Coronavirus مرگ و میر پیش افتادن از 3000 به عنوان شهرستان لا OKs بازگشایی میله ناخن سالن سرو خال کوبی

میله تماشاگر-رایگان racetracks و ناخن سالن ها در میان کسب و کار است که در لس آنجلس اعلام کرد می تواند به بازگشایی در این هفته. مقامات بهداشتی را شکست این خبر در یک بیانیه منتشر شده در دوشنبه, ژوئن 18 — همان روز شهرستان پیشی گرفته 3,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

LA County بهداشت عمومی اعلام کرد 36 جدید مرگ و میر و 1,051 موارد جدید COVID-19 پنج شنبه. در حال حاضر وجود دارد 78,227 مجموع موارد و 3,027 مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

از کسانی که به درگذشت 26 نفر مسن تر از 65 و 25 از آنها شرایط بهداشتی اساسی; هفت نفر بین سنین 41 و 65 و شش نفر از آنها تا به حال اساسی شرایط بهداشتی و یک نفر بین 18 و 40 ساله.

اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده تعداد برای شهرستانها پاسادنا و ساحل طولانی که هر عمل خود را سلامت بخش است. ساحل طولانی مرگ و میر باقی مانده در 116, اما این شهر افزود: 105 موارد جدید COVID-19 آوردن تعداد کل موارد شناسایی شده تا کنون به 2,888. پاسادنا گزارش 16 مورد جدید در مجموع 1,099 اما اضافه شده هیچ مرگ و میر آن در مجموع 86.

اگر چه کسب و کار در حال بازگشایی مجدد هوشیاری در اطراف حفاظت از coronavirus نباید سهولت, مقامات گفت.

“COVID-19 نهفته است هر کس در سراسر شهرستان و همه ما احساس خسته الزامات ایمنی و در عین حال ما هنوز هم باید برای پیدا کردن آن را در درون خودمان به انجام بخشی از ما برای محافظت از هر یک از دیگر از گسترش ویروس” گفت: باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی در انتشار اخبار “را به عنوان بیشتر بخش دوباره باز ما در معرض خطر از دست دادن همه پیشرفت ما را ساخته اند در کاهش گسترش, اگر ما را نمی, هر احتیاط ممکن است برای جلوگیری از افشای دیگران و خودمان را به ویروس.”

شهرستان مقامات بهداشت عمومی را موضوع جدید بهداشت منظور چهار شنبه, ژوئن 19 اجازه می دهد تا این بخش به بازگشایی با دستورالعمل های کنترل عفونت:

  • بارها از wineries کارخانه های لبنی و مزه اتاق;
  • ناخن سالن;
  • هنر بدن حرفه ای تاتو سرو میکرو-blading و دائم آرایش و سوراخ کردن مغازه ها;
  • درمانگران ماساژ;
  • Cardrooms;
  • ماهواره wagering امکانات;
  • Racetracks با هیچ تماشاگران;
  • Estheticians مراقبت از پوست و لوازم آرایشی خدمات;
  • و electrology خدمات.

کارکنان و بازدید کنندگان نیاز به پوشیدن پوشش صورت و عمل فاصله فیزیکی; برخی از کارکنان ممکن است نیاز به پوشیدن چهره سپر.

از پروتکل های خاص برای هر نوع از کسب و کار خواهد شد در روز جمعه تغییر یافتهاست سلامت, منظور, مقامات گفت.

لس آنجلس تا به حال یک مدت طولانی سفارش نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک هر زمان که آنها mingling با دیگر افراد خارج از خانواده خود را. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز پنج شنبه مدون است که نظم در سطح ایالت الزامی ماسک صورت برای مردم عملا در همه شرایط زمانی که آنها در خارج از خانه های خود و نزدیکی افراد دیگر است.

تعداد افراد بستری در لس آنجلس به آرامی افزایش یافته است بیش از این دوره از هفته اما نه به طور چشمگیری. شهرستان, بهداشت, مدیر باربارا فرر روز چهارشنبه گفت این شماره شده است به طور کلی برگزاری مداوم و پایین به طور چشمگیری از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

دکتر کریستینا Ghaly این شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر گفت: انتقال محلی رای نیز پایدار باقی مانده و هیچ فوری ترس از بیمارستان در حال غرق با بیماران.

میزان افرادی که در حال آزمایش که باد تا مثبت بودن برای COVID-19 نیز برگزاری مداوم در 8%, مقامات گفت.

اما آنها هشدار داد که مردم نباید راضی تاکید ویروس هنوز در حال گسترش در جامعه و ساکنان نیاز به نگه داشتن در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی حتی به عنوان اقتصاد بازگشایی.

“با توجه به این که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که زندگی در لس آنجلس هنوز مستعد ابتلا به COVID-19 و عفونت های ما نیاز به تکیه بر روی یک تصفیه شده مجموعه ای از شیوه های است که اجازه می دهد تا ما را به بازگشت به کار و بازگشت به زندگی می کنند زندگی ما با خیال راحت” Ghaly گفت.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im