Cooped رفتن دیوانه: من می توانید ببینید دوستان من یا خانواده ؟

توسط Bernard J. Wolfson | کالیفرنیا Healthline

Cooped بیش از حد طولانی در حسرت یک روز در ساحل و یا یک شب در شهر و ترغیب کاستن از محدودیت فقط به عنوان آب و هوای گرم وارد — بسیاری از مردم از پیچ و مهره ای از محدوده خانه است. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟

اما هیوستون و سن آنتونیو و شیکاگو و میامی و لس آنجلس — ما یک مشکل است.

COVID-19 خونتان در تگزاس و آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و کشورهای دیگر مجبور مقامات بار دیگر به تعطیل میله ورزشگاه و داخل سالن ناهار خوری بخش ها و رستوران ها.

اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم به صرف زمان با افراد مهم در زندگی ما است. سلامت روان ما بسیار مهم است برای جلوگیری از آنها را.

شما می توانید خود را گسترش اجتماعی حباب فراتر از خانواده — اگر شما در حال حاضر توجه-آشنا دستورالعمل های بهداشتی و حتی اقدامات احتیاطی اضافی: محدود کردن تعداد زیادی از مردم شما را در یک زمان و یک ماسک اگر جلسه در داخل خانه تنها گزینه عملی و یا اگر شما نمی توانید اقامت حداقل 6 فوت از یکدیگر در خارج از منزل.

ضد عفونی کردن صندلی و میز و شستن دست های خود را قبل و بعد از بازدید. اگر مواد غذایی و نوشیدنی ها در دستور کار بهتر برای همه درگیر آنها را در آنجا به اشتراک گذاری می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت.

آرتور reingold می استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی در دانشکده بهداشت عمومی و متخصص اپیدمیولوژی برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری را آغاز کرده اند که صرف وقت با زوج های دیگر در اطراف خود را که سن زیادی پاسیو در فضای باز.

“آنها از ما در اطراف خود را; آنها ندارد و ما از طریق این خانه می گوید:” reingold می, 71. “ما نشستن بر روی صندلی که خوب 10 تا 12 فوت دور از یکدیگر و بحث ما. ما غذا و آنها را به مواد غذایی خود را.”

و آنها نمی پوشیدن ماسک. “من شخصا بر این باورند که خطر از این وضعیت حتی بدون ماسک, زیبا, حداقل,” reingold می گوید. “اما اگر مردم می خواستم به سعی کنید برای انجام این کار و پوشیدن ماسک, من فکر نمی کنم که غیر منطقی خواهد بود.”

و در حالی که ما در موضوع ماسک به یاد داشته باشید آنها را ندارد شما غیر قابل نفوذ به عفونت است.

“چشم خود را بخشی از دستگاه تنفسی درخت. شما آلوده می تواند از طریق آنها به راحتی می گوید:” جورج رادرفورد یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه سان فرانسیسکو. اگر شما در حال پزشکی آسیب پذیر و یا فقط می خواهم به دقت فوق العاده در نظر بگیرید پوشیدن محافظ صورت یا عینک.

بسیاری از ما را کشتی با این سوال که چگونه یک تجمع بیش از حد بزرگ است. آن را غیر ممکن است برای دادن یک پاسخ دقیق اما کوچکتر بهتر است. و حفظ در ذهن وجود دارد هیچ چیز مانند صفر خطر است.

در ایالات متحده به عنوان یک کل متوسط ميزان عفونت در حال حاضر در حدود 1% تا 2% که بدان معنی است که یک یا دو نفر در یک گروه از 100 به طور معمول خواهد بود آلوده می گوید دکتر ایوان مالدونادو, متخصص اطفال و متخصص در بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی. در هر فرد تعیین این درصد لزوما اعمال او می گوید:. و جمع آوری در یک منطقه که در آن COVID-19 نرخ صعودی — و یا در حال حاضر بالا است و خطرناک تر از یکی از همان اندازه در یک محل که در آن نیست. بنابراین ماندن آگاهانه در مورد وضعیت این بیماری همه گیر در منطقه شما.

با احتیاط حتی از دوستان شما شناخته شده ام و دوست داشتم یک مدت زمان طولانی. که ممکن است صدای سنگدلانه اما شما نیاز به دانستن چیزی در مورد رفتار اخیر و نگهداری از هر کسی که با آنها شما برنامه ریزی برای بازدید. آیا نمی شود خجالتی در مورد درخواست که در آن و با آنها شده اند در هفته های اخیر. اگر آنها به اندازه کافی نزدیک برای شما به می خواهید برای دیدن آنها باید درک کنند که چرا شما درخواست.

یک نمودار از تگزاس انجمن پزشکی که جنجال تولید شده در توییتر در روزهای اخیر ذکر شده فعالیت های متعدد رتبه از پایین ترین به بالاترین خطر است. در میان خطرناکترین رفتارها: رفتن به یک نوار سینما و یا هر محل شلوغ و غذا خوردن در یک بوفه. شما می توانید سوال بپرسید و بر اساس آن لیست و یا یک مشابه برای تعیین اگر آن را امن برای دیدار با کسی.

با توجه به playdates برای فرزندان خود و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند شما باید درخواست همان احتیاطی که برای بزرگسالان دریافت-togethers.

“کودکان با هم می تواند بازی به خصوص اگر خانواده های خود شده اند و به لحاظ اجتماعی فاصله گرفتن از فعالیت ها را شامل تماس فیزیکی و آنها می توانند با شرکت در فعالیت های بدنی کافی فاصله می گوید:” استنفورد را مالدونادو.

یکی دیگر از سوال این است که آیا آن را مخاطره آمیز اجازه دهید به یک لوله کش یا برق و یا نوکر به خانه. بسیاری از ما قرار داده مورد نیاز تعمیرات خانه را برای چند ماه به دلیل عدم اطمینان در مورد این.

من سوال را به کارشناسان بهداشت عمومی من مصاحبه برای این ستون و آنها توافق کردند: تا زمانی که شما هر دو ماسک می پوشند و اقامت سالم فاصله از هم جدا بازدید باید مطرح نیست یک تهدید مهم.

اما کسی بپرسید چه اقدامات احتیاطی او در بازدید از خانه های دیگر. اگر او با این نسخهها کار برای یک شرکت بررسی سیاست های خود را برای کارمندانی که رفتن از خانه به خانه.

چون من دو سگ بزرگ من نیز تعجب که آیا آنها می تواند ویروس های بالقوه پخش — و نه از طریق قطرات تنفسی اما از آنجا که این ویروس ممکن است زمین بر روی پوست خود را. زمانی که من راه رفتن آنها را در شب و دیدن همسایگان خود کانین ما معمولا نگه داشتن ما فاصله, اما یک بار در در حالی که کسی می خواهد به یک حیوان خانگی از سگ و من وسوسه شده ام به حیوان خانگی آنها — اما مقاومت کرده اند.

من کارشناسان می گویند من نباید نگران باشید. آن است که از لحاظ نظری ممکن است به گرفتن ویروس از یک سگ اگر کسی فقط عطسه در آن است که یک سناریو بعید است. صاحب سگ به شمار خطر بزرگتر.

برای کسانی از ما که گاهی بیشتر تماس انسان آن را ممکن است به عنوان یک خوش آمدید جای تعجب است که برخی از کارشناسان بهداشت عمومی فکر می کنم می توان آن را سالم به آغوش مردم (هر چند نه صاحبان سگ شما نمی دانم) اگر شما به دنبال دستورالعمل های خاص: انجام آن در خارج از منزل; پوشیدن ماسک; نقطه چهره خود را در جهت مخالف; اجتناب از تماس خود را در صورت و بدن فرد دیگر; نگه داشتن آن کوتاه و دستهای خود را پس از آن.

شانون Albers 35 ساله ساکن ساکرامنتو می گوید او شروع به بغل کردن مردم دوباره بعد از خواندن یک داستان در مورد چگونه به آن را انجام دهد با خیال راحت در نیویورک تایمز.

“پس از 89 روز من در نهایت به آغوش مادر من, و او شروع به گریه” Albers به یاد می آورد. “ما ایستاده بودند جلوی درب خانه و به من گفت:” آیا شما می خواهید یک آغوش?’ او بلافاصله محکم او ماسک و شروع به پایین آمدن جلوی خانه و به من گفت: “صبر کنید ، وجود قوانین است.'”

بیمار و افراد مسن ممکن است بخواهید آن را به خطر می گوید UC برکلی reingold می. “اما اگر شما نوشیدن آبجو با کسی در یک اتاق شلوغ, من مطمئن هستم که در آغوش باعث تفاوت باشم.”

برنارد Wolfson می نویسد: درخواست هرگز لطمه می زند, یک سری از ستون پرداختن به چالش های مصرف کنندگان در کالیفرنیا چشم انداز مراقبت های بهداشتی. ارسال سوالات به [email protected] قیصر سلامت, اخبار غیرانتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که نه وابسته Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>