بسته خوب: chuck’s اسکله کوره و تابستان بی پایان

به عنوان اولین گزارش رستوران پسر chuck’s اسکله کوره و تابستان بی پایان در رستوران در حال بسته شدن است. دو رستوران که در سال 1999 افتتاح هستند و مجریان از سانتا باربارا بندر نشسته مجاور و بالاتر از سانتا باربارا موزه دریایی.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


آنها متعلق به اداره شده توسط لری سنگ که باز چاک از هاوایی steakhouse در بالا خیابان دولت در سال 1967 و استیو Hyslop که شروع به کار در اصلی چاک را به عنوان یک ماشین ظرفشویی در سال 1979. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در مورد اینکه آیا اصلی چاک را تحت تاثیر قرار خواهد شد.

هر دو از اسکله رستوران ها نوشته شده متوجه به خود Instagram صفحات در روز پنج شنبه صبح حدود ساعت 9 صبح “آن است که با قلب سنگین است که ما اعلام کند ما بسته درهای ما برای خوب” می خواند چاک پست. “با تشکر از شما برای حمایت مداوم. خاطرات هرگز فراموش نخواهد شد.” تابستان بی پایان پست می گوید همان است, اما آمده: “این واقعا پایان باور نکردنی عصر.”

بسته شدن ترک های عظیم تجاری املاک و مستغلات در بندر. اگر آن را در ابتدا فرض که COVID-19 همه گیر را خاموش سفارشات منجر به بسته شدن آن می رسد که یک تغییر در جریان بوده است برای مدتی. با توجه به شهر سانتا باربارا در اسکله بخش سنگ و Hyslop شده اند به دنبال به فروش کسب و کار از ماه اوت سال 2019. آنها در بر داشت یک خریدار در فوریه سال 2020: Aaron پترسن که صاحب Chomp قهوه خانه با Chomp و Brekkies با Chomp در Solvang و با همکاری صاحب مورتنسن در دانمارک نانوایی واقع در مرکز شهر Solvang.

ایمیل به Hyslop و به شهر سانتا باربارا در اسکله اداره کسب و کار نمی شد و بلافاصله بازگشت. این گزارش به روز خواهد شد اگر اطلاعات بیشتر آموخته است.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>