ارائه دهندگان مراقبت از کودکان گزارش مشکلات گرفتن بودجه دولت afterschool برنامه نمی خواهد واجد شرایط

برخی از مهد کودک برنامه هایی که انتظار می رود برای دریافت کمک های مالی دولت در حال پیدا کردن یک ماه بعد پول ممکن است آینده. ارائه دهندگان که واجد شرایط می گویند پرداخت شده اند نامنظم.

با توجه به ماندن در خانه جهت, کودکان, اقامت, خانه, خانواده هایی هستند كه با استفاده از نقطه خود را در مراکز مراقبت از کودکان. از طریق تثبیت برنامه بودجه فدرال از مراقبت عمل ارائه دهندگان 50 درصد از یک کودک شهریه برای استفاده نشده, نقطه, در حالی که پدر و مادر کمک دیگر 50 درصد یا کمتر زمانی که توافق با ارائه دهنده.

ارائه دهندگان مراقبت های که دریافت یک ایمیل از دولت در مورد شرکت در این برنامه معتقد بود کودکان در سن مدرسه و afterschool برنامه بودند و آنها خود را گفت: خانواده های آنها می پرداخت کمتر است.

در حال حاضر دولت است و روشن است که شهریه برای دانشآموزان واجد شرایط نیست. بدون بودجه به را تشکیل می دهند تفاوت ارائه دهندگان نیاز به انتخاب های دشوار در مورد اینکه آیا به اتهام پدر و مادر بیشتر برای خدمات آنها دریافت نشده است و یا تحمل فشار مالی است که می تواند قرار داده و آنها را از کسب و کار.

ثبات برنامه

قبل از دولت شروع تخصیص مراقبت در قانون بودجه برای مهد کودک, پدر و مادر خواسته شد تا به طور داوطلبانه پرداخت 100 درصد از خود کودک کمک درسی در حالی که با استفاده از این سرویس است. دولت بودجه ارائه یک راه برای کاهش بار بر روی خانواده ها در حالی که کمک به حفظ و ارائه دهندگان چراغ.

بیشتر: Vermont مراکز مراقبت از کودکان حیاتی برای اقتصاد پس از همه گیر: چگونه آنها را حفظ آمادگی

ورمونت مقامات گفته اند که آنها برای اولین بار دولت برای ارائه این کمک.

سرمایه گذاری در مهد کودک در طول بیماری همه گیر مواضع دولت را در اقتصاد به گزاف گویی سریع تر مقامات دولتی به این نتیجه رسیدند.

“اگر شما توافق می کنید برای ادامه پرداخت کارکنان خود را, ما باید یک راه رو به جلو برای کمک به شما انجام این کار, مالی” استیون Berbeco از کودک دولت توسعه بخش گفت: در اشاره به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که مهد کودک آماده است برای بازگشایی, برای ورمونت در طرف دیگر از این بحران است.”

کودکان در سن مدرسه را در نقاط واجد شرایط نیست

تینا تاتل ثبت شده در صفحه اصلی ارائه دهنده در سنت آلبنز شهرستان و مانند بسیاری از مراکز او فراهم می کند مراقبت روزانه از تولد تا پنج سال و برای کودکان در سن مدرسه که نیاز به مراقبت از کودکان بعد از مدرسه و یا در مدرسه می شکند.

نامه تاتل را از دولت دریافت کنند: “در طول بسته شدن دوره دولت خواهد پرداخت 50% از شهریه برای همه خصوصی پرداخت خانواده ها بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه آنها در استفاده از خدمات.” او فکر منافع اعمال همه در مراقبت از او. دولت او را تشویق به ارسال نامه ای به خانواده هایی که از او درخواست آنها را به پرداخت 50٪.

هیچ یک از اسناد را شکست کودکان در سن مدرسه به عنوان واجد شرایط.

پس از این برنامه به اثر رفت مارس 6, تاتل انتظار برای دریافت 700 $برای همه غیر ضروری کودکان در سن مدرسه. در پایان ممکن است آن خواهد بود $1400. تاتل است که پدر و مادر تنها و مهد کودک کسب و کار است او تنها منبع درآمد. دلار 1400 از دست دادن قابل توجه است.

تاتل خواسته پدر و مادر خود را برای 50 ٪ اما یک پدر و مادر Jerika بسیاری را نمی تواند پرداخت چرا که او گذاشته شد و از او مهلت شخصی خدمات مراقبت از کار به عنوان یک نتیجه از ماندن در خانه سفارش دهید. دولت ارائه یک راه حل در یک پرسش و پاسخهای متداول سند ارسال شده به تاتل: “پس از آوریل 5th, اگر یک خانواده بخواهد به unenroll خواهد این برنامه را پوشش 100 درصد از شهریه? بله این برنامه را پوشش 100 درصد از شهریه تا یک هفته حداکثر $360.”

تاتل و بسیاری از تصمیم به unenroll بسیاری از دختر هفت ساله و اجازه دولت پرداخت کل شهریه. در ضمن این دختر قرار داده شد در Tuttle waitlist در هر دولتی مورد نیاز است.

یک ماه بعد تاتل متوجه بسیاری از دختر واجد شرایط نیست برای هر بودجه دولت است. آن قرار می دهد این جفت ارز در یک موقعیت پیچیده — تاتل نیاز دارد که نقطه برای پرداخت به طوری که او می تواند مراقبت از خانواده خود را, و بسیاری نیز یک مادر نیاز به مراقبت از کودکان هنگامی که کار خود را از سر گرفته است.

“اگر پول در حال آمدن است از من و نه از دولت این است که دختر من رفتن به از دست دادن به جای او؟” بسیاری از خواسته. آن دشوار است برای او برای پیدا کردن مهد کودک در فرانکلین کانتی در وهله اول.

تاتل می تواند بازگشت به پدر و مادر و بخواهید آنها را به پرداخت 100 ٪ برای خدمات آنها نمی گرفتن اما او را احساس نمی کند که درخواست آنها در حال حاضر.

او می گوید او ممکن است را ساخته اند تصمیم گیری های مختلف در ابتدا اگر دولت بیشتر شده است روشن است. او حتی ممکن است تا به حال پول بیشتر در آینده.

‘که در آن پول است که وعده داده شده بود?’

تاتل پیدا کردن برخی از فرزندان او نمی خواهد واجد شرایط برای کمک های مالی از طریق خصوصی Facebook گروه برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان. دیگران گفتند که تا به حال دریافت تماس های تلفنی از دولت و یا تا به حال “پرچم قرمز” در فاکتورها خود را برای درخواست بودجه برای غیر ضروری کودکان در سن مدرسه.

حتی برای کودکانی که آیا واجد شرایط تاتل را دریافت نکرده پرداخت برای سه هفته گذشته و نه تا به حال او دریافت هر گونه ارتباط از دولت است. او با ارسال نامه به مقامات اما نشنیده بودم عقب و فرض پرداخت برگزار شد چرا که او فرستاده شده کودکان در سن مدرسه در فاکتورها.

“وام مسکن من در حال آمدن است تا هفته آینده و من نمی توانم آنها پرداخت” تاتل گفت.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. اسکات سفارشات بسته شدن برنامه های مراقبت از کودکان به جز به خدمت ضروری ‘ کارگران

عدم پرداخت باعث شده است بسیاری از اضطراب. “که در آن پول است که وعده داده شده بود ما ؟ من پر سه فاکتورها و تا کنون یکی رو بررسی کنید.” کارن هبرت یک فیرفکس ثبت نام صفحه اصلی ارائه دهنده بیش از 30 سال گفت. آنها در حفظ و گفت: “ما در این با هم” اما آن را احساس نمی کند مانند آن است.

کارولین Ingerson گفت: او فقط دریافت پول در حساب خود را بدون هیچ گونه توضیح و سه هفته و دو فاکتورها بعد. “من نمی دانم آنچه در آن برای هیچ ایمیل اعداد مطابقت ندارد بدون شکست.”

تاتل تا به حال شنیده ام برخی از ارائه دهندگان گرفتن مبالغ زیادی از پول و گفت: این امر می تواند آشتی با بعد از پرداخت در حالی که او و دیگران چیزی را گرفتن. “همه کتاب های نادرست هستند. این ظروف سرباز یا مسافر” او گفت:.

دولت وحدت ملی کار می کند برای حل مشکل-

استیون Berbeco معاون کمیسر امور خارجه کودک توسعه بخش گفت که او شنیده می شود این نگرانی ها از ارائه دهندگان و دولت در حال تلاش برای ایجاد ثبات برنامه بهتر برای آنها و برای ورمونت خانواده.

او تایید کرد که دولت بودجه برای تولد از طریق پنج-سال-کودکان و ضروری کارگران در سن مدرسه کودکان نه به صورت منظم کودکان در سن مدرسه.

Afterschool خدمات تحت حوزه این سازمان از آموزش و پرورش نه کودک توسعه بخش (CDD) که حساب برای برخی از سردرگمی است. هنگامی که مدارس تعطیل کسانی که برنامه های انتقال به CDD اما توزیع بودجه محاسبه شده بر اساس اصلی اعداد برای CDD.

در شرایط عادی مهد کودک ذینفعان ورودی کمک خواهد کرد که راهنمای تصمیم گیری, او گفت:. اما آنها در تلاش بودند به سرعت عمل می کنند. “به عنوان یک نتیجه, ما را در تمام مراحل ما نیاز به. من برای آن عذرخواهی می کنیم.”

پس از آن او در دیدار با afterschool مدیران برای حل این مشکل است. “ما برنامه در حال حرکت اما جزئیات نکرده و نهایی نشده است. ما امیدواریم که به بتن بیشتر اطلاعات در هفته های آینده.”

بیشتر: کروناویروس در ورمونت: چگونه آن را تحت تأثیر کودکان و مدارس

او گفت: خود را توضیح نمی شد و بهانه ای اما یک دلیل که چرا آنها اتفاق افتاده است و “ما در حال کار واقعا سخت به حق انجام شده توسط خود برنامه.”

برای کسانی که ارائه دهندگان که پرچم خود را در فاکتورها و دریافت نکرده اند پرداخت Berbeco گفت: آنها خواستار آنها را یکی یکی و فاکتورها هنوز در حال پردازش است.

به دلیل آن است که یک برنامه جدید و آنها می خواستند برای گرفتن بودجه به ارائه دهندگان به سرعت به عنوان امکان روشن آتی سیستم پرداخت است که ارائه دهندگان عادت به است که در حال استفاده نیست. آن را در زمان یک زن و شوهر هفته به قرار دادن یک سیستم جدید با هم.

Berbeco گفته است: “ساخت بزرگتر یکجا پرداخت به ارائه دهندگان خدمات با سرعت بیشتری و پول خواهد بود آشتی با آینده بتونم.

در حالی که نوشتن این مقاله کارن هبرت فیرفکس ارائه دهنده دریافت تماس از برایان اوکانر در این کمیسیون ، “او بسیار مفید بود بسیار درک توضیح داد که همه چیز,” او گفت:. او قدردانی خود عذرخواهی و در پایان خدا را شکر برای دریافت اطلاعات شفاف و او را چک کنید.

بیشتر ورمونت coronavirus به روز رسانی

  • آخرین روز اقامت-در-صفحه اصلی سفارش: رژیم صهیونیستی است. اسکات اعلام اضافی کاهش coronavirus در خانه بمانند محدودیت
  • کروناویروس در ورمونت: اخبار و تاثیر خود را در جامعه
  • داده ها: چهار, infographics که نشان از شیوع کروناویروس در ورمونت

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>