Chuckwagon مسابقه فصل از دست می دهد و تاج جواهر با رم لغو

چرخ افتاده اند و این chuckwagon فصل مسابقه.

به ویژه پس از روز شنبه را دلسرد تایید توسط Calgary Stampede که بزرگترین نمایش در فضای باز بر روی زمین بوده است طرد برای حداقل یک سال.

به دلیل coronavirus همه گیر GMC مراتع دربی — ثروتمندترین chuckwagon مسابقه — اجرا نخواهد شد در سال 2020 است.

“همه خرد و نا امید” گفت: جانباز راننده Troy Flad. “Calgary Stampede است که احتمالا قلب از کانادا. اما آن را به طور کامل از همه دست. این جهان چیزی. این جنگی است علیه چیزی است که ما می توانید ببینید. ما در یک وضعیت واقعی در اینجا — شما تقریبا شوکه کرد.”

لغو رم همراه با دربی تعجب آور نیست اما.

نه با بسیاری دیگر از جامعه استانی و ملی و جهانی رویدادهای گرفتن خراشیده از این تقویم با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“این جای تعجب نیست در چه خبر است” گفت: چهار مراتع دربی قهرمان Jason شیشه ای از بالا, رودخانه, Alta. “اول ایمنی برای همه افراد درگیر — که هزاران و هزاران نفر از مردم که آیا داوطلبان حامیان و طرفداران. من فکر کردم آن بود در آینده اما در حال اجرا انواع حالات آن را به اتفاق می افتد. اما شما را کاملا درک تعهد بزرگ و کار برای همه.

“پس از آن رفتن به سختی می شود در همه چیز و همه کس من هیچ تفاوتی ندارد” ادامه داد شیشه ای که خانواده اش در این مسابقه کسب و کار برای تقریبا 100 سال است. “من آموزش اسب در طول سال تلاش به دنده تا برای Calgary Stampede و دیگر rodeos. آن بخش عظیمی از زندگی ما است. و درآمد شما را خاموش مسابقه chuckwagons شما نمی تواند جایگزین آن است. و آن را بسیار مهم است که قادر به مراقبت از دام است.”

در اوایل این ماه در جهان حرفه ای Chuckwagon انجمن اعلام کرد که چهار نشان می دهد از سال 2020 WPCA نرم افزار تور را اجرا کنید به عنوان برنامه ریزی شده.

از گراند پریری Stompede و رودخانه بالا پسر Weadick روز تصمیم به انصراف از نمایشگاه های خود را و ساسکاتون را Prairieland پارک و دارو کلاه نمایشگاه & رم به توافق به طور نامحدود به تعویق انداختن خود وقایع.

“بهداشت و ایمنی از اسب و انسان اولویت شماره 1 در WPCA” این انجمن در بیانیه ای گفت. “با تاثیر کامل COVID-19 هنوز ناشناخته است و به حفظ تعهد ما به WPCA کد مراقبت و ایمنی حیوانات تصمیم گیری مربوط به مسابقه و یا لغو و به تعویق انداختن حوادث ساخته شده است به آرامی.”

اما از آنجا که از پول درگیر در رم های GMC مراتع دربی کاملا متفاوت حیوانات.

در آنجا قرار بود $1.45 میلیون برای grabs در طول 10 شب از مسابقه با برنده نهایی ‘داش نقدی” خانه جایزه بزرگ از $100,000.

“هیچ چیز در برابر دیگر نشان می دهد اما از نظر مالی این است که ما بهترین پرداخت نشان می دهد گفت:” رم را قهرمان حاکم لوگان Gorst. “پس از آن رفتن به صدمه زدن به همه big-time. من فقط امیدوارم که هر کس می تواند زنده ماندن این نظر مالی به دلیل آن را فقط رفتن به واقعا دشوار است. بسیاری از بچه ها در حال رفتن به آمده تا با یک مقدار زیادی از پول برای تغذیه اسب در طول زمستان. و هزینه های ما را تغییر ندهید یک دسته کامل از سفر و نیاز به پرداخت outriders و نیاز به پرداخت هزینه برای چیزهای کوچک دیگر.

“بنابراین ما قطعا به از دست دادن مقدار زیادی از پول را از این.”

Gorst خود چرخ دار برای اولین مراتع دربی عنوان در تابستان گذشته پس از او سلطنت به عنوان رم کینگ تمدید خواهد شد حداقل یک سال.

“بدیهی است که من می خواستم به سعی کنید و تکرار” گفت: Gorst از Meadow Lake, Sask. “آنها می گویند که در مورد هر قهرمان — شما سعی می کنید و آن را بیش از یک بار بنابراین شما می توانید آن را اثبات کند نه یک اتفاق. من قطعا به دنبال 2020 اند. این لباس را خیلی خوب در 2019 و من امیدوار بودم من می خواهم یکی دیگر از نرم افزار در آن است. اما من حدس می زنم آن را باید یک سال دیگر صبر کنید.”

مانند بسیاری دیگر Gorst احساس این رم ممکن است ذخیره شود درست مثل 2013 edition زمانی که سیل جاری شدن سیل نزدیک به اوراق رویداد

“ما قرار بود برای مسابقه در رودخانه بالا و دیدم ویرانی وجود دارد” Gorst گفت. “وقتی که همه چیز آب گرفتگی آن نگاه مانند رم نمی خواهد بروید. چگونه است که شهر گرد هم آمدند و در واقع از آن ساخته شده اتفاق می افتد باور نکردنی بود. آن را نشان داد چقدر رم در مورد مراقبت است که جامعه و همه اطراف آن است.

“به همین دلیل من فکر می کنم وجود دارد کمی تاخیر (در لغو این رویداد را سال).”

شاید بله مقامات فکر آن می تواند ذخیره شده در نیک از زمان دوباره.

این chuckwagon رانندگان قطعا امیدوار ،

“ما ورزش است که قطعا رفتن به یک ضربه بزرگ از این” Gorst گفت. “من قطعا احساس بد برای بسیاری از بچه ها که جوان تر هستند در این ورزش که در حال تلاش برای توسعه خود است.”

Flad را گیج است که یکی از آن.

او در مورد اینکه این فصل اول کامل یکی به عنوان یک outrider و صحبت کرده بود برای سال مورد تبدیل 18 میدوی را از طریق رم در هفته است.

و Flad خود را به ثمر رساند در این سال دعوت به رم پس از گرفتن یک چند سال گذشته است.

“مالی این است که ما را بکشند چرا که ما شده ایم و شما را که در آمار دو سال وجود دارد و در حال حاضر یک سال دیگر” Flad گفت. “بنابراین من حدس می زنم ما دوباره شروع به آماده شدن برای 2021.

“اما آنچه اتفاق می افتد رفتن به جلو ؟ وجود دارد رفتن به هر گونه کمک مالی از طریق حامیان مالی هنگامی که ما به عقب بر گردیم به این ؟ این می تواند یک دمپر در نه فقط chuckwagons اما غربی میراث — کابوی rodeos, chuckwagon مسابقه …”

“اما ما درک ایمنی یک اولویت در اینجا. Calgary Stampede دست است و فراتر از آن مجبور است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>