رقابتی آب هنوز هم جریان شعله های آتش’ Tkachuk در طول مکث

شما لازم نیست که به نگرانی در مورد متی Tkachuk از دست دادن خود را رقابتی.

نیست در حالی که شعله کلگری’ فن-fave به جلو و برادر کوچکترش بردی دیگر از NHL افزایش ستاره ها در حال جدا زیر یک سقف.

این یک رقابت ورزشی که نشده متوقف شد با توجه به همه گیر.

“آن بوده است و خیلی ها حتی تا کنون” متی گزارش از بازگشت به خانه در سنت لوئیس که در آن او را در انتظار COVID-19 بحران با خانواده اش از پنج نیز از جمله پدر و مادر خود کیت و شانتال و خواهر Taryn یک دبیرستان رشته-هاکی standout. “من می گویند بردی به ضرب و شتم من چند بار در بسکتبال در جلوی خانه. من فکر می کنم من احتمالا پادشاه از خانه در pickleball در حال حاضر. بردی بهتر است در بازی های ویدئویی طبقه پایین. ما شده ایم بازی کمی از Kan-جام جم, با, فریزبی, و من می گفت من بهتر از او در آن است. و من فکر می کنم من او را در گلف. ما شده اند در حال پخش یک تن از گلف و من همیشه به حال لبه در گلف در او. او را بدست خیلی بهتر است و او می تواند ضربه آن را از یک مایل در حال حاضر, اما من فکر می کنم من هنوز هم لبه.

“اما ما واقعا در همه چیز و ما خدا را شکر به یکدیگر است که ما می تواند به رقابت با هر روز و هر رقابت است که ما داریم.”

Sportsnet حتی تبدیل این رقابت خواهر و برادر به صورت هفتگی بخش خواستار آن گیر با Tkachuks.

“این هفته بعدی در آینده است pickleball نیست به بیش از حد دور” متی گفت.

این Tkachuks شده اند تن از تلویزیون زمان — و ما نه فقط در مورد آن صحبت جوزپه پیتزا تجاری — بیش از ماه گذشته تحکیم وضعیت خود را به عنوان یکی از معروف ترین خانواده های جن.

کیت بود پنج بار تمام ستاره در طول قدرت خود را به جلو نخست.

پسران خود را در سن 22 و 20 skated در اواسط فصل ویترین این زمستان.

متی و بردی تراوش هر دو مهارت و شخصیت.

آنها آسان برای تشویق. و یا اگر خود را از تعلقات نیست در کلگری یا اتاوا که در آن بردی را تبدیل به یک چراغ امید برای سناتور حتی ساده تر به ریشه های برابر است.

اما تصور کنید اگر در نهایت یکی دیگر از حذفی نسخه از نبرد آلبرتا و متی نیست که هو هر زمان او را لمس جن در راجرز محل در ادمونتون.

یا تصور کنید که اگر شعله های آتش و روغن صنعتی رو به رو شد در خنثی عرصه است. Grand Forks, N. D., و منچستر, N. H. شده اند شایعه در میان می-توان به سایت از یک جام استنلی مسابقات کاملا متفاوت را در حباب-هاکی.

“آن را سخت به تصور چرا که طرفداران چنین بخش بزرگی از بازی ها” متی گفت: این ایده از تکمیل 2019-20 کمپین در خالی rinks. “اما من فکر می کنم آن را در واقع می تواند شاید کمی جالب بیش از حد — شاید شما می خواهم که قادر به شنیدن چیزهای بیشتری بین دو تیم بر روی یخ. من فقط تصویر اگر که اتفاق می افتد, آن را به نوع عمل که در آن شما می توانید همه چیز را. شما می توانید از گوش مربیان فریاد در هر دو طرف. من مطمئن هستم از آن خواهد بود قطعا جالب است و من مطمئن هستم که طرفداران اگر آنها در حال تماشای تلویزیون بود شاید انتخاب کنید تا برخی از مسائل در میکروفون است که آنها نمی خواهد انتخاب کنید تا در طول بازی. اما این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم. ما می خواهم به بازی با طرفداران. ما می خواهیم به بازی اما ما نمی دانیم که آنچه که رفتن به نگه دارید.

“اگر ما تصمیم به بازگشت و بازی بدون طرفداران, من مطمئن هستم که طرفداران را درک کنید. اما من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به عقب می آیند و اگر ما خطر زندگی در اطراف ما و خانواده های ما و یا هر چیزی شبیه به آن. همه چیز در مورد نگه داشتن مردم امن در حال حاضر.”

خود توصیف مخلوق عادت متی اولیه-سحر طول فصل هاکی اما نشده است خزنده از تخت تا حدود ساعت 11 صبح در طول مکث.

شعله های آتش’ زمان گلزن برجسته با 61 امتیاز او نتواند بودن بر روی یخ و در اطراف خود افراد. تیراندازی pucks در زیرزمین فقط همین.

او در تلاش برای تمرکز بر روی نقاط روشن — مانند شانتال را در خانه پخت و پز.

“در حال حاضر شما در نقطه ای که ما نمی دانیم که اگر ما قصد داریم به پایان این فصل یا نه. و راستش ما نمی دانیم چه شاید شروع فصل آینده نگه می دارد در این مرحله” متی گفت. “بنابراین شما در حال کار کردن است و من فکر می کنم سخت ترین بخش این است که شما در حال کار کردن اما شما واقعا نمی دانید زمانی که شما در حال آمدن بنابراین شما نمی دانید که آنچه شما در حال کار در حال حاضر به غیر از به در شکل باقی بماند. بنابراین عدم اطمینان است که سخت ترین قسمت تا کنون و فقط قادر به بازی این بازی شما را دوست دارم. و آن را احتمالا اتفاق در بدترین زمان بیش از حد — ما 10 بازی باقی مانده تا پلی آف و آف ها بهترین زمان است. این مسائل شما را از خواب به کودکان و نوجوانان, بنابراین من فکر می کنم که احتمالا سخت ترین قسمت است بازی حذفی هاکی.

“اما آن را در واقع شده است و نوع خوب برای آویزان کردن با خانواده است. این وضعیت ایده آل اما من مادر او می گوید آن را به بهترین. او به نظر می رسد در همه چیز را در یک قاب مثبت از ذهن و حتی اگر آن را یک چیز وحشتناک و تمام زندگی ما تحت تاثیر این و همه ما انجام نمی دهد که چیزی که ما در حال حاضر حداقل او تمام خانواده زیر یک سقف و این یک برکت و رحمت برای او به آن را داشته باشند. آن را اغلب ما می توانید انجام دهید که. به طوری که یک مثبت. هاکی بوده است دوم در ذهن ما در حال حاضر. آن بوده است, خانواده-اولین و سلامت-برای اولین بار.”

خانواده اول است به خصوص اگر شما می توانید کسب درآمد حقوق لاف زدن خود را برادر کوچکتر.

“همه چیز در یک رقابت برای ما — حتی اگر آن را در نظر گرفته نمی شود” متی گفت. “بنابراین ما از دست رفته نیست که لبه در همه.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im