Coronavirus: Burlington نه بکسل در عملیات پاک, رفت و برگشت, اما شما می پرسد حرکت ماشین

برلینگتون است اجرای عملیات جارو تمیز کمی متفاوت در سال 2020 است. اما آن را هنوز هم درخواست شما را به حرکت وسیله نقلیه خود را.

این رویداد سالانه, برنامه ریزی برای شروع, مارس 29 زمان برای شهرستان برای حذف باقی مانده و رسوب جمع آوری در خیابان. این تلاش ها کمک می کند تا حفظ سلامت دریاچه چاپلین, پاک کردن جاده ها و محافظت از زیرساخت با توجه به انتشار اخبار به تاریخ مارس 23.

این شهرستان در تنظیم آن پروتکل در طول این رویداد را سال نور از COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

“با توجه به ادامه در پاسخ به COVID-19 شهرستان خواهد بود فروش بلیط و یا بکسل اما جامعه هنوز هم مورد نیاز برای حرکت اتومبیل از روی جاده به طوری که فراگیر می تواند انجام شود به طور موثر به عنوان امکان” آزادی اعلام کرد. “آثار عمومی خواهد بود گسترده بین 10PM-7 و می پرسد که شما حرکت اتومبیل خود را در خیابان به یکی دیگر از منطقه اگر در نزدیکی و یا در یک شهرستان گاراژ (در حال حاضر رایگان است).”

شما می توانید وب سایت شهر برای یک نقشه ترسیم هنگامی که هر یک خیابان تمیز می شود. مناطق تمیز هر روز به شرح زیر است:

  • مارس 29: جدید شمالی پایان (شرق-side).
  • مارس 30: جدید شمال (غرب-سمت).
  • مارس 3: مرکز شهر.
  • ممکن است 4: پیر شمالی پایان.
  • مارس 5: تپه بخش است.
  • مارس 6: دانشگاه منطقه است.
  • مارس 7: South End.

شما می توانید پارکینگ رایگان در این شهرستان متعلق به گاراژ از جمله Lakeview, بازار و خیابان کالج.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>