قهرمان Roughnecks به احتمال زیاد نمی خواهد شانس خود را به لحاظ جسمی دفاع از تاج

آنها هنوز هم ملی چوگان سرپهن لیگ قهرمانان.

و اگر بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد کلگری Roughnecks و NLL برادران کردن کف برای چند ماه دیگر — به احتمال زیاد — شانس هستند آنها باقی می ماند لیگ پادشاهان برای حداقل یک سال دیگر با این احتمال که بقیه فصل از جمله پلی آف خواهد بود scuttled.

“است که یک پوشش نقره ای از این چیزی که گمان می کنم” Roughnecks GM مایک هیئت مدیره گفت: با خندیدن. “من می دانم که بچه ها بودند champing در بیت به دفاع از عنوان خود را دریافت و بر روی یک رول رفتن به پلی آف.

“آنها آن را از دست.”

به عنوان آن می ایستد اگر NLL به بازگشت به زمین و دور زدن مانده از فصل به طور منظم و عنوان به طور مستقیم به پلی آف یک “خانم” است که به احتمال زیاد نتیجه برای Roughnecks.

تقریبا هر راه شما آن را تکه تکه این حالات به صورت یک حذفی شامل تمام 13 تیم قرار Riggers در خارج به دنبال در در پست فصل است.

خود 5-5 رکورد قبل از COVID-19 بحران تحت فشار قرار دادند لیگ برتر به حالت تعلیق در فصل چپ آنها را با 10-بهترین ضبط و برای نهم در درصد پیروزی.

حذفی فرمول پس از یک برنامه منظم بود و به تنها شامل هشت تیم — که هر یک از سه بخش برندگان و نفرات دوم به همراه دو کارت های وحشی — و Roughnecks نشستن زن سوم در غرب تقسیم دو بازی پشت ساسکاچوان راش.

به سادگی قرار نیست زمان زیادی را برای Roughnecks به متوقف شد.

در آن زمان از اواسط ماه مارس مکث وجود نداشت و وحشت در حذفی پیگیری. آنها تا به حال بازی های در دست در هر تیم دیگر اما غرب بخش پیشرو ساسکاچوان راش. فیلادلفیا بال بود و در واقع بازی عظیم 14 بازی در مقایسه با 10 هر دو با عجله و Riggers.

پس از این بود که وجود دارد.

“ما یک زن و شوهر از برنده بزرگ قبل از همه چیز آمد به توقف” هیئت مدیره گفت. “این یک بازی خوب در تورنتو — که یکی از ما تیم بهتر تلاش (برای 13-10 پیروزی 8 مارس). شما نگاه کنید که در آن و بگو: آره … ما نوع در شکوفایی وجود دارد.’

“ما را از طریق رفته بود دوره ما از بالا و پایین و تا به حال مبارزه بوده و بدون Dane Dobbie برای شش بازی ها (با توجه به سیستم تعلیق) و جسی پادشاه (به دلیل آسیب دیدگی شانه) از طریق بسیاری از کسانی که در اوایل بازی ها” هیئت مدیره ادامه داد. “ما در .500 و به دنبال در رفتن در اجرا و رسیدن به پلی آف برنامه نگاه خوبی به ما.”

این آخر هفته می توانست بازی را تغییر.

این Roughnecks شد به میزبان رقیب عجله در شب جمعه در Saddledome و به دنبال با یک مسابقه برگشت برابر ساسکاچوان تیم ملی شنبه شب در SaskTel مرکز در ساسکاتون.

“آره … این امر شده ام یک نفر” هیئت مدیره گفت. “ما تا به حال یک برنامه خوب قبل از اینکه آن را لغو کردم. ما از رفتن به بازی بسیاری از تیم های برتر مانند ساسکاچوان که جمعه (بعد از لیگ رفت و در وقفه) و سپس رفتن به انگلستان و بوفالو بود از آمدن به اینجا و پس از آن ما تا به حال ونکوور در راه است و پس از آن بازگشت به عقب با ساسکاچوان.

“آن را راه اندازی به خوبی. ما فکر کردیم که ما در مسیر درست. بله … این امر بوده ام یک آخر هفته.”

به جای همه آنها در خانه های خود تمرین های اجتماعی فاصله به جای ورزشی خود را هنر و صنعت است.

“بازیکنان با هم گرفتن و انجام زوم چت برای ماندن در” هیئت مدیره گفت. “بزرگترین چیزی که من شنیده ام این است که” مرد … من از دست رفته ام با دیدن بچه ها.’ آنها دست رفاقت و تعطیلات آخر هفته هنگامی که آنها همه با هم حلق آویز کردن.

“اما همه می دانند این است که بزرگتر از ورزش است. ما را از طریق آن دریافت کنید. و اگر ما به, ما فقط شروع prepping برای سال آینده است.”

البته هنوز هم وجود دارد شانس آنها برای بازگشت به چوگان سرپهن به تاج قهرمان — هر نوع قهرمان این سال است.

بسیاری از سناریوهای بودن که توسط NLL یکی می تواند یک کانادایی حذفی فقط شامل تیم های مستقر در شهرهای شمالی از مرز. این امر می تواند به نام آلترنا جام — فرمت زمان سر-به-سر به طور منظم فصل افتخار کانادا تیم در حال بازی برای این سال برای اولین بار — با تنها Roughnecks, Rush, تورنتو, سنگ, ونکوور رزمندگان و هالیفاکس Thunderbirds درگیر در برخی از مرتب کردن بر اساس حذفی و یا مسابقات. که بر اساس این تصور که ایالات متحده آمریکا-کانادا مرز نمی بازگشایی در هر زمان به زودی اجازه می دهد تا برای تیم به سفر بین کشورها است.

“این یکی از آن چیزهایی است که لیگ این است که به دنبال در و گفت: “بیایید نگه داشتن همه گزینه های ما باز” هیئت مدیره گفت. “اگر آن را بر روی میز … بزرگ است. اما ما باید به کار را از طریق بسیاری از چیزهایی که قبل از ما در واقع می تواند چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد.

“وجود دارد رفتن به تیم های است که شهروندان آمریکایی در فهرست خود را, اما ما لازم نیست که هر” هیئت مدیره گفت. “تورنتو (کلید رو به جلو تام شرایبر درست کردن بالا. او قادر به بازی ؟ اکثر تیم های کانادایی. اما پس از آن شما ممکن است مجبور کانادایی, زندگی در آمریکا شغل خود. کسانی که همه چیز شما می خواهید می شود قادر به پاسخ قبل از اینکه شما می خواهید برای پرش به برگزاری برخی از نوع آلترنا جام حذفی و یا مسابقات.”

و پس از آن …

“بسیاری از بچه ها بازی در تابستان لیگ بنابراین آنچه که به یک حذفی?” هیئت مدیره ادامه داد. “چه تیم شبیه است ؟ وجود دارد یک دسته از چیزهای شبیه به آن مانند تاریخ, نگرانی, برنامه های سفر و … پس چه هزینه اجرای مسابقات ؟ و فقط کانادا تیم?

“من فکر می کنم این یک نقطه از بحث اما من نمی دانم اگر یک شرکت طرح قرار داده و به محل برای آن است. اما من فکر می کنم لیگ است که به دنبال در همه نوع از گزینه های. و شما نمی توانید آن را انجام دهد مگر اینکه آن را امن و محتاطانه به انجام این کار است.”

تا آن زمان آنها بیکار نشسته, امید برای بازگشت به آغوش سریعتر به جای بعد.

حتی اگر آن را بسیار زود است که به احتمال زیاد به معنی Roughnecks حفظ خواهد خود را به عنوان NLL پادشاهان بدون نیاز به جسمی دفاع از آن است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>