ساخت و ساز وسایل نقلیه نشان می دهد تا در CityPlace برلینگتون گودال; اعلام رود این هفته

ساخت و ساز وسایل نقلیه نشان داد تا در CityPlace برلینگتون گودال در مرکز شهر در روز سه شنبه. یک سخنگوی این شهرستان را تایید کرد یک اطلاعیه در مورد مشکل طولانی تاخیر پروژه است و انتظار می رود این هفته است.

اولیویا LaVecchia کاهش یافته است به نظر بیشتر گفت: در یک ایمیل تنها که او خواهد بود “ارسال اطلاعات از طریق معمول ما کانال های توزیع به عنوان من آن را داشته باشد.”

قبلی پوشش: بروکفیلد پرده کوچک طرح CityPlace; ساخت و ساز برای شروع سال آینده

نمایندگان بروکفیلد خواص که صاحب ملک به نظر می رسد قبل از اینکه شورای شهر در پایان ماه اکتبر سال گذشته به یک به روز رسانی پس از شهردار Miro Weinberger ارسال به شدت دقت کنید نامه ای به شرکت توسعه و خواستار حذف فوری از موانع بتن در گیلاس و بانک خیابان ها و ترمیم پیاده رو و پارکینگ.

متوقف در حال رشد چیزی جز علف های هرز

این CityPlace پروژه متوقف شده است از ماه اوت سال 2018 زمانی که تخریب بخشی از منسوخ شده برلینگتون مرکز شهر بازار تکمیل شد.

بروکفیلد خواص تشکیل یک مشارکت شناخته شده به عنوان BTC بازار همکاران با توسعه دهنده اصلی از اموال همین Sinex از Devonwood سرمایه گذاران. هر دو شرکت مستقر در شهر نیویورک است.

در پایان ماه ژانویه یک بروکفیلد معاون رئیس جمهور گفت: شهرستان برلینگتون شورای توسعه امیدوار به شروع ساخت و ساز در اواخر تابستان یا اوایل پاییز این سال است.

Aanen اولسن هشدار وجود دارد “راه طولانی” اجازه در شهرستان و در سطح دولت به سفر قبل از ساخت و ساز آغاز می شود — و همچنین به عنوان یک طرح دعوی در دادگاه است که باید حل و فصل شود. او تخمین زده آن را شش ماه برای دریافت از طریق این فرایند اجازه.

دو ماه بعد همه چیز را از خط خارج شد توسط COVID-19 بحران شده اند وجود دارد هیچ به روز رسانی های بیشتر.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>