جوجه داغ در طول COVID-19

این COVID-19 شیوع تحریک امواج, خلاق, مواد غذایی, تولید و توزیع در سراسر کشور است. از باغبانی و کنسرو پروژه های به ثبت نام برای تولید غذاهای دریایی و گوشت تحویل خدمات شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای تحکیم خود خوراکی منابع است.

برای کسانی که در این فضا است که به سادگی می توان یک حیاط کوچک, بالا بردن جوجه, تخم مرغ گام دیگری در جهت تبادل نظر امنیت غذایی. تقاضا برای جوجه های نوزاد است تا راه در دره 2 رویاهای واقع فقط در غرب لامپوک. شده است وجود دارد پنج برابر افزایش در خانواده متعلق به مزرعه جوجه کسب و کار و آنها را به فروش 600 پرندگان در دقیقه 13 روی یکی آوریل شب تنهایی.

مزرعه مالک مگان تفاله توضیح کمی در مورد کسب و کار و چه مرغ بالا بردن مستلزم هفته گذشته است.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


به ما بگویید که در مورد دره 2 رویای مزارع. ما شروع به نگه داشتن جوجه ها به عنوان یک راه برای کمک به شوهر من جرمی پیری پدر بزرگ فعال ماندن و درگیر خارج و ما شروع به فروش فوق العاده تخم مرغ به بازارهای مانند مرزهای جدید و ایسلا ویستا مواد غذایی Co-op. در طول رکود اقتصادی گذشته ما شناسایی جوجه حیاط خلوت به عنوان یک پاسخ برای ناامنی غذایی در مناطق شهری و شروع به کار با خانواده ها به کمک آنها شروع به نگه داشتن مرغ یک منبع ثابت از تخم مرغ تازه است.

عکس: مت Kettmann مشتریان می توانید انتخاب کنید تا جوجه ها با تعیین وقت قبلی و یا آنها را تحویل داده است.

به عنوان زمان نقل مکان کرد و امنیت غذایی کمتر از یک نگرانی برای بسیاری از افراد این اوراق قرضه بین جوجه ها و صاحبان آنها باقی مانده است بنابراین نگه داشتن جوجه ها منتقل شده از یک ضرورت به بیشتر از یک سرگرمی است. مزرعه ما شده است در خط مقدم حیاط خلوت مرغ جنبش در ساحل مرکزی از لس آنجلس به منطقه خلیج مربیگری مبتدیان در نژاد بهترین شیوه و ترجیح خوراک و لوازم.

چگونه است که شیوع کروناویروس تغییر چیزهایی است ؟ COVID-19 مطرح شده مواد غذایی-نگرانی های امنیتی دوباره و ما در حال آماده تر از همیشه به میدان هجوم مبتدی مرغ حیاط خلوت پاسداران. ما افزایش تعداد جوجه های ما در حال بالا بردن بیش از 500 درصد در سال بیش از سال. برای تمرین امن اجتماعی-فاصله شیوه های مشتریان می توانید خود را انتخاب کنید تا جوجه ها با تعیین وقت قبلی و یا ما می تواند ارائه به طور مستقیم به خانه.

چه نوع مسکن شما نیاز به ساخت آنها را به امن است ؟ جوجه ها نیاز به یک قفس: محصور خانه ای است که محافظت از آنها را از شب شکارچیان مانند راکون و عناصر طبیعی مانند باد و باران. قفس نیز باید با ارائه یک جعبه تودرتو برای استفاده به عنوان یک محل امن برای ذخیره کردن تخم مرغ خود را و roosts برای آنها را به قرار گرفتن در به خواب در شب. در حالت ایده آل, coops همچنین باید یک سیم محصور فرمت نیز نامیده می شود یک اجرا که در آن جوجه ها می توانید صرف روز در خارج اما هنوز هم حفاظت از روز شکارچیان مثل شغالها و شاهین. برخی از مرغ پاسداران ترجیح می دهند به جوجه های رایگان-محدوده حیاط خلوت در طول روز برای به حداکثر رساندن توانایی خود را به ورزش و علوفه.

چرا جوجه حیاط خلوت خوبی آموزش ابزار? جوجه ها را حیوانات خانگی بزرگ تا بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان ماندن درگیر با آنها. آنها نمی نیاز به مقدار زیادی از سرمایه گذاری اولیه: کوچک قفس, خوراک مرغ و ظروف غذا و آب است. سپس با مراقبت مناسب از آنها ارائه یکی از اساسی ترین کالاهای اساسی در آشپزخانه که باعث می شود نگه داشتن آنها را به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. تبدیل شدن آنها به یک مثال برای بچه ها در مورد که در آن مواد غذایی خود را از می آید و چگونه ما باید برای مراقبت از حیوانات است که ارائه مواد غذایی برای ما.

حتی برای خانواده های بدون فرزند جوجه باقی می ماند بسیار عالی دروازه به باغبانی با نشان دادن که در حال رشد مواد غذایی خود را و یا بالا بردن حیوانات به عنوان یک منبع غذایی می تواند مقرون به صرفه و دست یافتنی و پرارزش است.


کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خود را در جوجه dare2dreamfarms.com/chickens.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>