اتصال به کیفیت بالاتر زندگی در هماهنگی

بزرگ آسمان آبی تازه و هوای کشور و روز هنگامی که کوه های راکی نگاه نزدیک به اندازه کافی به لمس است. که هماهنگی در Springbank.

“هماهنگی 1,753 هکتار استفاده از مخلوط دریاچه-شیوه زندگی جامعه طراحی شده برای ارتباط مجدد شما با یک کیفیت بهتر زندگی می گوید:” لورل Lapointe مدیر بازاریابی در بوردو تحولات که در حال توسعه هماهنگی در همکاری با Qualico جوامع است. “خاص ساخته شده توسط محل آن این است که در Springbank در راکی نمایش شهرستان با ساکنان لذت بردن از بزرگ غربی skies, پانوراما, ديد کوه های زیبا و متنوع سبک خانه. فقط پنج دقیقه در غرب کلگری محدوده شهرستان و نیم ساعت به رشته کوه های راکی هماهنگی دارد ده ها تن از ویژگی های و رفت و آمد مکرر در سطح امکانات رفاهی مناسب در جامعه است.”


خانه لیک فرانت در حال حاضر در دسترس در Springbank جامعه از هماهنگی

عرضه عکس

کسانی که از امکانات رفاهی شامل 40 هکتار تفریحی دریاچه دوم دریاچه در مراحل برنامه ریزی به علاوه مایکلسون باشگاه ملی گلف باز خواهد شد برای تمام 18 سوراخ بازی این سال است.

“ما ساکنان عاشق گسترده جامعه مسیرهای طریق شبکه و اطراف هماهنگی فریبنده جاگر, دوچرخه سواران, سگ واکر فراغت کالسکه و فعال تناسب اندام علاقمندان به آمار مسیرهای پیاده روی” می گوید Lapointe. “هماهنگی بسیار فعال جامعه در طول سال و ما تنظیم الهام بخش همه به خارج و تجربه محیط اطراف خود. وجود 13 کیلومتر از مسیر به اتمام است که کشش به 25 کیلومتر در ساخت. شما همچنین متوجه معنی داری باز فضای سبز در هماهنگی که شامل انواع پارک ها و فضاهای بین فاز تالاب ها و مدیریت آب استخر.

“همچنین برنامه ریزی برای آینده جهان است-کلاس Nordik آبگرم و مرکز سلامتی به عنوان بخشی از ایجاد مرکز ساحل باشگاه برای ساکنان یک ماجراجویی در فضای باز پارک ها و کسب و کار آینده دانشگاه اضافه خواهد شد کسب و کار و خرده فروشی گزینه است.”


هماهنگی در Springbank

هماهنگی در نهایت سه مدرسه در جامعه وجود دارد و مدارس در این نزدیکی هست در خدمت ساکنان از جمله مدارس دولتی آرنج دره مدرسه ابتدایی (K به 4), Springbank میانه مدرسه (کلاس 5 تا 8) و Springbank جامعه دبیرستان (کلاس های 9 تا 12). نزدیک توسط مدارس خصوصی شامل وبر آکادمی Rundle کالج و لبه مدرسه برای ورزشکاران است.

سازنده گروه شامل شناخته شده و برنده جایزه نام مانند Baywest خانه بردویو خانه استرلینگ خانه, Augusta, خوب, خانه, Calbridge خانه NuVista خانه و Streetside تحولات است.

صفحه اصلی طرح ها شامل عقب-laned حمل, خانه, املاک, خانه, خانههای ییلاقی, ویلا جلو درایو خانه townhomes و منحصر به فرد خانه های آب نما.

با توجه به وضعیت فعلی showhomes بسته به عموم است. سازندگان در حال ارائه امن و خصوصی نمایش آن تنها با وقت قبلی. بازدید www.liveinharmony.ca برای stacey chais شماره تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>