مدیر عامل شرکت ورمونت ماری جوانا پزشکی حامی iAnthus سرمایه استعفا در میان رسوایی مالی

مدیر عامل این شرکت در پشت یکی از ورمونت پنج مجوز درمانگاه ماری جوانا پزشکی استعفا داد زیر این اتهام که او با استفاده از منابع شرکت برای نفع شخصی.

هدلی فورد مدیر عامل شرکت iAnthus سرمایه بلافاصله ارسال استعفای خود را پس از تحقیقات ویژه کشف $160,000 در وام های شخصی از مدیریت یکی از شرکت وام دهندگان iAnthus اعلام کرد در روز دوشنبه.

iAnthus صاحب سرمایه و امور مالی و/یا شرکای با 30 درمانگاه ها در 11 متحده است و عمده سرمایه پشت های مردمی ورمونت یک درمانگاه ماری جوانا پزشکی در استان ، هدلی فورد, خواهر, Alexandra تاسیس مردمی ورمونت در سال 2013.

اولین گزارش شده توسط ماری جوانا کسب و کار روزانه فورد استعفا داد و پس از دو قبلا نامعلومی وام های شخصی کشف شد. وام برای $100000 $60,000 به ترتيب صادر شده توسط مدیریت Gotham سبز شرکای یک شرکت سهام خصوصی صادر شده است که iAnthus میلیون ها نفر در تبدیل خوانده شده یادداشت ها در سال 2019.

iAnthus منصوب شد یک کمیته ویژه برای بررسی وام های شخصی. این شرکت به این نتیجه رسید که این “بالقوه یا آشکار” تضاد منافع نداشتند تحمل در روابط مالی خود با Gotham سبز اما فورد عدم افشای وام های تشکیل نقض سیاست های شرکت.

خارج از دولت بازیکنان در ورمونت ماری جوانا

سه ورمونت پنج درمانگاه ماری جوانا پزشکی در حال تامین با مشخصات بالا در خارج از کشور سرمایه گذاران برلینگتون رایگان مطبوعات گزارش شده در ژانویه. در علاوه بر این به مردمی ورمونت Vermont بیماران داد در مونپلیه و Phytocare Bennington, ورمونت در مورد حمایت شیکاگو مبتنی بر سرمایه های مردمی شاهدانه.

بیشتر: چگونه ماری جوانا ممکن است واژگون ورمونت وطنی گلدان صنعت

Curaleaf مستقر در ویکفیلد ماساچوست و یکی از بزرگترین ماری جوانا شرکت ها در جهان قصد دارد برای به دست آوردن مردمی شاهدانه در بهار امسال اضافه کردن یکی دیگر از درجه جدایی بین محلی ماری جوانا صنعت و پول پشت آن است.

فورد مردمی ورمونت شده است به طور فعال درگیر در دولت و امور دولتی. الکساندرا فورد فشرده قانونگذاران ایالتی در سال 2016 به رد پیشنهاد اقامت مورد نیاز برای مجوز-دارندگان بود که در نهایت به ضرب گلوله. مردمی ورمونت پرداخت مونپلیه لابی بیش از 30 ، 000 $در 2019, Vermontijuana گزارش شده است.

دیگر ماری جوانا شرکت ها و سازمان ها به نمایندگی از آنها به تازگی به صرف پول قابل توجهی لابی دولت است. سیاست ماری جوانا پروژه یکی از بزرگترین و قدیمی ترین گروه های حمایت در کشور صرف بیش از $67,000 بین فوریه 2019 و 2020 در لابی. ورمونت شاهدانه معاملات انجمن که سایت لیست استوک بریج کنف مزرعه Luce مزرعه سلامتی خود را به عنوان تنها عضو صرف بیش از $17,000 در قاب زمان.

پس از هدلی فورد استعفای iAnthus منصوب سفت مزلو شرکت بنیانگذاران مدیر عامل موقت.

مردمی ورمونت و iAnthus سرمایه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. این داستان به روز خواهد شد.

مطبوعات آزاد تحریریه Joel بیرد کمک به این گزارش.

ایمیل اسحاق Fornarola در [email protected] او در توییتر دنبال: @isaacforn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>