کنگره باید با قاطعیت عمل در DACA اگر دیوان عالی ختم

هشت سال پیش رئیس جمهور سابق باراک اوباما با صدور یک فرمان اجرایی به عمل معوق برای ورود دوران کودکی برنامه شناخته شده به عنوان DACA که به بیش از 700,000 مستند نشده مهاجران به ایالات متحده آورده به عنوان کودکان مثل خودم یک فرصت به دنبال رویای آمریکایی.

سفارش به من مجوز به کار یک شماره امنیت اجتماعی و مهمتر از همه ایمنی و اطمینان از دانستن است که من نمی تواند هدفمند برای اخراج از کشور من به خانه تماس بگیرید.

اما سه سال پیش که حس آرامش بود به خطر افتاده است توسط مقامات کاخ سفید زمانی که آنها بی پروا لغو این برنامه مناسب و بدون مراجعه کنند. بلافاصله این فسخ به چالش کشیده شد در دادگاه فدرال قرار دادن وضعیت زندگی ما در برزخ حقوقی. ما همه مضطرب که ما در انتظار دیوان عالی ایالات متحده به صدور حکم خود در ختم این برنامه است که انتظار می رود در ماه ژوئن.

وجود دارد بیش از 200 ، 000 IF دریافت کنندگان که در حال خدمت در خط مقدم آمریکا در پاسخ به این COVID-19 بیماری همه گیر. آنها در حال مقابله با یک ترس عمیق است که کشور خود را به نوبه خود پشت خود را بر روی آنها در حالی که آنها در معرض خطر زندگی خود را به عنوان “ضروری” کارگران در طول coronavirus بحران است. از کارکنان مراقبت های بهداشتی و فروشگاه های مواد غذایی مسئولین به آشپز و معلمان ما در حال کمک به صرفه جویی در زندگی و کمک به نجات اقتصاد است.

در مورد من, من یکی از 25,000 IF گیرندگان که کار در این کشور غیر انتفاعی بخش. ما در حال تنظیم بودجه امداد برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز به ارائه کمک های غذایی به خانواده گرسنه و دفاع از حقوق کارگران در جهانی همه گیر.

اگر دیوان عالی کشور طرف با کاخ سفید چگونه خواهد این اعتماد نهادهای مدیریت نیازهای رو به رشد جوامع ما با کارکنان که دیگر نمی خواهد از نظر قانونی مجاز به کار می کند ؟

کشور ما بیمار می تواند استطاعت به سکوت در مورد IF. در مواجهه با این بیماری همه گیر بیش از حد در خطر است.

رهبران کسب و کار به طور خاص باید به منظور بالا بردن صدای خود را به محافظت از IF گیرندگان. IF گیرندگان در کالیفرنیا زندگی می کنند کمک نزدیک به 3 میلیارد دلار در فدرال مالیات ایالتی و محلی و همچنین به عنوان نمایندگی $7.8 میلیارد دلار در هزینه های قدرت. باید ما از دست ما حمایت کالیفرنیا بهبود اقتصادی می تواند حرکت از کنترل به دشوار در سال به آمده است.

وکالت باید همچنین آمده از روزمره افراد که می دانند IF دریافت کنندگان خود را به عناوین دیگر: دانشجویان همکار و همسایه اعضای کلیسا و بیشتر. ما همان مردمی که ایستاده اند در کنار شما ادامه خواهد داد به انجام این کار با وجود هر گونه حکم از دادگاه قانون اساسی.

این است که چرا کنگره دارای یک موقعیت منحصر به فرد برای حل و فصل این معضل یک بار و برای همه است. اخیرا جامعه لاتین بنیاد و اعضای ملی Latino وجوه داد نوشت یک نامه مشترک به مجلس نانسی پلوسی اصرار او برای پیدا کردن راه حل دائمی در کنگره باید به دیوان عالی کشور موفق به حفاظت از ما حمایت.

به عنوان ما به آرامی خم و منحنی بازگشایی جوامع ما, ما نمی توانیم به ترک IF گیرندگان ، ما سزاوار حداقل یک وضعیت حقوقی که موظف است دو سال زمان قاب و کاملا بی بند و بار سیاسی هوی و هوس از لحظه ای.

در این عصر جدید از COVID-19 اجازه دهید ایستادن در همبستگی با تمام IF دریافت کنندگان شما چه کسانی هستند و همسایگان خود را به همکاران و هموطنان آمریکایی خود را. آن را سمت راست و فقط چیزی که به انجام است.

خوزه گارسیا, یک IF گیرنده ارتباطات دیپلم برای جامعه لاتین در بنیاد مستقر در سان فرانسیسکو [email protected] گارسیا نوشت: این تفسیر برای CalMatters یک منافع عمومی روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح میدهد که چگونه در کالیفرنیا در کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>