کنفرانس كانادا گزارش با احتیاط خوش بینانه


در این کنفرانس هیئت مدیره انتظار کانادا جدید hme شروع خواهد شد 191,400 در سال 2020 پایین 8.3 درصد از 2019 اما هنوز هم بدترین از سال 2014.

Postmedia فایل عکس

بدترین روز اثرات COVID-19 در اقتصاد کانادا در حال پشت سر ما می گوید: این کنفرانس كانادا (CBOC) در کانادا چشم انداز خلاصه تابستان سال 2020 پیش بینی برای تعادل 2020 و به 2021.

اما ما نمی بینیم بهترین روز در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است.

“خبر خوب این است که ما را دیده اند تدریجی اما مداوم کاهش محدودیت در کانادا پس از مارس. این به این معنی اقتصاد به احتمال زیاد شروع rebounding در ساخت این بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی یکی از کوتاهترین البته شدیدترین در تاریخ مدرن می گوید:” این گزارش. “یکی از اولین عکس های فوری از فعالیت برای ماه اشتغال گزارش نشان داد که نزدیک به 300,000 شغل ایجاد شد در ماه مه. حرکت است و انتظار می رود برای ادامه برای ساخت بیشتر محدودیت ها کاسته. اما در این بسیار نامشخص محیط زیست عامل بسیاری به سمت راست بروید. چشم انداز ما بستگی دارد مهمتر در تعدادی از فرضیات کلیدی است که ما شکل بازیابی.”

پس از آلبرتا آغاز شده re-افتتاح و بهره بردم آنچه احساس می کند مانند جدید-آزادی یافت, آن را آسان برای فراموش کردن آنچه که ما را به این مرحله است. این CBOC ما را به یاد که چرا رستوران ها و جمله را دوباره باز کرد و به همین دلیل ما باید پایبند به چیزهایی است که اجازه خواهد داد که بهبود را ادامه دهد.

فرضیات کلیدی که زیر بنای CBOC هوا عبارتند از:

• اجتماعی فاصله پروتکل های آرام هستند تنها به تدریج تا COVID-19 است و دیگر داخلی تهدید سلامت. علاوه بر این وجود ندارد و دوم اقتصاد-wide shut down. منطقه ای و یا محلی خاموش شدن ناگهانی هنوز هم ممکن است; اما, در سراسر کشور, محدودیت های پیوسته آرام است.

• نیاز به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله را حفظ خواهد کرد بسیاری از بخش های اقتصاد عامل زیر بالقوه تا واکسن در دسترس است.

دیگران وجود دارد اما در ادامه به فاصله اجتماعی و در نظر گرفتن اقدامات دیگر در فعالیت های روزمره خود را حیاتی است.

این گزارش شامل یک پیش بینی برای بازار مسکن کانادا که من برای به دست آوردن, اما, اول, دوم, گزارش از CBOC منتشر شده این هفته می گوید: کانادا ضریب اطمینان مصرف کننده در حال افزایش است.

“ضریب اطمینان بهبود یافته در تمام مناطق (در ماه ژوئن) می گوید:” نویسنده این گزارش آنا فنگ. “در آلبرتا احساسات در اطراف آینده کار و شرایط اقتصادی تقویت شود. استان ارسال شده سومین افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده (18.7 درصد). اخیر نفت کاهش تولید توسط اوپک و متحدان آن به طور قابل توجهی افزایش قیمت نفت است. این امر موجب برخی از خوش بینی در مورد آلبرتا نفت پس از جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه سوخته قیمت نفت در ماه مارس است. به عنوان یک نتیجه بهره بیشتر خوش بینانه در مورد آینده اشتغال نسبت به آنها شده است در بیش از یک سال (17.2 درصد) و بدبینی خود در مورد ساخت خرید عمده (مانند خانه) کاهش یافته است به قبل از COVID-19 سطح.”

در حال حاضر برای مسکن که مانند همه چیز شده است ضربه سخت.

“هنوز تا پایان سال 2020 از سر گیری در کار رشد و نرخ بهره پایین فرم پایه برای بازیابی پس از آن در جریان رشد جمعیت باید یک زیر بنای مناسب و معقول برای میان مدت می گوید:” CBOC. “این بیماری همه گیر به شدت محدود فروش و لیست فعالیت در رساله بازار. مسکن شروع می شود بهتر برگزار شد عمدتا به دلیل ساخت و ساز اعلام شده است ضروری خدمات توسط بسیاری از استانهای کشور (گزارش ماه ژوئن شروع خواهد شد و شامل کبک بنابراین وجود خواهد داشت یک درصد افزایش حکیم). سیاستگذاران و موسسات مالی را در پاسخ به همه گیری های مربوط به بحران اقتصادی با حمایت پولی و اقدامات قانونی.”

به گزارش راک-پایین نرخ بهره باید کاهش هزینه تامین مالی خرید خانه در حالی که از سرپرست و موسسات مالی و, Canada Mortgage and Housing Corporation (CMHC) باید هر دو گرفته شده طرح افزایش وام دهندگان نقدینگی. بسیاری از موسسات مالی را ارائه گزینه ای برای تاخیر در پرداخت وام مسکن.

“همه مهمتر این فرض که دستمزد فدرال یارانه تمدید خواهد شد تا زمانی که یک واکسن یافت باید اجازه می دهد که بازار کار برای بازیابی بسیار سریعتر از نمونه رکود است. این می تواند محافظت از حداقل موجود برخی از مالکان از defaulting در وام مسکن خود را و اجتناب از نتیجه خانه repossessions.”

خطرات به آن چشم انداز هستند و متاسفانه همه در حرکت نزولی ،

“اگر وجود دارد یک موج دوم این بیماری همه گیر رساله بازارهای دوباره یخ می تواند. نگرانی دیگر این است که محدودیت های مسافرتی را افسرده گردشگری و در نتیجه تقاضا برای کوتاه مدت اجاره واحد است که می تواند بی درنگ خود را به صاحبان آنها را به فروش و افزایش عرضه در یک برنامه به طور بالقوه بازار نرم افزاری.

“مسکونی تقاضا نیز می تواند اختلال تنگ تر وام مسکن-وام قوانین که CMHC به تازگی اعلام کرد. سطوح بالای بدهی های مصرف کنندگان که در حال حاضر یک مشکل قبل از COVID-19 ظهور باقی می ماند یک پس زمینه را انتخاب کنید.”

CBOC انتظار مسکن شروع می شود کاهش یافته است 45 درصد سالانه در سه ماهه دوم (CMHC مسائل سه ماهه دوم نتایج در جولای 9) اما شروع به دوباره بجای اول برگشتن در سه ماهه سوم و بعد از افزایش بیشتر در چهارم.

“هنوز شروع خواهد شد و تا پایان سال 2020 در نزدیکی 191,400 واحد پایین نسبتا خفیف (با توجه به شرایط) 8.3 درصد از 2019 اما هنوز هم بدترین از سال 2014. این خواهد بود که دوره ای کم است. در سال 2009 رکود اقتصادی در مقایسه شروع می شود troughed نزدیکی 149,000 واحد است. انتظار ما بالاتر ادواری پایین این زمان با توجه به مقید کردن مسکونی, تقاضای فوق العاده کم نرخ بهره و سرسخت درآمد پشتیبانی از دولت فدرال است.

“چشم انداز 2021 روشن تر است. اقتصاد پیش بینی شده است به دوباره بجای اول برگشتن با 6.7 درصد در سال 2021 و 4.8 درصد در سال 2022. به عنوان تهدید این بیماری همه گیر را برطرف می کند, چگونه به خوبی بازگشایی اقتصاد و خروج از حمایت دولت موفق خواهد بود بسیار مهم تعیین کننده در اقتصاد این مسیر بیش از چند سال آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>