شهر دارای مجازی رونمایی از شمال ساحل طولانی جدید Houghton پارک مرکز جامعه

تجدید حیات Houghton پارک شمال ساحل طولانی را در نزدیکی قرن, پیر, نقطه عطفی در نهایت پیچیده — اما به نظر نمی رسد مردمی را به بازدید از آن به تازگی بازسازی شده مرکز جامعه در هر زمان به زودی.

ساحل طولانی برگزار مجازی رونمایی و تور جدید Houghton پارک مرکز جامعه بعد از ظهر سه شنبه, ژوئن 30. مرکز جامعه ساخته شده ممکن است از طریق یک 5.7 میلیون دلار صندوق از اندازه گیری و نزدیک به 4.5 میلیون دلار از منابع مالی دیگر. این پروژه بخشی از Houghton پارک استاد طرح شده در آثار برای تقریبا شش سال است.

اما این مرکز را نمی خواهد باز به میان مداوم coronavirus همه گیر است که دیده می شود یک مکالمه در مورد در سراسر شهرستان لا. هنوز Councilmember رکس ریچاردسون که نشان دهنده منطقه جشن گرفته این مرکز تکمیل و ارائه یک نگاه در داخل امکانات جدید سه شنبه.

“این شده است یک پروژه با این نسخهها کار برای سال های بسیاری و ما هیجان زده و مشتاق به سرانجام رساندن این وعده” ریچاردسون گفت. “برای اطمینان قلب از بالای شهر بیشتر مورد استفاده مرکز جامعه در کل شهر شده است به روز شده و مدرن برای پاسخگویی به نیازهای جامعه امروز و جامعه از آینده است.”

که به تازگی بازسازی مرکز بیش از 6,450 متر مربع شامل دو اتاق های چند منظوره مجهز به ذخیره سازی مواد و امکانات دیگر. در اتاق های چند منظوره را می توان به تقسیم اتاق های کوچکتر است که می تواند میزبان برنامه های بیشتر گفت: Stephen Scott, مدیر موقت از پارک های تفریحی و دریایی.

این Houghton پارک مرکز جامعه است completein ساحل طولانی در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

این مرکز نیز با ارائه برنامه های تفریحی از جمله وزنه برداری بدنسازی برای سالمندان و جوانان شمال ساحل طولانی جامعه است.

بسیاری از این مرکز امکانات شده اند نونما و مدرن از جمله مرکز سالن های اجتماعی که ریچاردسون به عنوان مراجعه کننده “قلب جامعه است.”

پارک ریشه های بنیادی از سال 1924 هنگامی که کودکان از سرهنگ شرمن اوتیس Houghton — که مبارزه برای اتحادیه در طول جنگ داخلی به این شهرستان سه هکتار از مزرعه خانواده در نزدیکی اقیانوس اطلس خیابان و هاردینگ خیابان. مرکز جامعه می ایستد در همان نقطه به عنوان سابق تگزاس را انبار با توجه به این شهرستان است.

این مرکز همچنین دریافت رهبری در انرژی و طراحی محیطی نقره امتیاز خود را برای پایداری و بهره وری انرژی.

“کیفیت جامعه فضاهای شبیه به این مهم به کودکان و نوجوانان و خانواده” شهردار رابرت گارسیا گفت: در روز شنبه بیانیه “و من افتخار شهر ما برای ارائه یک گواهی LEED ساختمان شمالی ساحل طولانی است.”

خشکسالی متحمل محوطه سازی اطراف ساختمان و حیاط را کاهش مصرف آب و به ویژه پانل پنجره به شما اجازه بیشتر از نور روز در اتاق های چند منظوره صرفه جویی در هزینه های انرژی است.

“این اتاق برگزار کرده است بسیاری از جلسات جامعه و ادامه خواهد داد تا جایی که جامعه ما می تواند جمع آوری” گفت: سابق Councilmember استیون نیل. “من تا به حال پذیرایی عروسی در اینجا در سال 1990 و برای دیدن پیشرفت های حال حاضر است که واقعا شگفت آور است.”

بر روی یک دیوار در سراسر پلازا از سایت در حال حاضر-تخریب 1985 ساختمان جدید نقاشی دیواری با عنوان “بالای شهر رنسانس” نکات مهم پروژه های مختلف از این شهرستان بیش از پنج سال گذشته است. این پروژه ها شامل مرکز جامعه میشل اوباما محله کتابخانه مدرن در حال انجام در اردن دبیرستان, بالای شهر عوام DeForest پارک ها و تالاب ها و جدید مرکز صدا و باغ.

صدای باغ ارائه خواهد شد یک زمین بازی تعاملی برای کودکان به بازی با انواع آلات موسیقی از جمله درامز, سنتور چوبی و سازیاموسیقی زنگی.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de