بحث تلاش برای پرداختن به زمینه به تجدید نظر شود

پیشنهاد دولت در لایحه ای که محیط زیست نگران خواهد آن را آسان تر برای مالکان و دیگران برای ساخت زمینه در پرتقال و سن دیگو شهرستان ها و سرعت بخشیدن به از دست دادن سواحل — رهبری بازگشت به تخته رسم پس از یک شنبه جلسه کمیته.

دولت ایالت پت بیتس, R-Laguna Niguel, گفت: لایحه در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از حوادث مانند پرتگاه سقوط در انسینیتاس که در ماه اوت کشته شدن سه beachgoers. او گفت که او انتظار دارد که به ادامه بحث و گفتگو با نمایندگان مجلس و کسانی که درگیر با حفاظت ساحلی برای تولید یک پیشنهاد است که ساده کردن فرآیندهای تصویب برای پرداختن به فرسایش ساحلی.

“آن را ایمن می گویند وجود خواهد داشت اصلاحات” Bates گفت: پس از شنبه شنوایی در این لایحه توسط مجلس سنا کمیته کمیته منابع طبیعی و آب. “دانستن اینکه چه چیزی زمینه می تواند انجام دهد من کاملا به نفع صورتی که آخرین گزینه است.”

مخالفان باید سوال که آیا لایحه حفاظت از beachgoers و یا به سادگی کمک به دفع آسیب به چند دلار اقیانوس-خانه مقابل در هزینه سواحل عمومی.

“لازم نیست. آن را نمی خواهد جلوگیری از یک رویداد آینده,” ساحلی کمیسیون سارا کریستی گفت: در روز شنبه شنوایی.

“این کمیسیون هرگز دریافت یک دیوار یا سد دریایی درخواست برای این مکان. … این لایحه طراحی شده است که آن را ارزان تر و آسان تر برای ساخت زمینه در درجه اول به نفع صاحبان مالکیت خصوصی.”

کمیسیون خارجه مقررات آژانس است که نظارت ساحلی و توسعه و رشد کرده است به طور فزاینده ای در تقابل با oceanfront صاحبان اموال بیش از چگونه به مقابله با افزایش دریاها.

یک مطالعه با بررسی زمین شناسی ایالات متحده یافت می شود که بیش از 80 سال دو سوم از تمام سواحل در جنوب کالیفرنیا می تواند بلعیده شده توسط اقیانوس. زمینه می تواند سرعت بخشیدن به این روند به دلیل افزایش دریاها خمیر ساختار و دور حمل شن و ماسه در دیوار یا سد دریایی پایه.

به جای زمینه کمیسیون امور خارجه و گروه های زیست محیطی ترجیح می دهند ترکیبی “نرم” armoring — مانند شن و ماسه و ساحلی باتلاق — و “موفق عقب نشینی” که شامل از بین بردن و یا جابجایی oceanfront ساختمان ها جاده ها و ریل قطار و زیرساخت های دیگر اجازه می دهد تا اقیانوس برای پیشبرد داخلی.

این کمیسیون دارای عناوین ساخته شده در سال های اخیر برای رد یا سد دریایی طرح های پیشنهادی و نیاز غیرمجاز زمینه برداشته شود.

بیتس که coastal district گسترش از دانا پوینت به انسینیتاس به نام تعادل بین موفق عقب نشینی و روش های دیگر. او همچنین گفت: لایحه شده بود را بگشایند.

“آن را کاملا تحریف شده توسط دیوار یا سد دریایی, موضوع,” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز در این لایحه است که به کسی حق ساخت یک دیوار یا سد دریایی.”

اما حتی منابع طبیعی کمیته گزارش کارمندان در لایحه مطرح شده تعدادی از نگرانی.

زمان ساحلی کمیسیون سیاست به طور کلی اجازه می دهد تا زمینه تنها برای ساختمان های ساخته شده قبل از سال 1976 ساحلی, قانون تصویب شده توسط رای دهندگان برای حفاظت از ساحل و دسترسی به سواحل.

اما با توجه به کمیته کارکنان گزارش بیتس’ لایحه دوباره تعریف که “موجود توسعه” را به عنوان هر چیزی در جای خود به عنوان از آوریل 1 سال 2020 “grandfathering در اضافی 42-به علاوه ساختار…”

این گزارش همچنین گفت: این لایحه نمی جلوگیری از فرسایش ساحلی نمی ارتقای امنیت عمومی و “فراهم می کند یک ضمنی عمومی یارانه به مالکان خصوصی.” که “یارانه” بود چرا که مالکان نمی خواهد که به پرداخت بیش از $25,000 برای کاهش, ضروری, آسیب های زیست محیطی ناشی از آنها زمینه و یا سایر سازه های حفاظتی در این گزارش گفت:.

Bates گفت: این کمیسیون را تایید مجوز فرایند می تواند در سال کشیدن صدمه زدن به مالکان. او گفت که او قصد دارد به منظور توسعه یک فرایند است که سریع تر است در پرداختن ساحلی درگیری بین مالکان رگولاتور و مادر طبیعت است.

اقدام فوری مورد نیاز

دیگر فرسایش ساحلی مشکلات ذکر شده توسط بیتس شامل اکتبر 2018 سقوط یک ساحل گردشگاه در کالیفرنیا ساحل و یک ماه نوامبر سال 2019 پرتگاه سقوط در دلم مار که جلب توجه عمومی به آسیب پذیری ساحلی خطوط راه آهن.

اما اخیر جنوب کالیفرنیا دیوار یا سد دریایی درگیری با ساحلی کمیسیون متمرکز بوده و عمدتا در مالکیت خصوصی مالک درخواست برای سازه های.

در ماه فوریه این کمیسیون به اتفاق آرا رد مجوز جدید برای دیوار یا سد دریایی در دانا پوینت را در رشته های ساحل حتی اگر سازمان خود را زمین شناس گفت: آن را چند میلیون دلار خانه در بالای پرتگاه در معرض لغزش.

و در ماه اوت سال 2018 کمیسیون به اتفاق آرا دستور حذف یک refortified لاگونا بیچ دیوار یا سد دریایی که محافظت به تازگی بازسازی آپارتمان خانه. کمیسیون حکم داد که گسترده بازسازی نقض دیوار یا سد دریایی موجود اجازه نمیدهد که گفت: armoring باید برداشته شود و اگر وجود دارد یک نوسازی عمده ای از خانه است. مسئله این است که در حال حاضر در دادخواهی.

کسانی که تصمیم گیری شد و رانده شده توسط این کمیسیون باور است که اقیانوس ها و سواحل — باید اجازه داده شود به پیشرفت بسوی زمین حتی در نهایی هزینه برخی از ساختمان های موجود. در حالی که کمیسیون تاریخی تمرکز شده است در دسترسی به ساحل و ساحلی و حفاظت در برخورد با دریاها افزایش اتحاد پیوست مقدم آژانس توجه در سال های اخیر است.

ضرورت پرداختن به موضوع افزایش دریا و فرسایش ساحلی شده رو توسط یک سری از گزارش, از جمله یکی از غیر حزبی دولت قانونی تحلیلگر در ماه دسامبر. که گزارش مفصل این نیاز حیاتی برای اقدام در دهه آینده و اشاره کرد که بسیاری از آماده سازی تا کنون تنها در آغاز مرحله است.

بین 8 میلیارد دلار و 10 میلیارد دلار از اموال موجود خواهد بود در زیر آب تا سال 2050 و یکی دیگر از 6 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار خواهد بود در معرض خطر در جزر و مد بالا با توجه به مطالعه ذکر شده در این گزارش است. با دولت برآورد نیم پا و یا بیشتر از سطح آب دریاها تا سال 2030 — و تا آنجا که 7 سال 2100 — آن را بسیار مهم به اقدامات گسترده بیش از 10 سال آینده و یا پس از این گزارش گفت:.

به عنوان مثال گزارش امتیاز به چه ساحلی باتلاق می توان به تاسیس و غنی شده برای ایجاد بافر در برابر امواج. اما اگر کسانی که جدید باتلاق نیست تاسیس تا سال 2030 آنها “ممکن است زمان کافی برای توسعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im