Coronavirus بحران درایوهای تا تقاضا برای پوشک در ساحل خیریه

“این پوشک گفت:” دیکسی Dohrmann, مدیر اجرایی, در کمک رسانی مسیحی در عمل است. “در حال حاضر است که واقعا چیزی است.”

Dohrmann بود کمی متعجب افزایش تقاضا برای پوشک. علاوه بر وعده های غذایی روزانه در خدمت و مواد غذایی از آن شربت خانه مواد غذایی COA ارائه شده است آنها را هر جمعه برای سال.

پوشک روز تا به حال به طور معمول جذب 20 تا 25 پدر و مادر گفت: Keith Jajko یک عملیات مدیر و تماس با رسانه ها در COA — تا coronavirus رسید. خط ضرب پنج برابر شده پس از, او گفت:.

“هفته گذشته آن 105; به هفته قبل 110,” Dohrmann تایید کرد. “من فکر می کنم آن را هنگامی که شما را به زمانی که آن را پوشک و یا مواد غذایی. و گاهی اوقات آنها نیاز به هر دو.”

COA تلاش می کند تا هر کسی به نوبه خود به دور. وقتی که می آید به پوشک, اگر چه, چیزهایی هستند کمی سخت تر.

به اختصاص 13 پوشک کودک, مردم باید هر دو کودکان با آنها و یا یک شکل از شناسایی مانند شناسنامه سابقه واکسیناسیون و یا یک دولت مزایای کارت. آن است که یک کودک در بزرگسالان به طوری که برخی از والدین دو جوانان در پوشک گرد هم می آیند.

“آنها سخت برای پیدا کردن” خوزه Mercado گفت Jajko در حالی که انتظار در خط. او در میان هزاران نفر از کالیفرنیا که یک کار از دست داده در میان همه گیر. “شما رفتن به فروشگاه و آنها را خارج از اندازه شما نیاز دارید.”

به سادگی شامل کیف لوازم آرایش یا مواد غذایی که در دسترس نیست. COA نیز باز می شود یک شربت خانه مواد غذایی در روزهای سه شنبه و پنج شنبه ها. صبحانه آماده است هر صبح و شام در weeknights — شرکت داده شده در درب به جای خدمت جامعه-سبک بوده و سنت است.

Dohrmann گفت: COA شده است مجبور به خرید پوشک خرده فروشی از فروشگاه به فروشگاه فقط خریداران. با هیچ عمده فروشی یا اهدا منبع یافت می شود غیر انتفاعی پرداخت 200 دلار به 250 دلار در هفته برای پوشک.

“ما در حال ساخت آن توسط فضل خدا” Dohrmann گفت. “هر بار که آن را مانند به نظر می رسد ما نمی توانیم به نحوی آن را اتفاق می افتد… را در جامعه پایه و اساس بود و یک نعمت غیر مترقبه. آنها به ما $20,000 گرانت (از طریق بلند, ساحل, صندوق امداد). بسیاری از که رفته به غذا و پوشک.”

کمک های مالی از یک جعبه پوشک به کمک های مالی همیشه خوش آمدید Dohrmann گفت. وجود دارد یک سرسره در کنار خیابان سوم ورودی فیزیکی برای کمک های مالی — COA کار در خارج از تبدیل کلیسا در سوم و نمدار خیابان. کمک های پولی را می توان از طریق پست به COA 515 E. سوم St., Long Beach, CA 90802 و کمک های مالی می تواند به طور مستقیم در سایت coalongbeach.org.

“این فقط نوع خود را می شکند قلب” Dohrmann گفت. “انتظار در خط برای پوشک. وجود دارد یک نیاز واقعی.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>