شهر برلینگتون UVM مرکز پزشکی اعلام نژادپرستی بهداشت عمومی اورژانس

برلینگتون شهردار Miro Weinberger اعلام نژادپرستی بهداشت عمومی اورژانس شنبه و گفت این شهر را با “عمده موسسات Chittenden County … برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند و همراه آن تضاد و نابرابری در سلامت است.”

ایستاده با اعضای جامعه از جمله شهرستان نمایندگان و رهبر از دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی Weinberger مشخص شده اقدامات مورد نیاز برای درمان اثرات سیستمیک نژاد پرستی.

اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی با اشاره به سیاه جوامع در ورمونت تجربه نامتناسب نرخ COVID-19 موارد نسبت به جمعیت خود را به عنوان به خوبی به عنوان سیاه و سفید جوامع در Chittenden County دیدن نرخ های بالاتر از فقر و بیکاری از همتایان سفید.

“این یک وضعیت اضطراری است” مارک هیوز از ورمونت نژادی عدالت داد گفت: بارها و بارها در طول این رویداد. “دریافت در هیئت مدیره است.”

ورمونت نژادی و عدالت و داد را فراهم می کند راهنمایی

ورمونت نژادی عدالت داد مشخص شده 10 مرحله است که دیگر سازمان ها و کسب و کار می توانید به دنبال کار در جهت مبارزه با نژادپرستی نظاممند.

نمونه هایی از این راهنمایی شامل: ارائه اطلاعات سیاست آموزش و حمایت از توسعه; ایجاد داده های داشبورد برای مدیریت پیشرفت; برگزاری آموزش; و تعیین کسی پاسخگو برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند.

“من صحبت کردن به مردم در حال حاضر” هیوز گفت. “به هیچ چیز, آن منافع شما… نه تنها آن را به شما بهره مند شوند. اما شما نیز به طور خودکار منجر به درد و رنج از مردمی اگر شما چیزی را انجام دهید. پس از انجام چیزی است.”

تعداد زیادی از مردم امضا کردن این بیانیه از جمله اعضای زیر است:

 • انجمن آفریقایی زندگی در ورمونت.
 • برلینگتون سازمان مسکن.
 • Burlington منطقه مدرسه.
 • چاپلین مسکن اعتماد.
 • چاپلین ولی از فرصت های اقتصادی.
 • پادشاه خیابان مرکز.
 • سارا هالبروک مرکز جامعه.
 • ورمونت مالی مسکن آژانس.

UVM مرکز پزشکی متعهد به پرداختن نژاد در مراقبت های بهداشتی

برلینگتون گروه مشخص شده اقدامات آنها برنامه ریزی شده را به آدرس نژاد پرستی. دکتر استفان Leffler رئیس دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی.

سه اصلی اقدامات شامل:

 • جمع آوری سلامت اختلاف داده ها برای درک تاثیر بیماری در افرادی که BIPOC (سیاه بومی و مردم رنگ) “و به منظور شناسایی دیگر عدالت در سلامت روند فراتر از نتایج.”
 • افزایش حقوق صاحبان سهام و تنوع در نیروی کار از طریق یک اوت ارزیابی خواهد شد که استفاده می شود برای استخدام/نگهداری; برای شناسایی سهام شکاف; و به “نشان می دهد فرصت های یادگیری برای افزایش فروتنی فرهنگی در سراسر سازمان است.”
 • اجرای منبع گروه ناشناس خط تلفن به گزارش نژادپرستی و آموزش در مقابله با نژاد پرستی.

“روشن باشد UVM مرکز پزشکی 100% متعهد به این اعلامیه و 100% متعهد به تبدیل شدن به یک anti-racist organization,” Leffler گفت.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>