سواره نظام را از کسب و کار ناتمام در خود نگه دارد اما تیم ماندن مثبت

روز شنبه تاریخ شروع سواره نظام FC دوم فوتبال فصل بود که بیش از به سادگی مشخص شده در تقویم سال 2020.

آن را دور …

سایهدار …

و ستاره دار.

“آره … که برای تلفن های موبایل مانند ما” گفت: سواره نظام GM/سر مربی تامی Wheeldon جونیور “پسر بودند و به دنبال به جلو به آن است.”

نه فقط به خاطر آن بود شروع کلگری تیم دوم کمپین — یکی از بازیکنان و مربیان به طور یکسان حسابداری و مدیریت با عنوان “فصل 2: کسب و کار ناتمام’ در پی سال گذشته قهرمانی سری از دست دادن.

اما همچنین به خاطر مارس 11 کیکآف راه اندازی شد در همیلتون با Cavs مصرف در جعل FC — قوس رقیب که در صدر آنها در فینال گذاشته و ادعا می کنند به ستاره شمال سپر کلاه افتتاحیه کانادا در لیگ برتر.

“از آنجا که آن را جعل و آن را حق گرفتن آن را یک علامت در تقویم که در آوریل 11, ما می تواند در همیلتون گفت:” Wheeldon جونیور “ما احساس بهترین راه برای دریافت بیش از سختی راه در فصل گذشته به پایان رسید بود به چهره ما با دشمنان در آوریل 11.”

اما با ورود آن تاریخ می آید یک خانه خالی در همیلتون Tim Hortons زمینه و در همه استادیوم ها در سراسر کانادا است.

این coronovirus همه گیر است به طور نامحدود به حالت تعلیق در تمام ورزشی لیگ از جمله CPL.

یک spoilsport تا مطمئن شوید.

“آره … شما می خواهید به رقابت خواهند گفت:” Wheeldon جونیور “ما در حال از دست رفته فوتبال است. این فصل به هر حال. شما صرف نوامبر و دسامبر شارژ و تأمل و در زمان به شما ضربه ژانویه و شما انجام داده ام همه را استخدام شما در حال شروع به دریافت کنید که خارش که در آن شما مایل به در زمینه آموزش و ارتباط با بازیکنان دوباره.”

آنها اتصال به طور خلاصه برای تیم آموزش در پاکسازی عملکرد مرکز در کلگری غرب, منطقه صنعتی.

اما که به طول انجامید کمتر از دو هفته قبل از CPL گفته عضو آن باشگاه به حالت تعلیق در اردوگاه به دلیل COVID-19 بحران است.

پس از آن کلمه ای که در این لیگ شد که مجبور به کشیدن پلاگین بر روی حداقل در بخش اول از این فصل به تعویق انداختن بازی به طور نامحدود در مواجهه با این بیماری همه گیر.

“از آغاز آن چنین طولانی خارج از فصل است که ما در شمال امریکا گفت:” سواره نظام کاپیتان نیک Ledgerwood. “ما آخرین بازی که ما برگزار شد (2-0 final دست به جعل) در Nov. 2. بنابراین ما تا به حال تمام کردن فصل از سه ماه قبل از اینکه ما به آموزش. و سپس ما دو هفته از آموزش واقعی با این تیم قبل از همه چیز را در خود نگه دارد.

“پس این است که بیش از ما رفته اند هفت یا هشت ماه بدون بازی. و برای هر نوع ورزشکار است که لطمه می زند و پیشرفت و محصول است که ما می خواهیم برای قرار دادن در این زمینه برای طرفداران.”

Cavs اما قصد داریم در جلسه این چالش سر در برگزاری شرکت به ویژگی های را ساخته اند که این باشگاه در حال بارگذاری-موفقیت در مراحل ابتدایی است.

حتی اگر آنها از یکدیگر جدا — با اکثر سواره اعضای ماند در کلگری منطقه — آنها باقی می ماند یک تیم و در ادامه به نگه دارید تا رفاقت در راه های خلاق.

“در انصاف ما رو واقعا گروه خوب” گفت: Wheeldon جونیور “ما که اخلاق در مورد انطباق و غلبه بر. به عنوان به زودی به عنوان ما رفت که 14 روز-جداسازی اولیه تماس در روز جمعه 13 مارس به ما گفت: “اگر تا کنون ما در حال رفتن به زندگی می کنند با اخلاق ما آن را در حال حاضر. این یک وضعیت است که هیچ یک از ما با آن مواجه شده اند قبل از.

“همه ما باید انجام دهید این است پیدا کردن یک راه به نوبه خود آن مثبت است.”

و به طوری که آنها باید.

Cavs گرفته اند به رسانه های اجتماعی روزانه در تلاش برای کمک به نگه داشتن ارواح از همه.

بازیکنان و مربیان شرکت در Q&به روز احمق آوریل سرگرم کننده با کارت های تجاری و موقعیت خبرها و گزارشها از جمله مارکو Carducci را یابم شستن دست را آموزش.

“آنها متوجه آنها در حال انجام بخشی خود را برای کمک به صاف منحنی” گفت: Wheeldon جونیور “به عنوان پر تنش به عنوان آن است که وجود دارد خیلی بیشتر چیزهای مهم در زندگی نسبت به ورزش و این است یک بررسی واقعیت برای همه ما است. اما من فکر می کنم وجود دارد به که مثبت ری از نور و من فکر می کنم این بچه ها را ایجاد می کند که, و من می بینم که روزانه. آن را مثبت و عفونی.”

آن را نگه داشته ارواح مربی تیم برداشته.

و او می بیند که راه خود را از اتهامات پاسخ دهد در طول برنامه ریزی شده ویدئو کنفرانس تلفنی.

بچه ها همه لبخند می زند.

این گفتگوی بورسی بزرگ است.

و وجود دارد یک حس واقعی از دست رفته یکی از دیگری.

“دو هفته از آموزش وجود دارد برق در هوا گفت:” Wheeldon جونیور “ما احساس وجود دارد برخی از کسب و کار ناتمام به حضور و پسران به حال تا به حال خارج از فصل است.

“در حال حاضر ما رفته به خارج از فصل 2.0 است که متفاوت از املاک خارج از فصل چرا و سپس آنها را در رفتن به سالن ورزش های محلی و یا رفتن به باشگاه های فوتبال در نزدیکی و یا شاید انجام یک تمرین با هم. در حال حاضر تنها تمرینات است که ما مجاز به انجام در خانه-جداسازی پروتکل و شما رو به خلاق. “ما قطعا خلاق به ماندن در تماس با, و آن را بسیار مفید است.”

آنها نیز تا به حال برای خلاق نگه داشتن تا با تناسب اندام.

و این قطعا آسان نیست زمانی که آنها با هم هل دادن و تشویق دیگر.

“این دشوار است” Ledgerwood گفت. “من فکر می کنم همه ما باید موقت ورزشگاه ما در زیرزمین و یا در گوشه ای از اتاق نشیمن ما. ما مربیان تناسب اندام انجام داده اند باور نکردنی کار ما یک برنامه برای انجام هر هفته. هر روز یک نوع متفاوت از تمرین — در هر نقطه از یوگا به وزن مدارات به آموزش با شدت بالا و به دنبال آن برخی از در حال اجرا و یا برخی از نوع قلبی.”

روزانه آنها انجام تمرینات و ارسال در مرور زمان از کسانی که در جلسات و مانیتور ضربان قلب خوانش خود را اجرا کنید.

“بنابراین ما در حال نگه داشتن مشغول” Ledgerwood ادامه داد. “اما آن را فقط سخت به تقلید از فوتبال آموزش. ما در حال گرفتن لمس بر روی توپ تا آنجا, و ما در حال گرفتن نیست که برای تعامل با تیم. بنابراین بزرگترین مبارزه است فقط آن را انجام تمام توسط خودتان.”

اما که را — دوباره — که در آن شخصیت Cavs در ضربات.

از همان ابتدا خود را در وجود آنها قرار داده ایم جلو همیشه مثبت همیشه در جبهه متحد که به طور معمول intimidates دشمن.

شاید همه است که حتی کنار فشار منفی این COVID-19 چیزی که به ارمغان می آورد به نبرد در دست است.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر چیزهایی که از فوتبال گفت:” Cavs چاشنی مدافع ماسون Trafford. “مردم مهم تر از چیزهای نگران کننده و به حق ،

“من معتقدم هر چند که زمانی که این عبور می کند که مردم در حال رفتن به نیاز به چیزهایی مانند سواره نظام و ورزشی برای بازگشت به زندگی واقعی و به جامعه که ما و شهر کلگری است” Trafford ادامه داد. “ما قصد داریم به ارائه که خروجی است که مردم در حال رفتن به قطعا نیاز به احساس انسان دوباره به دلیل این بوده است که تقریبا dehumanizing چیز با مردم در گیر بودن در خانه و جنگ نامرئی دشمن.”

آن را فقط نمی خواهد در هر زمان به زودی.

قطعا زمانی که آنها در ابتدا انتظار می رود برای شروع در این فصل از انتقام.

“هیچ … که اتفاق می افتد در حال حاضر گفت:” Wheeldon جونیور “اما من مطمئن هستم که هنگامی که ما یک برنامه را در مقابل ما ما هنوز دایره است که تاریخ بدون توجه به آنچه در آن ممکن است.”

بدون توجه به آنچه در ادامه از وجود دارد, آن را کاملا به عنوان خوانده شده در حافظهی Cavs.

“ما به نام این فصل 2: کسب و کار ناتمام” اضافه شده Wheeldon جونیور “اما در حال حاضر به عنوان ما صحبت در مورد چگونه سال 1 ‘فوتبال’ و چگونه ما ساخته شده است یک تیم از ابتدا با بازیکنان جدید تاج و یک نام تجاری جدید ورزشگاه سال 2 ‘کابوس فوتبال در نظر دارد و هیچ کدام وجود دارد بیشتر چیزهای مهم در زندگی است.

“این قطعا رفتن را برای کوتاه تر شود. اما من در ورزش به طور کلی و آن را یکی کننده از جوامع است. هنگامی که ما از طریق این ما از دست رفته هر یک از دیگر و احساس می کنم ما دوباره قوی تر و fandom خواهد بود پرشور تر از همیشه است. پس از آن قطعا رفتن به یک جالب در کتاب های تاریخ.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>