لیگ قهرمانان را به پایان برساند با مینی مسابقات در لیسبون

ژنو — لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد در پایان با یک مینی مسابقات در لیسبون مجدد در ماه اوت پس از پنج ماه تعلیق ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هشت تیم بعد از بازی از مرحله یک چهارم حذفی در بازی ها در دو سالن بیش از 12 روز کمیته اجرایی یوفا تصمیم گرفت تا چهارشنبه.

نهایی برگزار خواهد شد در ورزشگاه خانگی پرتغالی باشگاه بنفیکا در اوت. 23 – آخرین تاریخ در این رقابت ها را 65 سال سابقه.

یوفا تصمیم خواهد گرفت که در ماه آینده اگر طرفداران می تواند در این بازی ها. در حال حاضر بازی در اروپا معتبر ترین لیگ در حال بازی بدون فن.

“ما نمی دانیم که اگر تنها طرفداران محلی و یا بدون فن و یا از طرفداران باشگاه های مختلف می تواند سفر به سالن (در پرتغال),” UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin گفت.

این راه حل بی سابقه ای نیز می بیند ورزشگاه المپیک آتاتورک در استانبول – اصل برنامه ریزی شده میزبان نهایی – تحت فشار قرار دادند ، آینده نهایی میزبان سن پترزبورگ, روسیه, مونیخ, آلمان و لندن نیز به نوبه خود یک سال بعد.

پرتغال مقامات دولتی و مقامات بهداشتی می تواند نهایی می گویند اگر لیگ قهرمانان بالقوه نیز از جمله برخی از برجسته دور از 16 بازی را به ملت بیش از 10 میلیون نفر است که گزارش شده بیش از 1500 مرگ و میر مربوط به COVID-19.

“در حال حاضر هیچ دلیلی وجود ندارد که یک طرح B” Ceferin گفت.

لیگ اروپا را نیز دریافت حذفی مسابقات است. از آن خواهد شد بازی در چهار ورزشگاه در غرب آلمان شروع Aug. 10.ادکلن تنظیم شده است به میزبان نهایی در روز سه شنبه ، 21. این در اصل برنامه ریزی شده بود در تاریخ 27 مه در گدانسک, لهستان. لهستانی شهرستان برگزار خواهد شد 2021 final.

هر دو مسابقات هنوز کامل خود چهارم خط-یو پی اس با دور 16 بازی متوقف شد. سالن برای کسانی که بازی در اوایل ماه اوت تصمیم گرفتند چهارشنبه را می توان نقل مکان کرد و به پرتغال و آلمان است.

لیگ قهرمانان اروپا تا به حال چهار دوم-پا بازی به تعویق افتاد و در ماه مارس در بارسلونا, بایرن مونیخ, یوونتوس و منچستر سیتی. این باشگاه همه می خواهم به میزبانی بازگشت بازی در Aug. 7-8 خرما اختصاص داده یوفا گفت. استادیوم در پورتو و Guimarães در حالت آماده به کار.

در هفته بیستم لیگ برتر تنها شش نفر از هشت نفر اول پا بازی ها در دور 16 بازی شد. تک بازی ها دستور داده شده است برای اینتر میلان-والنسیا و فیورنتینا-سویا که به احتمال زیاد در آلمان است.

UEFA مسابقات در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد پس از اتمام مهلت داخلی لیگ و جام on Aug. 3. آنها در اولویت قرار داده شده برای ایجاد ثبات در باشگاه ها و فوتبال اروپا, اقتصاد و تصمیم گیری مطالب به فصل آینده دور مقدماتی که شروع on Aug. 8 در لیگ قهرمانان.

یوفا گفت: در فصل آینده مرحله گروهی آغاز خواهد شد و یک ماه بعد از حد معمول – on Oct. 20 در لیگ قهرمانان Oct. 22 در لیگ اروپا. این تساوی خواهد بود ساخته شده در Oct. 1-2 در آتن به جای آن از حد معمول محل موناکو.

بزرگترین تصمیم گیری در هنگام shutdown شد UEFA تعویق انداختن مسابقات قهرمانی اروپا تا ژوئن 2021. تمام 12 شهرستانها میزبان در 12 کشور بودند و مورد تأئید شنبه به مرحله بازی های خود را در سال آینده.

چهار تیم هنوز به واجد شرایط برای 24-ملت یورو 2020 خط به بالا. برگشتی مربوط به 16 تیم برگزار خواهد شد در اکتبر. 8 Nov. 12.

لیگ قهرمانان نگاه

(همه زمان ها PDT)

دوم دور برگشت

Aug. 7-8: یوونتوس در مقابل لیون ظهر; منچستر سیتی مقابل رئال مادرید ظهر; بارسلونا مقابل ناپولی ظهر; بایرن مونیخ مقابل چلسی ظهر

(در حال حاضر پیشرفته: لایپزیگ آتالانتا اتلتیکو مادرید, Paris Saint-Germain)

یک چهارم نهایی

Aug. 12-15 در لیسبون پرتغال

نیمه نهایی

Aug. 18-19 در لیسبون پرتغال

قهرمانی

Aug. 23 در لیسبون پرتغال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im