شهرستان به اشتباه می دهد OK برای موسیقی زنده در رستوران

Gaslamp موسیقی + نوار + آشپزخانه مالک مایکل Neufeld هدر رفته هیچ زمان در رزرو ده ها تن از اعمال بعد از اینکه گفته مقامات شهرستان در هفته گذشته بود که در نهایت OK برای رستوران ها به موسیقی زنده دوباره پس از بازگشایی در پی این رمان coronavirus همه گیر — به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال حاضر مجوز مناسب.

اما فقط چند ساعت قبل از اولین نمایش برنامه ریزی شده بود را به جای جمعه شب دیرین بلند, ساحل, کسب و کار صاحب یک تماس از شهرستان گفتن او را که آنها به او داده بود و دیگران اطلاعات غلط و موسیقی زنده است که هنوز مجاز در هر نقطه از کشور.

“من نا امید من نا امید. آن بسیار ناراحت کننده بود و ما نیاز به پاک کردن اطلاعات دقیق از شهر رفتن به جلو” Neufeld گفت.

ساحل طولانی به میله چراغ سبز به بازگشایی در روز جمعه سه هفته پس از آن مجاز رستوران ها برای یک بار دیگر خوش آمدید ناهار خوردن در مشتریان است. معلوم نیست که چگونه بسیاری از میله های زندان در این شهرستان آماده بودند برای بازگشایی جمعه — بیش از یک دوجین میله بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر هر چند میزبان در چند تا از آنها را برداشت تا تلفن — اما بسیاری است که ارائه مواد غذایی اجازه داده شد با باز کردن رستوران.

اما زنده کنسرت مجاز نیست تا مرحله 4 از دولت طرح با پایان اقامت در خانه سفارش پس از درمان یا واکسن توسعه یافته اند برای COVID-19.

این Gaslamp که شناخته شده است برای رزرو ادای احترام باند به تازگی بازگشایی شد به ناهار خوردن در مشتریان و برنامه ریزی برای استقبال از موسیقی زنده نشان می دهد با شروع ماه ژوئن 19 با 1980s باند ادای احترام Knyght رایدر پس از بیتلز گروه ادای احترام Abbey Road در شنبه, ژوئن 20.

بیش از دو دوجین دیگر اعمال شد به سرعت رزرو در Gaslamp از طریق دسامبر نشان می دهد تا به دنبال سخت پروتکل های ایمنی مانند داشتن مردم نشسته در جداول با رقص و یا ایستاده در نزدیکی این مرحله مجاز و کاهش ظرفیت در محل.

Neufeld گفت که در جریان یک کنفرانس هفتگی تماس بین مقامات شهرستان که شامل شهردار رابرت گارسیا و بلند ساحل سلامت مدیر کلی mike hartnett و همچنین دیگر صاحبان کسب و کار به آنها گفته شد که رستوران ها با موسیقی مجوز می تواند در حال حاضر رزومه موسیقی زنده.

و در واقع این مورد گفت: mike hartnett.

“ما در یک تماس تلفنی دوشنبه گذشته و کسی پرسید: در آن زمان اگر هر کسی که تا به حال مجوز می تواند انجام دهد موسیقی زنده و (دولت) راهنمایی هایی که شده بود ما تا به حال شانس واقعا با آن نشستن و به ما گفت که آن را می تواند. و Gaslamp کار کرده و از دانش که” او گفت:.

“ما misspoke ما را از دولتی راهنمایی در سر ما و در عین حال شما می توانید تصور کنید وجود دارد بسیاری وجود دارد. به طوری که آنها استفاده ارشاد ما و تایید ما به جلو حرکت کند. از آن به بعد ما تایید کرده اند که در سطح دولت و شهرستان و سطح شهر که (موسیقی زنده) مجاز نیست,” او اضافه شده است.

این ضربه ای بود که به Neufeld.

“من هنوز غوطه ور شدن در همه چیز. همه چیز تغییر هفته به هفته با این مسائل است.”

اما این دو نشان می دهد که او برنامه ریزی شده برای این آخر هفته هنوز هم در Neufeld گفت.

“تا آنجا که این آخر هفته من با اتکا بر آنها (شهرستان) برای این آخر هفته و آن را خیلی دیر به نوبه خود چرخ,” او گفت:.

در حالی که با استناد به چه سرعتی چیزهایی که می توانید تغییر دهید با این بیماری همه گیر او اضافه کرد که او مطمئن نیست هنوز آنچه که او انجام خواهد داد در مورد دیگران او رزرو در ماه های آینده.

“من فقط نیاز به از طریق این آخر هفته و ما در حال رفتن به ارزیابی مجدد همه چیز را در روز دوشنبه. من هنوز هم به صحبت کردن با مردم در این شهر پس از این همه بیرون. آنها شده ایم به طوری عقب و جلو و بنابراین اشتباه اطلاعات خود را. آنها توصیه می کنند که کسب و کار در یک راه است و ما در حال پیدا کردن که آنها یا تغییر موقعیت خود را و یا آنها اشتباه برای شروع با,” او گفت:.

و از او صاحب یک رستوران و نه برگزاری کنسرت Neufeld نیز تعجب که چرا مردم نمی توانند شام در حالی که گوش دادن به موسیقی زنده به عنوان زمانی که آنها در نزدیکی مرحله یا سایر جداول.

“ما پس از تمام پروتکل,” او گفت:.

سوم منطقه Councilwoman قیمت سوزی که در منطقه شامل Gaslamp گفت که پس از گفتگو با دیگر مسئولان شهرستان قبل از تماس او بیش از حد اعتقاد بر این رستوران ها می تواند موسیقی زنده بود و رله که اطلاعات به Neufeld به عنوان به خوبی.

“همه می توانم بگویم این است که آن را ناامید کننده که وجود دارد این است که برخی از سردرگمی و آن را برای تلفن های موبایل مانند ما ممکن است با توجه به برخی متناقض جهت به کسب و کار ما,” او گفت:.

و در حالی که آن را به شورای تصمیم می گیرید اگر مکان می توانید موسیقی زنده او می بیند هیچ دلیلی که چرا Gaslamp نمی تواند زنده موسیقی در حال حاضر.

“او باید کاملا مجاز به موسیقی است. خود را ایجاد مجوز برای موسیقی زنده و تا زمانی که او را زیر اجتماعی فاصله پروتکل ها و نداشتن رقص وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا او نمی تواند به موسیقی در پس زمینه در رستوران. او در حال حاضر مجاز برای آن و زمانی که او طول می کشد احتیاطی او باید قادر به انجام آن” قیمت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de