Coronavirus: یک لیست از ورمونت, تابستان, رویدادهای ورزشی, لغو با توجه به COVID-19 همه گیر

تابستان است و ماه دور اما coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر به حال یک اثر عمده ای بر رویدادهای ورزشی و لیگ های در ورمونت.

در زیر یک لیست دستی از آنچه را که کنار گذاشته برای سال 2020 تابستان (یادداشت سردبیر: بررسی perodically برای به روز رسانی این فایل):

لغو رویدادها/فصل

ورمونت کوهنوردان

• جدید انگلستان دانشگاهی لیگ بیس بال تیم بر اساس مونپلیه اعلام کرد در اوایل صبح امروز (یکشنبه) آن را لغو آن سال 2020 فصل “از فراوانی از احتیاط و نگرانی برای ایمنی از طرفداران خود را میزبان خود, خانواده, خود, داوطلبان, فروشندگان و خود بازیکنان و مربیان” نوشت: مدیر کل برایان گالاگر نوشت: در انتشار اخبار.

American Legion بیس بال

• برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم وجود خواهد داشت نه یک فصل بیس بال لژیون آمریکایی در ورمونت. وزارت فرمانده ران لاروس اعلام این خبر در یک نامه فرستاده زودتر در مارس اطلاع پست در سراسر کشور از این تصمیم.

دوقلو دولت هاکی روی چمن

• 37 سالانه نبرد بین ورمونت و نیوهمپشایر ارشد all-stars کنار گذاشته شد در هفته گذشته برگزار و سابق هارود مربی بارب سوختگی-مینارد نوشت: در یک ایمیل به مطبوعات آزاد. رقابت, مسابقه که تا به حال اجرا بدون دردسر از سال 1984 بود که برنامه ریزی شده برای تاریخ 26 ژوئن در سنت مایکل ،

بیشتر: 25th سالانه مطبوعات آزاد همه دولت هاکی روی چمن تیم

دوقلو دولت چوگان سرپهن

• هیئت مدیره برای هانوفر شیرها لغو 28, بایرن در جام حذفی در اواسط ماه مارس, سازمان, William H. Johnson نوشت: در یک ایمیل به رسانه های اعضا. این doubleheader مشخص شد برای 20 ژوئن در هانوفر (N. H.) دبیرستان. این اولین بار چوگان سرپهن مرحله نهایی مسابقات بین به تازگی فارغ التحصیل ارشد all-stars از ورمونت و نیوهمپشایر کرده جانسون گفت.

دوقلو, دولت, فوتبال,

• شیر دوقلو دولت جام فوتبال لغو شد در اوایل ماه آوریل با توجه به آن در Facebook صفحه گروه و گزارش های رسانه ها. از 46 edition برنامه ریزی شده بود برای 18 جولای در Rivier دانشگاه در Nashua, New Hampshire.

چه هنوز هم در (همانطور که از در حال حاضر؟)

Make-A-Wish هاکی کلاسیک

• 28 نسخه Make-A-Wish همه ستاره هاکی کلاسیک آزمایشی باقی مانده در استو آرنا در ژوئن 27. یک روز واقعه (تمرین و بازی) بین ورمونت و نیوهمپشایر ارشد all-stars برنامه ریزی, سازمان, کتی Foutz گفت: در یک ایمیل به مطبوعات آزاد. کلاسیک مطرح شده است و نزدیک به 300.000 دلار نسبت به آرزوهای خود برای کودکان با تهدید کننده زندگی شرایط پزشکی.

حرم افرا شکر کاسه

• با توجه به وب سایت خود را به 67 حرم افرا کاسه شکر است که میله میله برای Aug. 1 در Castleton دانشگاه David ولك ورزشگاه. زمین فوتبال همه ستاره درگیری میان ورمونت و نیوهمپشایر است که به نفع Shriners Hospitals for فلج و سوخته کودکان است. این بازی مطرح شده است و نزدیک به 5 میلیون دلار در اول آن 66 سال است.

دوقلو دولت بیس بال

• هیچ تصمیم گیری شده است و در عین حال در این سال های دوقلو دولت بیس بال کلاسیک بین ورمونت و نیوهمپشایر ارشد all-stars. این بازی است که به طور آزمایشی میله میله برای 20 ژوئن در Maxfield پیچیده در White River Junction.

بیشتر: ورمونت و نیوهمپشایر تیم اعلام کرد برای سال 2020 حرم افرا شکر کاسه

ورمونت دریاچه هیولا

• با گزارش تعمیرات اساسی تهدید کننده سیستم minor league baseball حتی قبل از همه گیر ضربه ورمونت دریاچه هیولا وابسته به اوکلند در این سازمان می تواند منقرض شده در شکل کنونی آن در برلینگتون. همانطور که در حال حاضر ورمونت پسران در تابستان قرار است به نیویورک-پن لیگ فصل در سده زمینه در روز 18 ژوئن در مقابل Tri-City.

بیشتر: BTV قانونگذاران: Vermont دریاچه هیولا باید بماند با وجود پیشنهاد برای کاهش این تیم

بیشتر: لیگ اصلی بیس بال می خواهد برای کاهش جزئی از تیم های لیگ برتر: آنچه که به معنی برای ورمونت دریاچه هیولا

تندر جاده

• این “ملت سایت از هیجان” جاده تندر در باره حال آن مه 3 بازکن فصل به تعویق افتاد. 61 فصل از مسابقه در جاده تندر میله میله برای مارس 24 شروع: 58 روز یادبود کلاسیک.

آنچه در مورد گلف ؟

• دوره های گلف در ورمونت بسته باقی می ماند در هر دولتی فیل اسکات “در خانه بمانند ایمن” اجرایی سفارش. ورمونت انجمن گلف گفت: این ارائه یک پیشنهاد به دفتر والی در “چگونه گلف را می توان با خیال راحت” در این دولت در هفته های آینده.

از VGA بهار fourball مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه مه و 2 و 3 شده است scrapped. اما در این سال ورمونت, تازه کار در استو باشگاه های کشور باقی مانده است در ماه جولای.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>