چالش های پیش کلگری بازار مسکن فراتر از COVID-19

سه ماهه اول سال 2020 تنظیم شد تا به بهترین سه ماهه اول در سال برای کلگری بازار مسکن است.

فروش جدید تک خانواده و نیمه متصل به خانه رسیده 498 واحد در ماه ژانویه و فوریه سال جاری (تازه ترین شماره موجود است) در مقایسه با 394 خانه در ماه های ژانویه و فوریه سال گذشته با توجه به آلتوس (آرکانزاس) و بیلد کلگری منطقه است.

در بازار فروش مجدد هر خانه دسته نشان داد یک سال بیش از سال افزایش فروش در سه ماهه اول (بهمن و اسفند) با توجه به Calgary Real Estate Board (CREB) با مجموع فروش یک سال بیش از سال افزایش 4.35 درصد است.

نه ستارگان, شاید, اما افزایش.

خانه های تک خانواری فروش و افزایش حاشیه با 0.16 درصد فروش آپارتمان شات تا 24 درصد در نیمه جدا فروش شد تا دو درصد در حالی که townhomes فروش چهار درصد افزایش یافت.

خبر بسیار عالی برای آپارتمان بخش است که تلاش بیشتر در سال های اخیر است.

قیمت وعده داده شده برای ایجاد ثبات نیز با شش درصد کاهش در لیست جدید و 11 درصد کاهش در موجودی.

“دو ماه از سال شد امیدوار به بهبود فروش کمک به کاهش افزايش سطح عرضه است. اما از اواسط ماه مارس این تغییرات باعث این واقعیت جدید از COVID-19 همه گیر آغاز شد می گوید:” Ann-Marie Lurie اقتصاددان ارشد در CREB. “در نیمه دوم ماه مارس, فروش کند. قیمت در حال حاضر در حال انتظار برای کاهش این سال, اما در نرخ آهسته تر به بازار بود و نشانه هایی از روند به سمت متعادل تر شرایط.”

مارس به پایان رسید با یک سال بیش از سال کاهش فروش از 11 درصد است. ارقام اولیه برای ماه آوریل نشان می دهد فروش فرو 64 درصد از آوریل سال گذشته است.

“COVID-19 همه چیز را تغییر داد. شهر ما و استان صورت چالش های اضافی از تغییر چشمگیر رخ داده در بخش انرژی می گوید:” لوری. “این یک زمان قابل اطمینان برای کسب و کار و افراد در این شهرستان به عنوان دراز مدت عواقب اقتصادی COVID-19 نامشخص باقی می ماند.”

Lurie تجدید نظر کرده CREB اصلی, خوش بینانه, پیش بینی های اقتصادی برای کلگری بود که در ماه ژانویه منتشر شد.

“عدم اطمینان در بازار است که انتظار می رود به علت کاهش چشمگیر تقاضا در مسکن بیش از سه ماهه دوم,” او می گوید. “اجتماعی فاصله انتظار برای نرم کردن با سه ماهه سوم سرعت کاهش در فروش را به سهولت توسط سه ماهه سوم و چهارم. با این حال چرخش در فروش این است که انتظار می رود تا پایان سال به عنوان پیامدهای مالی برای بسیاری از خانواده ها را طولانی اثر است.”

اجتماعی فاصله بسته شده است غیر ضروری خرده فروشی عملیات, آموزش و پرورش, امکانات, حمل و نقل, خدمات, اقامت و غذا, هنر, سرگرمی, تفریح و سرگرمی و دیگر خدمات را تشکیل می دهند که 17 درصد از آلبرتا, اقتصاد می گوید Lurie.

بزرگترین کمک کننده به اقتصاد آلبرتا است دچار مشکل جدی است.

“بخش انرژی حساب برای نزدیک به 30 درصد از اقتصاد ما و در تلاش است با کاهش قابل توجه در تقاضا با توجه به COVID-19 و سنگین قیمت نفت در حال سقوط به پایین ترین سطح خود می گوید:” لوری. “عرضه curtailments رخ می دهد اما بسیاری از تحلیلگران بر این باورند این است که به اندازه کافی برای بلند کردن قیمت های انرژی در کوتاه مدت. بسیاری انتظار اجتماعی فاصله اقدامات شروع خواهد شد به راحتی تا پایان سه ماهه دوم اما چالش ها در بخش انرژی در حال انتظار برای چند سال باقی بماند.

“تخمین اخیر نقطه به هشت درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی و اشتغال از دست دادن نزدیک به 19 درصد است. دو رقمی نرخ بیکاری انتظار می رود باقی بماند به 2021.”

اثر فوری در بازار مسکن احساس شده است و با ماه گذشته کاهش فروش.

Lurie پیش بینی کرد در سه ماهه سوم و چهارم به طور کلی فروش برای سال 2020 را بهبود می یابند از کاهش در ماه آوریل به 20 درصد زیر 2019.

Lurie انتظار دارد قیمت باقی می ماند نسبتا پایدار با توجه به شرایط.

“اقدامات دولت کمک خواهد کرد که جلوگیری از قیمت خانه از سقوط است. اما مداوم ضعف در اقتصاد ما فراتر از تاثیر فوری COVID-19 انتظار می رود که به علت قیمت برای سهولت بیشتر در بازار ما,” او می گوید. “عرضه سطح انتظار می رود برای تنظیم خواهد شد که جلوگیری از کاهش قابل توجهی در قیمت ها. سالانه قیمت ها در سال 2020 انتظار می رود به کاهش نزدیک به سه درصد است.”

در یک سال بیش از سال بر اساس معیار قیمت در سه ماهه اول سال 2020 در کلگری برای خانه های تک خانواده کاهش یافته است 0.32 درصد; نیمه جدا معیار پایین بود 1.47 درصد; townhomes کاهش 0.73 درصد و; آپارتمان به پایین 2.29 درصد است.

حرکات قیمت در شهرها و شهرستانها اطراف کلگری متنوع است.

کوکران Chestermere و سترتهمر تجربه معیار کاهش 2.29 درصد 2.13 درصد و 2.65 درصد بود. برعکس Okotoks, ایردری و رودخانه بالا دیدم کوچک افزایش 0.56 درصد و 0.1 درصد و 0.01 درصد بود.

یک حرکت صعودی برای کسانی که به فروش خانه های خود در کلگری است که رقابت کمتر خواهد بود لوری می گوید که انتظار دارد لیست جدید برای کاهش در یک شبیه سرعت به فروش بیش از سه ماهه دوم به عنوان مالکان تاخیر در قرار دادن خانه های خود را در بازار است.

“علاوه بر این, وام مسکن deferrals کمک خواهد کرد که جلوگیری از افزایش در لیست جدید است که می تواند رخ می دهد در شرایطی از افزایش بیکاری ناشی از از دست دادن شغل کمک خواهد کرد که جلوگیری از یک تندتر افزایش عرضه سطوح یک بار اجتماعی فاصله اقدامات آرام,” او می گوید. “با توجه به ماهیت این بحران وضعیت به سرعت در حال تحول. اگر اضافی سیاست های دولت و برنامه های در حال تصویب آن می تواند کمک به نرم کردن بار اقتصادی در مواجهه با بهره.

“اگر قیمت نفت را افزایش نمی به سطوح بالاتر و یا حمایت دولت ارائه شده است این وضعیت در حال حاضر ضعف در بخش انرژی می تواند به مراتب بدتر است. این را ایجاد شدیدتر خرید اینترنتی در سراسر آلبرتا, اقتصاد و بازار مسکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>