شارژر که می تواند تبدیل به ضربه سخت ستاره ها در این تابستان

شارژر مدیر کل تام Telesco بستری او نبود اولیه مدافع برای داشتن تیم خود را برجسته در HBO را “ضربه سخت” در تابستان امسال, اما او متوجه شد که بسیاری از مثبت که خواهد آمد از بودن در واقعیت تلویزیون نشان می دهد.

انتظار نداریم که دوربین خجالتی جنرال موتورز به عنوان یکی از کاراکتر سرب نشان می دهد. نه هر کس می تواند جان دورسی که آدامس جویدن سابق کلیولند براونز مدیر کل که عینک تا دکمه پیراهن در زیر سرعت باد. کارفرمایی بیکر میفیلد impersonated دورسی در طول rookie استعداد نشان می دهد و آن را یکی از لحظات به یاد ماندنی از سال 2018 فصل سخت می زند.

خوشبختانه برای Telesco او نمی خواهد که به طفره رفتن بیش از حد بسیاری از دوربین های دیجیتال به خاطر او های ویژه با قوچ برای همه-لس آنجلس نسخه از ضربه سخت است که آغاز بکار on Aug. 11.

Telesco نیست یک فن اضافه شده توجه اما این است که یک فرصت برای شارژر بازیکنان ستاره به نمایش گذاشت.

در اینجا یک طرح راهنمای شارژر داستان ها و بازیکنان و مربیان به دنبال برای HBO خدمه. تدوین این لیست آسان نبود. این شارژر که بسیاری از شخصیت های قانع کننده و حتی بدون پرحرف فیلیپ رودخانه که در حال حاضر نقش Indianapolis Colts. این شرم آور است که این کشور نمی خواهد به شنیدن بی شماری تکرار “dadgummit” و “dangit.”

خب حالا بیایید به راهنمای. امریکا, آشنایی با 2020 شارژر:

KEENAN آلن گسترده گیرنده

مقایسه: DeAndre هاپکینز, WR, Houston Texans (سخت می زند 2015)

آلن شخصیت پر انرژی و میدان را حفظ خواهد کرد HBO دوربین های دیجیتال اشاره کرد و در مسیر خود را و آن را در مورد زمان یکی از این لیگ بهترین wideouts دریافت کانون توجه است. آلن اغلب نادیده گرفته در سطح ملی وجود قرار دادن اعداد است که در مقایسه با هاپکینز, Julio جونز و مایکل توماس.

اما اگر محبوبیت بیشتر آمار سپس آلن مهارت به عنوان یک پیانیست و شلاق برای رانندگی اتومبیل های ورزشی باید او حرکت می کند تا گیرنده گسترده ای رتبه بندی پس از او به نمایش این تابستان. اما آلن شایان ستایش سه فرزند ممکن است کانون توجه را از او.

و تعجب نکنید اگر آلن خجالت یک مدافع با کلاس اول مسیر در حال اجرا شبیه به زمانی که هاپکینز کاهش یافته است DeAngelo سالن در کنفرانس مشترک خبری با داد و بیداد طول 2015 فصل سخت می زند. آلن به احتمال زیاد نمی خواهد فریاد “من از ترس خدا” راه هاپکینز اما او شناخته شده برای ارائه به یاد ماندنی به نقل از.

جاستین هربرت کارفرمایی

مقایسه: Jared Goff, QB, قوچ (2016)

یک داستان عجیب و غریب منتهی به سال 2020 پیش نویس NFL بود در مورد هربرت شخصیت درونگرا بودن یک مشکل برای برخی از تیم ها. شارژر نمی بینم که به عنوان یک مسئله و پیش نویس او را با ششمین کلی انتخاب کنید. شارژر — و بینندگان در صفحه اصلی را پیدا خواهد کرد به سرعت چگونه rookie دسته یک NFL huddle.

هربرت توضیح داده شده است به عنوان یک محفوظ brainiac اما حتی باهوش ترین افراد لغزش یو پی اس. این rookie باید مراقب باشید با آنچه او می گوید در اطراف دوربین. Goff هنوز در حال ساخته شده سرگرم کننده برای طلوع اشتباه در ضربه سخت چهار سال پیش زمانی که او شماره 1 به طور کلی کارفرمایی تازه کار. Goff به احتمال زیاد می داند در حال حاضر که در آن خورشید افزایش می یابد.

جوی BOSA دفاعی پایان

مقایسه: J. J. وات د تگزاسی (2015)

Bosa فکر نمی کند که او را جالب ترین در شارژر رختکن, اما اگر شما بخواهید هم تیمی های خود آنها به شما بگویم او وجود دارد. غالب تصویب حمله کننده نیست و بسیار پرحرف با رسانه ها اما او نشان داده شده است یک نگاه اجمالی از یک jokester. او به احتمال زیاد تحویل چند یکی از به یاد ماندنی-آستر در حالی که کوه در می رم غول پیکر لاستیک در طول تمرین شدید. اما من به شدت شک Fort Minor را “به یاد داشته باشید نام” خواهد شد در پس زمینه. که وات است رفتن به آهنگ.

Bosa, اما می تواند وجود ندارد و برای بسیاری از ضربه سخت فصل اگر او تصمیم به نگه دارید. او را از ورود به سال آخر خود را تازه کار قرارداد و این بازیکن ستاره است که به دنبال عظیم پرداخت افزایش دهد. این می تواند سخت می زند برخی از درام فقط انتظار نیست Antonio Brown سطح درام.

آنتونی لین, سر مربی تیم

مقایسه: رکس رایان, HC, New York Jets (2010)

لین بود فروش خود را از کوتاه زمانی که او گفت که او هیچ رکس رایان, ستاره, سخت, ضربه در سال 2010. لین نمی گویند چیزهای حواس پرت و یا سوگند تا آنجا که رایان, اما او می داند که چگونه به فرمان یک اتاق با حال وحشیانه صادق باشید.

لین است که به عنوان یکی از بهترین رهبران در NFL. ما در حال حاضر دریافت پشت صحنه نگاه کنید که چگونه چهارم-سال سر مربی انگیزه بازیکنان خود را. او همچنین یک هیچ و بی معنی مربی و نوع شدت می تواند باید لحظات.

جورج استوارت ویژه تیم هماهنگ کننده

مقایسه: باب وایلی, OL, مربی کلیولند براونز (2018)

استوارت بزرگ مرد با یک صدای عمیق, به احتمال زیاد خواهد بود که ستاره برک آوت از تابستان است. هنگامی که شارژر به گروه دوربین های امر می تواند عاقلانه برای پیدا کردن استوارت ، جلسات خود را شرح داده شده توسط بازیکنان به عنوان متحرک با زمان دستیار مربی های افسانه ای داستان های مربیگری ترل اونز و سفت ماست.

استوارت به احتمال زیاد ارائه لحظات کمدی اگر چه شاید نه به عنوان خنده دار به عنوان وایلی حرکت معده خود را هر بار که او گفت: کلبه در طول سال 2018 ضربه سخت شود.

AUSTIN EKELER در حال اجرا بازگشت

مقایسه: جرالد مک کوی DT, Tampa Bay Buccaneers (2017)

در حال حاضر که رودخانه ها و Melvin Gordon رفته Ekeler احتمالا به عنوان “بهترین مصاحبه” در این تیم است. Ekeler تا به حال یک فصل برک آوت در این زمینه در سال گذشته و نمی توان آن را یک شگفتی اگر او تبدیل به یک خانواده ستاره در این تابستان با شخصیت خروجی.

Ekeler نمی پرتاب بازی تاج و تخت احزاب مانند McCoy را سه سال پیش به او ارائه تمرین نکات و سرگرمی در حالی که بازی ندای وظیفه.

TYROD تیلور کارفرمایی

مقایسه: Tyrod تیلور, QB, Browns (2018)

عجیب تیلور خواهد شد برای بازی در همین نقش از فصل 2018 سخت می زند. دو سال پیش تیلور در نظر گرفته شد پیشتاز برای شروع برای Browns پس از خروج از لوایح بوفالو اما تا به حال به دنبال بیش از شانه خود را به این دلیل که تیم منتخب شماره 1 به طور کلی انتخاب میفیلد. دوباره تیلور را مجبور به رقابت با یک دور اول rookie کارفرمایی (هربرت).

تیلور لحظه به یاد ماندنی از ضربه سخت با براونز بود او آشکار است که نام او در واقع تلفظ “Tuh-راد” و “کراوات میله.” معلوم تیلور مراقبت می کند که چگونه مردم می گویند نام خود را به طوری که او هنوز هم “کراوات میله.” HBO خدمه خواهد شد به احتمال زیاد از او بخواهید در مورد آن دوباره.

ملوین INGRAM دفاعی پایان

مقایسه: Johnathan Abram, S, Oakland Raiders (2019)

وجود دارد احتمالا نیاز به یک دوربین در اینگرام در همه زمان ها و هر کسی که انتساب باید انتظار شدید تغییرات خلق و خوی از سه بار نرم افزار کاسه. او یا موجب ترس شما و یا شما را به خنده. وجود دارد در میان است. آه و او ممکن است شما را باور او را از این سیاره است.

راه ابرام صحبت ذهن خود را بدون تردید فصل گذشته — مانند درخواست Derek Carr در مورد پول خود را — که آنچه که شما از Ingram اما پنج شکاف بالاتر است. رپر که می خورد quarterbacks است به مقصد به یک ضربه سخت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im