیشتر: Coronavirus موارد افزایش Chittenden County شهر وینوسکی

کسانی که درگیر در شیوع گفته می شود بخشی از شبکه ای از دوستان و اعضای خانواده که صرف زمان با هم و یکی دیگر را نمی دانم آلوده شد با توجه به اپیدمیولوژی دولت پتسی کلسو در اخبار جلسه دوشنبه.

“این است که به خوبی وضعیت موجود و یا شیوع بیماری و در حالی که مورد اعداد ممکن است تا آنجا که ممکن است وجود مواجهه در روزهای اخیر حتی ما نمی فکر می کنم این چیزی است که ما را ببینید تا موسیقی پاپ بیش از همه دولت به عنوان موارد هستند که از این” کلسو گفت و اشاره کرد که در حالی که آن را غیر ممکن خواهد بود به دانستن دامنه کامل از شیوع بیماری های وزارت بهداشت است که برخی آن را شناسایی کرده که اکثر موارد.

ما بسیار با اعتماد به نفس است که از طریق تماس با ردیابی ما در حال رسیدن به محل بوکس از آن در.”

تست سایت در ورمونت

گذشته از برلینگتون و وینوسکی پاپ آپ سایت های در دسترس هستند در این هفته در این شهرستانها:

  • Barre
  • برتلبرو
  • Middlebury
  • سنت آلبنز
  • St. Johnsbury,
  • Rutland

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمان خدمات ترجمه و یا ثبت نام می توانید بازدید humanresources.vermont.gov/popups.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im