کامپتون مرد فایل های خشونت شکایت با LA County sheriff

کامپتون شهردار آجا قهوه ای پیوست حقوق مدنی وکیل در کامپتون شهرستان در سالن چهار شنبه, ژوئن 10, خواستار عواقب برابر لس آنجلس کلانتر نمایندگان که یک کامپتون مقیم گفت: ضرب و شتم او در طول بازداشت گرفته شده در تلفن همراه تصویری در مه 31. کلانتر الکس بیانوبا گفت: این حادثه تحت بررسی است.

Dalvin قیمت 24 دستگیر شد در کامپتون توسط سه Los Angeles County sheriff نمایندگان. قیمت گفت: او دچار دنده شکسته در طول بازداشت خود که در محل پس از اعتراض یکی از بسیاری از تحریک در مرگ بازداشت جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در هنگام مرگ یک افسر پلیس kneeled در گردن او در طول یک روز یادبود دستگیری در مینه سوتا است.

قیمت و زن که به ضرب گلوله در این ویدئو می گویند او مرد تصویر در تصویری برگزار شد بر زمین زده و توسط یک جفت از افسران و سپس سست عنصر یک سوم. در حالی که او زده بودن مرد در این ویدئو شنیده می شود گفت: “من بر روی زمین!”

قیمت ثبت یک شکایت کتبی با وزارت یکشنبه وی از سوی مامورین پلیس با ارعاب و خشونت از خانواده اش. قیمت به اتهام حمله به یک افسر پلیس با یک سلاح مرگبار دیگر از یک تفنگ. هیچ تفهیم اتهام نشده است در برابر او به گفته دادستان منطقه سخنگوی ریکاردو سانتیاگو.

قیمت مادر بزرگ و زن که به ضرب گلوله در این ویدئو ادعا آزار و اذیت توسط معاونین کلانتر در پی تصویری رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی.

  • کامپتون شهردار آجا قهوه ای در یک کنفرانس مطبوعاتی به صحبت کردن به نمایندگی از 24 سال کامپتون ساکن Dalvin قیمت خود را در مورد گفته های خشونت آمیز دستگیری توسط معاونین کلانتر در مه 31 در کامپتون در چهار شنبه 10 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • کامپتون شهردار آجا قهوه ای در یک کنفرانس مطبوعاتی به صحبت کردن به نمایندگی از 24 سال کامپتون ساکن Dalvin قیمت خود را در مورد گفته های خشونت آمیز دستگیری توسط معاونین کلانتر در مه 31 در کامپتون در چهار شنبه 10 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • ژاکلین سلستین صحبت می کند به رسانه ها به نمایندگی از نوه Dalvin قیمت از 24 سال کامپتون اقامت خود را در مورد اتهام خشونت آمیز دستگیری توسط معاونین کلانتر در مه 31 در کامپتون در چهار شنبه 10 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Dalvin قیمت از 24 سال کامپتون ساکن صحبت می کند به رسانه ها در مورد اتهام خشونت آمیز دستگیری توسط معاونین کلانتر در مه 31 در کامپتون در چهار شنبه 10 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • Dalvin قیمت از 24 سال کامپتون ساکن راست و مادر بزرگ خود را ژاکلین سلستین صبر کنید به صحبت می کنند به رسانه ها در مورد اتهام خشونت آمیز دستگیری توسط معاونین کلانتر در مه 31 در کامپتون در چهار شنبه 10 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • نامزد LA County District وکیل جورج لافزن به نظر می رسد در نشست خبری در کامپتون شهرستان سالن چهار شنبه, ژوئن 10, برای محکوم کردن نمایندگان درگیر در بازداشت به تازگی. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

قیمت این نامه به طور خاص برای درخواست خسارت مالی اما به دنبال شلیک از نمایندگان درگیر در دستگیری او. وکیل او روز چهارشنبه اتهامات علیه نمایندگان.

قیمت نیز معتقد است که ساعت ها پس از او به خانه بازگشت و پس از دستگیری کلانتر “محاصره my dead-end street ادعا به انجام ثبت نام و رفت و برگشت اما من عمو خودرو تنها خودرو یدک کشیده به دور است.”

روز چهارشنبه کلانتر تا به حال هیچ نظر بیشتر, دیگر از آن حادثه تحت بررسی است. یک نماینده برای شهرستان لا حرفه ای صلح افسر انجمن نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

بیانوبا هفته گذشته با استفاده از این حادثه به فراخوان هیئت ناظران به صندوق های اضافی بدن فرسوده دوربین برای نمایندگان و در ظاهر در ABC7, Villanueva, گفت:, آن مهم است به درک بزرگتر چارچوب آنچه اتفاق افتاده در صحنه است.

“در آنجا بود غارت رفتن در داروخانه CVS و تعدادی از مردم بازداشت شدند,” بیانوبا گفت: ایستگاه. “معاون زده بود توسط یک وسیله نقلیه از یکی از غارتگران تلاش به دور است.”

بیانوبا گفت: او آگاه بود و همچنین دیگران که ادعا خشونت در تظاهرات اخیر. “همانطور که با استفاده از نیروی حوادث این موارد خواهد بود به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و ما نیز بررسی تاکتیک سیاست ها و روش های,” او گفت:. “به من اعلام کرده اند قبل از این یک مثال دیگر است که چرا ما به شدت نیاز به هیئت ناظران را به طور کامل صندوق LASD بدن فرسوده دوربین پروژه. عمومی سزاوار شفافیت کامل.”

قیمت که در زمان به تریبون به طور خلاصه در طول 11 صبح نشست خبری گفت: “نه درگیر در هر غارت. او گفت: ترک خانه دوست و رهبری به مادر بزرگ خود را زمانی که او متوجه او گفت:. که زمانی که به او گفته شد به پایین بر روی زمین که او گفت که او.

“از آنجا در من لگد و سر من ضرب دیده شد به زمین” قیمت گفت. “من می دانستم که من بی گناه بود و من چیزی نمی اشتباه. رفتار آنها با من مثل یک حیوان نه مانند یک انسان است.”

قیمت مادر بزرگ, ژاکلین, سلستین گفت او شده است موضوع آزار و اذیت توسط کلانتر نمایندگان پس نوه اش دستگیر شد. مدت کوتاهی پس از قیمت از زندان آزاد شد در ژوئن 2, نمایندگان محاصره محله و یدک ماشین خانواده, او گفت:. در چند شب بعد او همچنین گفت: نمایندگان تابیده افکن به پنجره خانه اش.

آسیا, سالن, که گفت که او فیلم برداری این ویدئو و ارسال آن به رسانه های اجتماعی گفت: او بیش از حد شده و مورد آزار و اذیت وی از سوی مامورین که در موارد متعدد نمایندگان به دنبال او.

“آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر روشن است و نیروی بیش از حد” گفت: Los Angeles County district وکیل نامزد جورج لافزن که همچنین به نظر می رسد در کنفرانس مطبوعاتی. “ما در منطقه وکیل ندارد به صبر طولانی تحقیقات پلیس برای انجام این کار است.”

“شما لازم نیست که صبر کنید برای بررسی زمانی که شما باید تصویری که به وضوح نشان می دهد که آن را بیش از حد از زور” او ادامه داد. “این مورد باید ثبت فردا و تحقیقات می تواند ادامه یابد.”

هفته گذشته کامپتون مقامات با ارسال نامه ای به کلانتر بیانوبا خواستار اصلاحات از جمله به عنوان حذف فوری از افسران دخیل در این حادثه از کامپتون ایستگاه و رسیدگی به اتهام آزار و اذیت.

کامپتون مقامات همچنین می خواهید یک جداگانه شهرستان-اجرا اجرای قانون بررسی هیئت مدیره به عنوان یک مسیر موازی به بخش غیر نظامی کمیسیون نظارت برای نظارت بر رسیدگی به شکایات و درخواست های ورودی از جامعه است.

اگر آن خواسته برآورده نمی مسئولان شهرستان گفت: آنها به طور جدی در نظر گرفتن لغو این شهر $22 میلیون پرداخت سالانه به شهرستان برای اجرای قانون خدمات و نگاه به بازسازی شهر خود نیروی پلیس چیزی از آن محلول 20 سال پیش.

“حوادث مانند اینها بخشی از این معامله گفت:” دادستان شهرستان دیمون قهوه ای است. “برای این ارتباط ادامه این بخش باید پاسخگو باشند.”

کامپتون شهردار آجا براون گفت: آن زمان برای تغییر است.

“این است که” ما در مقابل آنها “بحث و گفتگو” براون گفت. “ما امروز در اینجا برای عدالت و عدالت است. ما در اینجا به تقاضا عواقب.”

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>