Coronavirus: چاپلین کالج ارشد به حضور مجازی از فارغ التحصیلی باز در بهار ترم

چاپلین کالج ارشد Caitlyn Dangvu و دوستان او شده بود به امید خود را صرف چند ماه گذشته با هم در حال تیک تاک کردن آیتم در پایان خود را از کالج bucket list.

رفتن آنها به تجربه های سنتی rites of passage — ارشد هفته و شروع هم پس از چهار سال کار سخت.

Dangvu خانواده در کالیفرنیا قرار بود به دیدار ورمونت برای اولین بار برای شروع. او هیجان زده بود به آنها نشان می دهد همه چیز خاص او را کشف کرده بود در مورد ورمونت در حالی که یک دانش آموز است.

جدید کروناویروس همه گیر انداخت آچار همه کسانی که برنامه های.

Dangvu که همچنان در برلینگتون و به انتظارنشسته بودند تا پس از فارغ التحصیلی در Colchester, نمی دانم وقتی که او از نظر جسمی و دیدن خانواده اش بعد. او هفته گذشته ارشد هفته حضور در رویدادهای آنلاین. و ارشد سال خاطرات است که برنامه ریزی شده بود — رستوران ها برای دیدار قایقرانی و کمپینگ سفرهای یک روزه به استو و Shelburne — همه در خود نگه دارد.

“من حدس می زنم من باید این امید که یک بار این مستند آسانسور و همه چیز به حالت عادی برمی گردد و شاید من می توانم به برخی از خاطراتی که من از دست رفته ام در این چند ماه” Dangvu گفت.

در چهارشنبه Dangvu تماشای سالانه ارشد هفته, کمدی عملکرد زوم در حالی که صحبت کردن به یک خبرنگار.

“این یک کمی عجیب و غریب, اما من درک این واقعیت است که این دانشکده در تلاش است تا همه چیز را به صورت عادی به عنوان آنها می توانند” Dangvu گفت.

روز شنبه شروع خواهد شد آنلاین بیش از حد. چاپلین قصد دارد در نهایت به برگزاری یک فرد در جشن برای کلاس 2020, اما این جزئیات نشده نهایی.

Dangvu برای بازدید از طرح های در نیوهمپشایر در روز شنبه به طوری که آنها می تواند فارغ التحصیل با هم. (او شده است محدود کردن تماس انسان برای دو هفته در آماده سازی است.) آنها برنامه ریزی برای لباس خود را در لباس و کلاه و Dangvu خواهد شد تماس با خانواده اش در زوم برای این مناسبت است.

“چرا که من فکر می کنم آن را مانند یک مناسبت مهم و آن چیزی که به طور کلی مردم را برای اعطا” Dangvu گفت.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>