سواره فصل-تاریخ افتتاح آرام یکی در صنوبر مراتع

شنبه آمد و رفت بدون تلفن های موبایل از فوتبال در صنوبر مراتع.

آن روز قرار بود به مناسبت بازگشت از سواره نظام FC به ATCO زمینه در صنوبر مراتع.

این دور تاریخ کانادا باشگاه لیگ برتر را بازکن.

اما این بازی در کل شروع از مدار دوم سال برنامه ریزی شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد و در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

و پس از تصمیم گیری ساخته شده در چند روز گذشته توسط شهرستان و استان برای گسترش ممنوعیت شهر-حوادث سازمان یافته و مجوز حداقل از طریق اوت سواره نظام نمی تواند شروع آن فصل فوتبال تا سپتامبر در اولین.

حداقل نه در مقابل طرفداران در کلگری.

“آن روز غم انگیز اما ما قطعا می دانند چرا” گفت: صنوبر مراتع معاون ارشد رئیس جمهور ایان Allison. “من بر روی زمین در صنوبر مراتع منعکس از یک سال پیش با برف دوش و تمام مسائل باز بعد از باز کردن فصل.

“(شنبه) در کلگری و من به شما قول (سابق شعله های آتش سر مربی) باب جانسون در اینجا — می میرم یک روز بزرگ برای فوتبال است.”

شاید یک تابستان بزرگ به بوت.

به جای آن بوسه تابستان خداحافظی که در آن رویدادهای ورزشی زنده نگران هستند.

آن شده اند که یک ترک خوردگی بعد در صنوبر مراتع گفت:” سواره نظام GM/سر مربی تامی Wheeldon جونیور “آب و هوا روشنتر و ساخته اند برای شرایط استثنایی برای خانه, درب بازکن, پس از بیش از شش ماه پس از آخرین بازی وجود دارد.

“اما مثل همه ما را به تمرکز بر روی مسائل مهم تر در دست و تمرکز در بازی بخشی از ما را برای پهن کردن منحنی.”

برای این باند در صنوبر مراتع وجود دارد بیشتر به آن از قفسه بندی فوتبال به صورت موقت.

آنها همچنین خرید و فروش در اسب سواری جهان در بالاترین سطوح در سطح جهان است.

این COVID-19 بحران در حال حاضر تعطیل تمام show-jumping حوادث منجر به استادان در ماه سپتامبر در صنوبر مراتع حتی قبل از این شهرستان در ماه گذشته قرار داده ممنوعیت زیادی کرد تا پایان ماه ژوئن است.

“هر دو صنوبر مراتع و سواره نظام FC را احترام و پایبندی به شدت به هر گونه محدودیت و هدایت و مقررات به عنوان ما را از طریق این بی سابقه تایمز” آلیسون گفت. “بهداشت عمومی جامعه و رفاه اهمیت است. این است که چرا ما در زمان جهت ما در اوایل مارس در ساخت برخی بسیار دشوار اما درست — تصمیم گیری در مورد ما صنوبر مراتع تابستانه سری.”

برای فوتبال تصمیم گیری است که ساخته شده برای این باشگاه توسط شهرداری و مقامات ولایتی.

مشخصات فنی صنوبر مراتع ندارد به جهت آن از شهر است.

آن استفاده می شود که برخی از اموال متعلق به صنوبر مراتع کشیده به محدوده شهر اما د-الحاق — در بخش با توجه به گسترش جاده کمربندی در این شهر غربی — از قرار دادن تمامیت آن زمینه در کوهپایه شهرستان است.

مهم نیست چون مشهور جهان نشان می دهد پریدن تسهیلات و سواره فوتبال است که مصرف آن نشانه از این استان به هر حال در طول این تلاش سلامت نیوز.

“دکتر دینا Hinshaw واقعا دریاسالار این کشتی در حال حاضر” آلیسون گفت. “صرف نظر از آنچه شهرداری آمده تا اگر وجود دارد یک استان اعلام و عنوان شده است وجود دارد — که یکی است که باید مورد احترام و رعایت و به عنوان من درک می کنم آن را — مگر در مواردی که وجود دارد این است که برخی از توسعه های جدید بیش از آخر هفته — که اجرا می شود و تا 31 اوت.”

و آن را مانند Allison & Co. آیا بی توجهی به هر یک از اقدامات مجموعه ای از پایین شهر است. آنها با تکیه بر داشتن یک جامد کار ارتباط با کلگری.

“ما با صدای بلند و افتخار Calgarians,” آلیسون گفت. “ما به وضوح درک و احترام همه چیز و کار با افرادی مثل کلگری حمل و نقل به هماهنگی ما در خدمات شاتل تعریف به صنوبر مراتع و کار با خدمات پلیس کلگری در برخی از ما به کنترل ترافیک و پرداخت-وظیفه مسائل است.”

به علاوه آن را Calgarians که رانندگی ورزشی در صنوبر مراتع.

بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن در برابر خواسته از این دست که تغذیه شما.

“با نام تجاری و شهرت خسارات و خطرات یک چیز” آلیسون گفت. “و پس از آن وجود دارد موضوع سلامت.

“این نه فقط یک منطقه و یا استانی و یا ملی چیزی که ما در حال برخورد با. این جهانی در مقیاس. و نه تنها ما این مقامات اما این دیدگاه از صندلی ما نشسته و ما رو فدراسیون های ورزشی خود را — که آیا آن فی یا اسب کانادا یا کانادا فوتبال یا فیفا — و سپس شما من از شرکت شما و همکاران.

“پس این است که یک ماتریس و هر کس می داند اولویت بهداشت عمومی و چگونه آن نیاز به رعایت شود.”

در این جهان ما زندگی می کنند, آلیسون معتقد است وجود تنها یک ضرب المثل ما همه می توانند اتخاذ کنند.

“ما باید به جلو و تامی نقل قول … “آلیسون گفت. “‘انطباق و غلبه بر.'”

همانطور که برای Wheeldon جونیور خود را ؟ او یک نقطه کانونی در طول Calvary FC مجازی میخانه شب — “اشعه آفتاب برای همه” آلیسون گفت: — در روز شنبه.

“به عنوان یک تیم ما همچنان به کار و اقامت مثبت به این امید که ما را از بازگشت دوباره هنگامی که زمان مناسب است” اضافه شده Wheeldon جونیور “من می دانم که در آن روز ما را بشنود و احساس سر و صدا از طرفداران ما به عنوان ما وارد قلعه صنوبر مراتع یک بار دیگر.

“این فکر می کردم که به من انگیزه رفتن را از طریق این.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>