‘بررسی سردخانه’

با تشکر از شما برای این مقاله در مورد این مسائل در لامپوک زندان فدرال. برادر من این است که یک زندانی وجود دارد. او به بیماری پارکینسون و با استفاده از عصا به اطراف. من قادر به پیدا کردن چگونه او انجام شده است برای بیش از دو هفته و من خیلی نگران است.

من پر از صدای یک نگرانی شکل ذکر شده در BOP سایت و آموزش داده شد برای تماس با شهرستان سردخانه برای پیدا کردن وضعیت برادر من. من مطلع “اگر او وجود ندارد او خوب است.”

فساد اجرا می شود شایع از طریق زندان است. برادر من رفت بدون پارکینسون دارو برای بیش از شش ماه به خاطر آنها زد و نمی دانم زمانی که آنها را دریافت کنید meds دوباره. بالای صفحه خود را 20 سال پیر دندان مصنوعی شکست در اکتبر و برادر من قرار داده شده در یک لیست انتظار برای دریافت دندان. او #340 در لیست. دندانپزشک در لامپوک تنها با این نسخهها کار در روز دوشنبه و سهشنبه (و این نیست که هر دوشنبه و جمعه) می بیند و چهار نفر در روز است. برادر من نمی خواهد به دیدن دندانپزشک تا اوت سال 2022. او به بیماری پارکینسون و در حال حاضر هیچ دندان و نمی تواند غذا خوردن.

چرا آنها فقط خط آنها و شلیک زندانیان? آن خواهد بود مهربان تر از آنچه که آنها انجام می دهند به آنها در حال حاضر.

ورود

لطفا توجه داشته باشید این ورود به ارسال حوادث و یا در مطبوعات. با استفاده از این صفحه در اینجا برای ورود به سایت خود را مستقل اشتراک

عضو نیستید ؟ ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>