Conner, Scantlebury بالا نام تروجان ها

این SAIT تروجان ها رسما قرار داده و تعظیم خود COVID-19 کوتاه 2019-20 نجومی جمعه با جوایز خود شب.

نزدیک 20 دقیقه ای پخش — ساخته شده پس از تروجان ها لغو SAIT سالانه جوایز جشن تعیین شده برای مارس 28 — دیدم مردانه بازیکن بسکتبال چارلی کانر و زنان بازیکن هاکی/گلف باز Tashel Scantlebury نام تروجان ها ورزشکاران زن و مرد از سال است.

“من انتظار نیست که گفت:” Scantlebury در یک مصاحبه تلفنی. “این نوع از سخت به شنیدن در زمان چون من در زوم با هم تیمی های من و آنها فریاد به نام من ‘تاش! تاش!’ من می توانم شنیدن هر چیزی که می شود گفت از من. زمانی که گرافیک ظهور کرد تا بر روی صفحه نمایش من شوکه شده بود. خیلی باحال بود.”

Scantlebury (5 سال Foxwarren مرد., جامعه توسعه اقتصادی) به پایان رسید او در سال آخر از او متوسطه ورزشی حرفه ای با برخی از تیم و شخصی سخت افزار. به عنوان یک عضو از SAIT گلف تیم در سقوط او به او کمک کرد تا زنان را به سمت گرفتن مدال برنز در آلبرتا کالج ورزشی قهرمانی کنفرانس در Canmore.

مدال منجر به یک سفر به کانادا Collegiate Athletic Association مسابقات قهرمانی ملی در کبک که در آن تیم مبارزه در شرایط سخت به دست آورد و کسب تجربه با ارزش است.

پس گلف فصل کهنه رنگ و لعاب تا اسکیت و کاپیتان های او زنان هاکی تیم به جایگاه چهارم در ACAC رده بندی است. Scantlebury قرار داده تا بهترین تهاجمی شماره پايان دوم در تیم به ثمر رساند با 17 امتیاز (پنج گل و 12 پاس گل) در 23 بازی برای به دست آوردن تمام تیم دوم کنفرانس nod.

“من باید به مقدار زیادی از اعتبار برای هم تیمی های من در هر دو گلف و هاکی تیم — آنها تحت فشار قرار دادند به من و من رو از طریق برخی از سخت بار وقتی که من نیاز به آن” Scantlebury گفت. “آن را سرگرم کننده بود. من آن را در زمان روز به روز و من می دانستم که من یک دختر شلوغ اما این که چگونه من بود … این بود که من در سال گذشته, بنابراین من فقط به حال سرگرم کننده با آن.”

Scantlebury می شود برای اولین بار زنان گلف باز به کسب ورزشکار زن-of-the-year افتخارات پس از AJ پیرسون آیا پس از بازگشت در سال 1991 و برای اولین بار زنان بازیکن هاکی پس از کورا ساتون در سال 2017.

برای تقریبا فروتن-به-یک-گسل کانر شنیدن نام او نامیده می شود در پایان پخش شد فقط به عنوان یک شگفتی است.

“این دیوانه واقعی” کانر گفت: با خنده. “من حتی فکر کردن در مورد آن, اما من واقعا آن را درک.”

او تقریبا از دست رفته لحظه ای که او مشغول بازی ندای وظیفه با او مشاوره ازدواج و زمانی که کسی به یاد او پخش شد. آنها خاموش بازی و 20 دقیقه بعد او به نام مرد ورزشکار از سال است.

“من فقط می خواهم برای تشکر از همه رفتن به فصل اول من سه سال پیش” کانر گفت. “واقعا بدون حمایت هم تیمی های من در طول سال ها من مربیان و حتی مردم در SAIT من نمی خواهد در اینجا در حال حاضر است.”

کانر (3 سال لاکی بشویید. مدیریت کسب و کار) بی سر و صدا رفت و در مورد کسب و کار خود را دوباره در این فصل با قرار دادن فوق العاده همه در اطراف اعداد خود را به عنوان تروجان ها به پایان رسید دوم در ACAC جنوبی را بدست آورد. در طول فصل به طور منظم گارد طور متوسط 17 امتیاز 8.3 ریباند و 4.9 کمک در بازی.

در پلی آف است و زمانی که او منفجر شد و به طور متوسط 29.3 امتیاز در هر بازی او به عنوان رهبری تیم خود را به چهارم خود را-راست ACAC عنوان — 36 در خود قاطع 91-69 قهرمانی پیروزی نهایی بر Ambrose دانشگاه شیرها.

همراه اول-تیم تمام کنفرانس های انتخاب او به دست آورده کانر نیز در زمان خانه ACAC بسکتبال قهرمانی مردان مسابقات جایزه MVP.

کانر به پایان می رسد 14 سال مرد ورزشکار از خشکسالی سال برای مردان, بسکتبال, بازیکنان, اول شدن پس از جیمی مک لئود در سال 2006.

در یک فندک لحظه کانر حتی ابراز قدردانی به سابق تروجان ها متقابل و داخلی دونده آهنگ متی Travaglini که برنده این جایزه در دو فصل گذشته.

“من برای تشکر از مت که در اینجا دیگر” کانر ترک خورده. “دیدم که نام خود را در هر سال وجود دارد … این مرد بود که برنده شدن همه چیز است. من قسم می خورم او می توانست به بازی بسکتبال و برنده جایزه راه او بود.”

دیگر برندگان جایزه

SAIT تروجان ها مدال تعالی

Skye, گوردون, فوتبال

Colton, مک کارتی, هاکی

Al Buttle قرمز و سفید جایزه

اما Wheeldon زنان هاکی/فوتبال

کوین مصی مردان هاکی

کن Tidsbury جایزه رهبری

ژاک Saayman مردانه صلیب کشور در حال اجرا

Skye, گوردون, فوتبال زنان

Rookie از سال

Andrew Manson مردانه پیچش یا حلقه زنی

جید Metz, فوتبال زنان

Trojan ستون جایزه

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Shewchuk زنان والیبال

ادواردو فیلهو مردانه فوتبال

Vereburn لوازم ورزشی دانشجویی درمانگر از سال

درمانگاه – لورن Therriault مردان هاکی

زمینه – Kevin McLarty مردان والیبال

جزئی رسمی از سال

مدیسون Nesom

شجاعت و عزم روح جایزه

Davina مک لئود هاکی زنان

امانوئل Ngegba مردانه فوتبال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>