Coronavirus: به عنوان Garcetti ترومپت ‘آزمون برای همه,’ L. A. مسئولان شهرستان شرکت محدود تست استراتژی

با وجود توصیه های شهرستان مقامات بهداشت عمومی به ادامه محدود کردن آزمون به کسانی که بیشترین نیاز را دارند لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گسترش دسترسی به رایگان COVID-19 آزمون در هفته گذشته به هر ساکن که می خواستم یکی — که آیا آنها زندگی می کردند در شهر و یا شهرستان مورد اینکه آیا یا نه آنها به نمایش گذاشته علائم و یا نه کار خود را در نظر گرفته است ضروری است.

در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی ظرفیت برای ارائه آزمون برای ساکنان countywide, Garcetti گفت: از جمله برای افرادی که ممکن است نیاز به آزمایش های متعدد. “ما در حال قرار دادن یک حد که” او گفت:. “اما ما تشویق مردم اگر شما احساس می کنید شما نیاز به یک آزمون دریافت. اگر شما می خواهید به امن دریافت.”

ممکن است در تظاهرات روز کارگر: Anti-مستند تظاهرات با صدای بلند در مقابله لا OC

این حرکت توسط شهرستان به باز تر دروازه آزمایش می آید به عنوان L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی ادعا — در میان ناهموار منابع آزمون سراسری و پایدار عدم قطعیت در مسیر از شیوع این بیماری — که هنوز هم وجود دارد نیاز به تمرکز بر روی اکثر جمعیت های آسیب پذیر و به کنترل شیوع بیماری در جمع و محل کار تنظیمات.

واگرا استراتژی بوجود می آیند به عنوان دولت و مقامات محلی مانند همتایان خود در سراسر کشور — صورت افزایش فشار به سادگی یک استراتژی خروج برای امن تر در خانه سفارشات و به تدریج بازگشایی اقتصاد است.

برای Garcetti, یک راه باریک گسترده تر از تست می تواند سرعت این روند چرا که معتقد بود آن را می تواند ایجاد اعتماد عمومی و به افراد یک ایده بهتر از چگونه آنها ممکن است رفتار پس از دستور شروع به شل شدن.

شهرستان مقامات می گویند که اطلاعات جمع آوری شده از تست داوطلبانه خواهد بود از برخی از ارزش اما به عنوان تنها یکی از آرایه ای از ابزار ارزیابی برای کمک به طرح کاستن از محدودیت. در میان آنها: موازی تست مسیر به دنبال آنتی بادی پروفایل کمک خواهد کرد که پر از تصویر بزرگ به ارزیابی جامعه دیگر-محدوده آسیب پذیری به ویروس.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti می دهد سالانه خود را “دولت شهر’ سخنرانی در تالار شهر در لس آنجلس, کالیفرنیا در 19 آوریل سال 2020 است. (استخر عکس مارکوس یام / لس آنجلس تایمز)

از همه مهمتر این شهرستان مقامات می گویند آنها بر این باورند که اولویت باید همچنان برای نجات زندگی مردم رو به بالاترین خطرات رویکردی است که هم راستا با به تازگی به روز شده دولت اهداف است.

دو فلسفه ممکن است که دور از هم; Garcetti می گوید این شهر را “باز” تست تشخیصی رویکرد را رزرو اولویت برای کسانی که بیشتر در معرض خطر است. در هر صورت با افزایش فشار سیاسی اخیر و خشن و بی ادب تظاهرات هر دو شهرستان و مسئولان شهرستان موافق آن است که “زمان بحران” به شیر قدرت تست برای کمک به ارائه جدول زمانی به زودی برای باز کردن جامعه عقب یک گام در یک زمان.

تست میزان مشارکت عقب مانده — تا زمانی که معیارهای گسترش

در هفته های اخیر Garcetti اشاره کرد بارها و بارها در طول جلسات روزانه که به عنوان بسیاری از یک سوم از انتصاب در ده ها تن از درایو-از طریق تست سایت نداشت-را نشان می دهد. اگر کسی نمی تواند یک شکاف در صبح او را تشویق آنها را به اتمام و بعد از آن روز. اما مردم در انتخابات باقی مانده است متناقض.

که به نظر می رسد تغییر کرده است با گسترش معیارهای تست. روز جمعه و دو روز پس از باز کردن تست به افراد بدون علائم Garcetti گفت: بسیاری از پوشش بودند برای آزمایش و انتصاب اسلات پر شد تا دوباره.

در روز پنج شنبه 10 ، 000 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در شهرستان درایو از طریق مکان است که “سه گانه آنچه که ما معمولا انجام,” او گفت:. روز بعد که به تعداد بود تا 12,000 گفت: در مقایسه با 3000 تست های انجام شده در هر روز داده شده در هفته گذشته.

Garcetti معتقد است که این شهر رویکرد است veering از جمعیت های آسیب پذیر در اولویت است و هنوز هم داده می شود به کسانی که برای آنها تست شده است مهم ترین. لکه های برای افراد بدون علامت هستند محدود و کسانی قطع در یک نقطه خاص با دفتر شهردار با هدف تضمین مشابه – یا روز بعد قرار ملاقات را به مردم با علائم و یک گروه را انتخاب کنید از کارگران خط مقدم مانند بهداشت و درمان کارکنان و مواد غذایی کارمندان.

“من هرگز به تو اجازه تست به زباله” Garcetti گفت.

“وجود دارد آزمون هر روز که ما هنوز هم تا به حال. و در حال حاضر ما یک بحران بهداشت عمومی که مردم مشتاق به بازگشت به کار برای باز کردن فضاهای,” او اضافه شده است. “این بستگی دارد که دانش و آگاهی می آید از تست و آزمایش بیشتر مردم به ما می دهد بیشتر توانایی برای باز کردن هر چه زودتر” او گفت:.

مقامات بهداشت چین با دولت دستورالعمل

در ضمن L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی در هفته گذشته برگزار شد در توصیه به گسترش به تست گرفت و گفت که “هیچ شواهد علمی” حمایت نیاز برای ساخت آزمون ها به طور گسترده ای در دسترس در این زمان.

حتی پس هر دو شهر لس آنجلس و شهرستان تست پورتال این هفته شد و با اشاره مردم را به یک تست ثبت نام سایت است که به دنبال گسترش دستورالعمل های تعیین شده توسط Garcetti و نه county مقامات بهداشتی.

“شهرستانها باید این حق را برای ادامه راه است که آنها احساس بهترین” شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر کریستینا Ghaly گفت: روز شنبه در پاسخ به این شهر حرکت می کند.

شهرستان مقامات بهداشتی می گویند که آنها در تراز وسط قرار دارد با به روز رسانی اولویت های دولت صادر پنج شنبه. این دستورالعمل ها می گویند آزمایش باید در دسترس خواهد بود به:

  • هر کسی با علائم COVID-19 که شامل توسعه به 9 علائم شناخته شده این هفته توسط مراکز کنترل بیماری. اضافه شده به موجود علائم تب و سرفه و تنگی نفس هستند و لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و جدید از دست دادن طعم و بوی.
  • کارگران ضروری است که شامل بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان خدمات اجتماعی کارکنان و افراد خارج از “سلامت و ایمنی عمومی و خدمات اجتماعی عوالم مانند ابزار, کارگران, تامین مواد غذایی کارگران و دیگر کارکنان است.”
  • افراد بدون علامت بیش از سن 65 که مزمن بیماری زمینهای مانند دیابت و فشار خون بالا و مزمن زمینه ای شرایط پزشکی مانند سرطان است.

Ghaly گفت: این شهرستان مشغول به کار بود با دولت به “مدیریت و کنترل این ویروس برای ساکنان است.”

کارگران در یک کروناویروس جدید (COVID-19) درایو را از طریق مرکز آزمون در دره آنتلوپ در بازار Palmdale, CA., جمعه, آوریل 3 سال 2020 (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

کالیفرنیا دستورالعمل انتظار می رود به روز رسانی هفتگی و مسئولان شهرستان پیگیری خواهد شد از کسانی که “ما به عنوان evolve ما تست معیار در آینده,” او گفت:.

“محدود” عرضه آزمون در سراسر کشور

شهرستان مقامات بهداشتی این هفته سوال سودمندی گسترش آزمایش به یک جمعیت وسیع تر. آنها ابراز نگرانی کرد که اگر اعضای عمومی منفی دریافت نتایج آزمون آنها آغاز خواهد شد نادیده گرفتن بهداشتی موجود سفارشات به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله ،

در حالی که گرفتن تست شده می تواند به مردم احساس امنیت او گفت که به طور بالقوه می تواند “زودگذر” Ghaly توضیح داد.

“یک تست منفی یک روز به این معنا نیست که شما نمی خواهد آلوده بعدی (بعد) و یا یکی از پس از آن,” او گفت:.

Ghaly همچنین با اشاره به “محدود” عرضه آزمون سراسر کشور وجود دارد گفت: “عوامل پیچیده” است که به تصمیم گیری است که فروشندگان و کدام نوع آزمون استفاده کنید.

آزمون در حال انجام در این درایو از طریق سایت اجرا به طور مشترک توسط شهر و شهرستان خود اداره سواب دهانی, آزمون, اکثریت قریب به اتفاق آنها را از یک شرکت به نام درمانی-Korva. آنها مجزا از بینی تست های گرد است که به طور گسترده ای مورد استفاده در تنظیمات دیگر مانند خانه های پرستاری و پناهگاه بی خانمان.

یک سواب آزمون را می توان مورد استفاده برای تعیین اگر کسی این ویروس پس از یک استراتژی درمان را می توان در صورت نیاز. همچنین یک تست منفی در حال حاضر به این معنا نیست کسی نمی خواهد قرارداد این ویروس بعد.

Ghaly گفت: این آزمون ویژگی های متفاوت است “بر اساس این فروشنده خاص در حال اجرا آزمون” و چگونه نمونه ها جمع آوری شده است. برخی از آزمون های جمع آوری از دهان, در حالی که دیگران رفتن را از طریق بینی عبور.

Ghaly گفت: برخی از آزمون های مناسب تر به استفاده از بیش از دیگران بسته خواهد شد که در نظر گرفتن آنها.

لس آنجلس نجات غریق منتظر بعدی خودرو در طول رانندگی-تا Coronavirus تست در پارکینگ بللفلور مدنی مرکز در بللفلور در چهار شنبه, مارس 15 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

“یکی از عوامل پیچیده این است که تلاش برای مطمئن شوید که شما خواستگاری در راه های هوشمند با توجه به اپیدمیولوژی بیماری و مطمئن شوید که شما در حال تطبیق خود را تست مجموعه, فروشنده با ویژگی های خاص خود را با خطر از جمعیت” که در حال آزمایش است, او گفت:.

موازی تست مسیر نیز در جریان تلاش برای درک اینکه چگونه عمیقا این ویروس از طریق لس آنجلس با استفاده از سرولوژی و یا آزمایش خون که شناسایی حضور آنتی بادی تولید می شود اگر کسی در یک زمان تا به حال COVID-19.

یک نمونه از جمعیت انتخاب شده است به نگاهی به این آزمون و از آنها استفاده می شود به مطالعه شیوع این بیماری و چه مقدار از آن ممکن است گسترش در منطقه است.

نتایج حاصل از آزمایش خون نیست و به مردم بگویید که آیا آنها در حال حاضر حامل ویروس. اما با تست تشخیصی محدود اغلب به کسانی که با علائم سرولوژی تست های در حال استفاده توسط شهرستان به درک “true میزان COVID-19 عفونت در جامعه ما” گفت: Neeraj Sood یک USC استاد است که همکاری برای نوشتن مداوم آنتی بادی آزمایش مطالعه با L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی.

نتایج یک بررسی اولیه از این مطالعه منتشر شد مارس 20, و آن را در واقع پیدا کردن که وجود دارد حدود 28 تا 55 بار بیشتر موارد از آن تأييد شده بود و از طریق آزمایش های تشخیصی که در آن زمان. بین حدود 221,000 به 442,000 بزرگسالان مشخص شد که آنتی بادی ها به ویروس.

نتایج حاصل از USC و شهرستان سرولوژی مطالعات می تواند کمک به اطلاع مقامات بهداشت عمومی تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر محلی. L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: نتایج اولیه “نشان می دهد که بسیاری از افراد ممکن است ندانسته آلوده و در معرض خطر انتقال ویروس به دیگران است.”

این یافته ها علامت اهمیت گسترش استفاده از آزمون است که می تواند “تشخیص کسانی که با عفونت به طوری که آنها را می توان جدا و قرنطینه در حالی که همچنین حفظ وسیع اجتماعی فاصله مداخلات” او گفت:.

بیشتر افراد بدون علامت تست مثبت

تا هفته های اخیر تست شده است در درجه اول محدود شده است به افرادی که علائم نشان می COVID-19. اما در حال ظهور شواهدی وجود دارد که افراد بدون علامت هستند و عفونی همراه با نرخ بالای افراد بدون علائم تست مثبت این ویروس را ساخته اند county مقامات بهداشت عمومی تمایل بیشتری به گسترش آزمایش به چند گروه از مردم است.

فرر گفت که هنوز هم وجود دارد یک حس خوب از اینکه چگونه به راحتی کسی بدون علائم می تواند گسترش ویروس. این شهرستان در حال انتظار برای “دیدن برخی از تحقیقات و مطالعات بالینی که به ما راهنمایی بیشتر در مورد این” او گفت:.

مردم با قرار ملاقات را به آزمایش می شود برای coronavirus در درایو جدید در مرکز تست در فروم در کالیفرنیا در روز شنبه, مارس 14. (حسن نیت ارائه میدهد لس آنجلس)

“چقدر ریختن ویروس آنها (افراد بدون علامت) و چگونه … عفونی آنها در هر نقطه داده شده در زمان ما هنوز هیچ پاسخ” فرر گفت. “اما از دیدگاه من اگر شما مثبت برای COVID-19 پس از آن من قصد دارم به فرض که شما قادر به گسترش است.”

مقامات بهداشت عمومی را آغاز کرده اند پشتوانه تست بدون علامت ساکنان و کارکنان در هر دو خانه های پرستاری و پناهگاه بی خانمان و همچنین برای مواد غذایی, بهداشت و درمان و کارگران ساختمانی. اولین پاسخ دهندگان مانند آتش نشانان و دیگر کارگران خط مقدم مانند روزنامه نگاران را نیز در لیست.

اما Ghaly گفت: حتی با رشد اطلاعات در افراد بدون علامت بودن عفونی “را به عنوان در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ شواهد علمی که از نظر بالینی نشان می دهد نیاز به تست کم خطر افراد بدون علامت در خارج از سناریوی خاص.”

تست بهترین ها را برای مقابله با شیوع بیماری می گویند مقامات شهرستان

شهرستان مقامات بهداشت عمومی کار کرده اند شامل نرخ بالای مرگ و میر در خانه های پرستاری و گسترش ویروس در پناهگاه بی خانمان و دیگر تنظیمات نهادی مانند زندان و کمک امکانات زندگی. Ghaly گفت: این آزمون باید در درجه اول مورد استفاده برای شناسایی و کنترل شیوع بیماری و به “موضوع هدفمند تر راهنمایی برای جمعیت های خاص.”

مدیر دکتر کریستینا Ghaly گفت Wedsnesday که محققان پیدا کرده اند و افراد باقی مانده در بیمارستان برای مدت طولانی تر از انتظار می رود. طرح رفت و از نیاز به حدود 1600 تخت به حدود 2000 تخت با برخی از حاشیه برای خطا را افزایش می دهد که در طول زمان. عکس: Facebook تصویری تصویر

چنین جمعیت عبارتند از: “کسانی که ممکن است در معرض خطر جدی بیماری و یا عوارض ناشی از COVID-19” مردم زندگی در جمع تنظیمات کسانی که دچار بی خانمانی و ضروری کارگران “که نمی تواند اطاعت امن تر-در-خانه سفارشات” با توجه به Ghaly.

با توجه به “واقعیت که تست زنجیره تامین و ظرفیت محدود است در سراسر کشور L. A. شهرستان باید تمرکز بر دسترسی برای تست برای کسانی که با علائم و برای کسانی که متعلق به برخی آسیب پذیر و یا در معرض خطر جمعیت,” او گفت:.

Garcetti گفت: در این هفته این شهر تامین کننده بیش از 300,000 آزمون “که در انبار.” شرکت “اعتماد به نفس است که آنها قادر به ادامه جلسه خواسته های دیگران و قادر خواهید بود برای ما به گسترش تعداد که ما در حال انجام,” او اضافه شده است.

با توجه به شهرداری دستیار هریسون Wollman بسیاری از آزمایشات تجویز شده در این درایو از طریق مکان های سواب دهانی آزمون از یک شرکت به نام درمانی-Korva. هر آزمون هزینه $125 و تا کنون $10.6 میلیون دلار صرف شده است در خرید, آزمون, او گفت:.

نقش تست در بازگشایی اقتصاد

Garcetti گفت که با این موجود محلی بهداشت عمومی سفارشات برنامه ریزی شده تا مارس 15, آن است که “معقول و منطقی به انتظار” است که مقامات دولتی در حال حاضر هش که چگونه بهترین برای تجدید نظر در آنها. گرفتن آزمایش خواهد به مردم یک راه برای تصمیم گیری اگر آنها باید بازگشت به کار اگر تحت یک تجدید نظر سفارش آنها مجاز به انجام این کار, او اشاره کرد.

و تست یک جزء کلیدی از بسیاری از مقامات دولتی’ بازگشایی دستورالعمل. Garcetti “پنج ستون” استراتژی شروع می شود با ساخت گسترده تست در دسترس است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom منتشر کرده است خود برنامه شش نقطه که با استفاده از در دسترس بودن تست به عنوان یک معیار ، شهرستان ناظران هفته گذشته رای به ایجاد ائتلاف از عمومی و خصوصی و رهبران کسب و کار به سادگی یک استراتژی برای کاهش امن تر در خانه محدودیت.

Ghaly این هفته گفت که این شهرستان بهداشت عمومی طرح همچنین شامل تست, اما او گفت: تعدادی از تست های که انجام شده باید نه تنها نشانگر. از آن مهم تر به تمرکز بر روی “ارزش که آزمایش” برای شناسایی و کنترل هر گونه شیوع بیماری رخ می دهد که, او گفت:.

یک پاسادنا افسر پلیس به نظر می رسد در طول درایو-از طریق Coronavirus تست در پارکینگ ب از رز باول در پاسادنا در چهار شنبه, مارس 08, 2020. شهرستانها در سراسر جنوب کالیفرنیا در حال تقلا برای خرید PPE برای محافظت از خود را از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

و Ghaly شهروندان هشدار داد در برابر کاهش نگهبان خود را, به خصوص اگر آنها دریافت چنین نتایج منفی. ایمنی سفارشات “را ادامه خواهد داد و حتی به عنوان شهرستان و دولت به نظر می رسد به بریده شده به امن تر-در-خانه بهداشت افسر سفارشات در هفته های آینده,” او گفت:.

او تاکید کرد که مردم باید همچنان به تمرکز بر روی زیر موجود بهداشت عمومی سفارشات که “آیا هنوز هم حکومت چگونه و چگونه اغلب شما در ارتباط برقرار کردن با مردم زمانی که شما در خارج از خانه خود را,” او گفت:.

در ضمن این شهرستان نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد این است که “یک تعداد کافی از آزمون های موجود قادر به پاسخ به شیوع بیماری و سایر شرایط است که ما می دانیم رخ خواهد داد که ما شروع به سهولت امن تر در خانه, سفارشات,” او گفت:.

جدا از درایو-از طریق تست سایت Ghaly گفت: این شهرستان اولویت تست برای هر دو علامت دار و بدون علامت مردم در سازمانی جمع زندگی تنظیمات که شامل خانه های پرستاری مراقبت دراز مدت امکانات پناهگاه بی خانمان و encampments و موسسات تادیبی.

این تست است زوج با یک استراتژی است که تحت پوشش “اولیه شیوع و همچنین نظارت مداوم” در این سایت Ghaly گفت.

علاوه بر توجه به این سایت گفت: این شهرستان نیاز به “نگه داشتن چشم در جایی که شیوع این بیماری ممکن است فردا و به دنبال آن جلوگیری می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>