Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره لغو شد برای سال 2020 با توجه به رمان coronavirus

2020 نسخه از Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره قرار داده و در پروموتر Goldenvoice لغو شده است در پی این رمان coronavirus گیر با توجه به Riverside County مقامات. این دلیجان موسیقی کشور جشنواره نیز لغو شده است.

Coachella اتفاق می افتد سالانه در امپراتوری باشگاه چوگان زمینه در Indio. این امر می شده اند در این جشنواره 21 سال است.

در این سال Coachella در اصل برنامه ریزی شده برای 10-12 آوریل و مارس 17-19 با خشم علیه ماشین Travis Scott and Frank Ocean به عنوان headliners اما به عنوان نگرانی های بیش از coronavirus افزایش این جشنواره در نهایت موکول آن دو آخر هفته تاریخ Oct. و 9-11 16-18 و دلیجان موسیقی کشور جشنواره به Oct. 23-25.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر امضا به منظور لغو محبوب جشنواره در 10 ژوئن با استناد به نگرانی از موج دیگری از COVID-19 در پاییز. قیصر امضا جهت مشابه در ماه مارس به اجازه می دهد برای تغییر زمان تا اکتبر.

“من نگران هستم به عنوان نشانه رشد است که COVID-19 می تواند بدتر در پاییز” گفت: قیصر در انتشار اخبار از شهرستان. “علاوه بر این حوادث مانند Coachella و دلیجان می گیرند تحت فرماندار Newsom مرحله 4 که وی پیشتر اعلام کرد که نیاز به درمان یا واکسن را وارد کنید. با توجه به پیش بینی شرایط و پتانسیل من نمی تواند راحت در حال حرکت رو به جلو است.”

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

خیلی از کالیفرنیا است که در حال حاضر باز با فروشگاه های خرده فروشی ناهار خوردن در رستوران و در حال حاضر آرایشگری آغاز به رزومه, کسب و کار, اما کنسرت باقی می ماند و بخشی از فاز 4 از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را multiphase بازگشایی طرح که فاز وابسته به درمان است. که بدان معنی است که آن می تواند در هر نقطه بین ماه به بیش از یک سال قبل از کنسرت مجاز به اتفاق می افتد در کشور است.

جشنواره های متعدد اعلام کرده اند که آنها یا به تعویق افتاده و یا لغو در ماه های اخیر از جمله جدید باکره متحرک در لس آنجلس ComplexCon در ساحل, فراتر از سرزمین عجایب در سن برناردینو و اشتباه در ردندو بیچ, در میان دیگران.

اخبار Coachella حرکت به 2021 شرح زیر است خبری که دو Goldenvoice جشنواره برنامه ریزی شده برای کارسون در سال 2020 لغو شده است به طور کامل: جهان بی رحمانه متحرک در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 2 و دوستداران و دوستان در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 8 و 9.

دو روز عاشقان و دوستان جشنواره شده بود موکول و تغلیظ شده را به یک روز در اوت. 8 و جهان بی رحمانه بوده است موکول به سپتامبر.12 قبل از هر دو حوادث لغو شد آشکار.

Coachella و برادر, جشنواره, دلیجان, زمانی که آنها اتفاق می افتد به طور معمول بزرگ اقتصادی برای مناطق اطراف آن.

یک سال 2020 پیش بینی های اقتصادی از شهر Indio گفت که Coachella جذب حدود 250000 نفر بازدید کننده در حالی که کالسکه به ارمغان می آورد در 85,000. محلی اقتصادی تاثیر $403 میلیون در حالی که تاثیر جهانی است $705 میلیون, با توجه به یک سال 2016 گزارش تجزیه و تحلیل اقتصادی شرکت مدیریت توسعه گروه بود که به سفارش Goldenvoice.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>