چلسی ارائه می دهد خانه با خوشحالی اشغال وسط زمین

هنگامی که شما می خواهید خانه جدید خود را در وسط از عمل, شما ممکن است بخواهید برای انتخاب یک خانه در جامعه جدید چلسی در Chestermere. جامعه یک درایو کوتاه به همه چیز شهر کلگری ارائه می دهد و یک درایو کوتاه به Chestermere دریاچه می گوید: مگان Starke, مدیر بازاریابی ارشد در سرود ایران توسعه دهنده چلسی.

“واقع در غرب لبه از شهر Chestermere چلسی کاملا به ساکنان به کلگری برای کار و یا یک شب تاریخ و به دریاچه برای آخر هفته سرگرم کننده می گوید:” Starke. “چلسی است که در واقع نزدیک به مرکز شهر کلگری از جدید ترین جوامع و فقط چند دقیقه به دور است و 750 هکتار دریاچه است که 10 برابر بزرگتر از دیگر دریاچه جوامع در کلگری و آن این است که موتوری-قایق دوستانه است.”

چهار خانه جدید سازندگان ساختمان در چلسی.

“Luxuria خانه های در حال ساخت single-family جلو درایو خانه از $500,000 s ترومن در حال ساخت laned خانه از $330,000 s و duplexes از $310,000 s می گوید:” Starke. “Pacesetter نیز ساختمان laned خانه قیمت از $390,000 s و Trico را laned خانه قیمت از اواسط$300,000 s. در واقع ما در جامعه برای اولین بار در Chestermere به ارائه laned خانه.”


Luxuria خانه در چلسی در Chestermere

عرضه عکس / عرضه عکس

10 هکتار سایت تجاری برنامه ریزی شده است برای جامعه همراه Chestermere بلوار. و دو اضافی کوچکتر سایت های تجاری در وسط جامعه به عنوان یک K-به-نه مدرسه و دبیرستان.

“نیز وجود خواهد داشت سه طوفان حوضچه و سازگار با محیط زیست-پارک یک مرکز تفریح و سرگرمی های مجاور به دبیرستان سایت و دو منطقه ای مسیرهای سیستم های شمالی و جنوبی و حلقه اتصال تمام امکانات هم می گوید:” Starke. “در حال حاضر ساکنان می توانید لذت بردن از خرید در اطراف گوشه در رنگین کمان جاده یا پایین Chestermere بلوار در Chestermere ایستگاه و کمتر از 10 دقیقه دور, پایین خیابان 17 شرقی در کلگری است که در شرق تپه که بسیاری از ویژگی های بزرگ فروشگاههای جعبه بزرگ; با یکی از بزرگترین قرعه کشی در حال Costco.”

چلسی راه اندازی این گذشته مارس سال 2020 و فروش از طریق فاز اول آن می گوید: Starke.

“آن را به خوبی انجام می دهند و مرحله دوم آغاز خواهد شد توسعه این سقوط,” او می گوید. “هنگامی که به پایان رسید, آن را به بیش از 5,400 ساکنان در انواع انواع مسکن که قادر خواهد بود تا به سرعت و به راحتی لذت بردن از تمام فعالیت های مورد علاقه خود را. زندگی بهتر است زمانی که شما در وسط از همه جا.”

برای کسب اطلاعات بیشتر به www.chelseachestermere.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>