بررسی کنید که خانه خود را بیمه پوشش می دهد خسارت سیل

به عنوان هفتمین سالگرد سیل بزرگ در سال 2013 نزدیک شهر کلگری صادر کرده است آب بالا مشاوره برای تعظیم و آرنج رودخانه.

“با توجه به بالاتر رود نرخ جریان و زمان پیش بینی Calgarians توصیه می شود برابر قایقرانی و دیگر فعالیت های شناور بر روی رودخانه ها در طول این زمان گفت:” شهر در بیانیه ای. “ما در انتظار مداوم بالا جریان برای بعد در حالی که با توجه به برف ذوب مداوم حضور رعد و برق و یک کم فشار سیستم ورود آلبرتا در آخر هفته.

“بدون جاری شدن سیل بیش از دستها انتظار می رود که این جریان در کمان و آرنج در حال حاضر سریع, سرد و تیره ساختن شرایط و در نزدیکی رودخانه خطرناک است.”

مشورتی است یک یادآوری برای اطمینان از خانواده شما آماده برای یک سیل و مهمتر از همه در فهرست خود را برای اطمینان از خانه خود را بیمه پوشش می دهد جاری شدن سیل.

این مهم است که بدانید در استان آلبرتا است, سیل در منطقه نقشه برداری محل نشان دادن درجات مختلف از قرار گرفتن در معرض. جاری شدن سیل شرکت های بیمه ممکن است ارائه پوشش تنها در کم خطر مناطق. بررسی خود را با کارگزار در این نقطه است.

آنه ماری توماس از InsuranceHotline.com می گوید: جاری شدن سیل است که تنها تحت پوشش بیمه خانه اگر policyholder آن را خریداری کرد.

“این است که بخشی از استاندارد سیاست صاحب خانه. آسیب حاصل از زمینی آب آمدن به خانه خود را از طریق سقف زیرزمین درب و پنجره پوشیده شده است از جمله آسیب انجام می شود به خانه خود را داخلی و خارجی. از دست دادن اموال شخصی به جاری شدن سیل و خسارت ناشی از فاضلاب پشتیبان گیری به عنوان یک نتیجه از جاری شدن سیل نیز پوشش داده شود.”

اگر سیل هشدار اعلام شده است را محافظ مراحل.

“حفاظت از اموال به همان اندازه به عنوان شما می توانید از آسیب بیشتر مانند حرکت آیتم از زیرزمین به طبقه بالاتر و یا به یکی دیگر از محل امن. تماس خود را کارگزار بیمه و یا شرکت برای گام های بعدی می گوید:” توماس. “اگر سیل رخ می دهد و شما متاسفانه نیاز به تخلیه هنگامی که شما مجاز به بازگشت گرفتن عکس از هر گونه آسیب به ارائه به شرکت بیمه خود و برای دیگر برنامه های امداد رسانی دولت ممکن است ارائه.”

اگر تخلیه هزینه های اضافی زندگی مانند سفر, مواد غذایی و هتل ها باید تحت پوشش اکثر صاحب خانه ها و اجاره, سیاست, اگر علت اصلی از دست دادن پوشش داده شده بود اساسی سیاست.

“سیل آمده می تواند در یک زمان هنگامی که ما همه تمرین فیزیکی فاصله می گوید:” توماس. “آلبرتا به حال انتظار می رود برخی از متقاطع از همه گیر با سیل و آتش سوزی رخ می دهد و به گفته دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی از سلامت این استان ساخته شده است آماده سازی برای اطمینان حاصل شود که تخلیه مراکز باید فرآیندهای در محل به صورت فیزیکی فاصله و فاضلاب.”

دولت کانادا دارای یک لیست از چیزهایی که به دنبال پس از یک سیل در: www.getprepared.gc.ca/cnt/hzd/flds-ftr-eng.aspx.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im