سواره نظام جانبازان صحبت از استرس بار در دوران فوتبال حرفه

دوشنبه علامت سالگرد یک سال از سواره نظام FC اولین بازی خانگی در صنوبر مراتع’ ATCO زمینه است.

اما این بهار — درست مثل بقیه از ما — باشگاه فوتبال ستاره بسته شده اند در.

آنها بوده است و حفاظت از سلامت جسمی خود را در حالی که تلاش خود را برای مدیریت ذهنی در این بیماری همه گیر کوروناویروس … دوباره … درست مثل بقیه از ما.

بنابراین با در نظر گرفتن یک زن و شوهر از سواره نظام جانبازان تا به حال مقدار زیادی از زمان به منعکس کننده دیگر مانند استرس بار در طول برجسته مشاغل قبل از coronavirus آمد و به طور نامحدود به تعویق افتاد 2020 کانادا در لیگ برتر.

“هیچ چیز در مقایسه با این وضعیت که در آن همه چیز قرار داده شده است در توقف و همه خواسته شده است تا در خانه بماند و خود منزوی” گفت: سواره نظام کاپیتان نیک Ledgerwood. “این بوده است, عجیب ترین احمقانه ترین زمان که من یک فوتبالیست.”

اجازه دهید ما بود که قاضی از آن Nik.

مبادا او فراموش می کند که زمانی که آتش بازی سوت کشید گذشته خود پنجره در مرکزی امریکا است.

و یا زمانی که نازی ها تظاهرات بودند دستور روز نه چندان دور از جایی که او آموزش دیده در آلمان است.

Cavs هم تیمی ماسون ترافورد به تحمل چند عوامل استرس زا در طول زندگی حرفه ای خود بیش از حد.

وجود دارد که لیگ سقوط در حالی که بازی و نرم افزار و رسیدگی به خانواده اش در فلوریدا.

و آن زمان در چین که زندگی خود را به نظر می رسید بیشتر وارونه در دوران ورزشی خود محاکمه وجود دارد.

“کسانی که استرس بار” توافق Trafford. “در مقایسه با امروز وجود نداشت فیزیکی خطر ابتلا به برخی از بیماری های است که می تواند شما را بکشند.”

اما این چنین شرایطی در خارج از کشور بودند با اینحال یک تهدید هر دو را به سلامت جسمی و روانی.

“در طول زمان با میامی FC دشوار بود و از نظر روحی و روانی نسبت به پایان هنگامی که (North American Soccer League) تاشو بود (در سال 2017),” Trafford گفت. “این ممکن است به نظر می رسد و نه دنیوی در مقایسه با آنچه که ما در حال برخورد با شرکت. اما در آن زمان واقعا دشوار است.

“شما در یک تیم با 20, 25 و کارکنان و شما زندگی می کنند زندگی خود را در یک لحظه و همه چیز فوق العاده و لحظه ای بعد همه چیز را بازیگران به شک. ما بازیکنان در اروپا ساخت صدها هزار دلار در ماه است. ما مردمی دیگر خارج وجود دارد در حالی که به زودی به عنوان شغل ما بودند قرار داده و به شک — که آنها واقعا شد — شما مطمئن نیستید که چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی.”

در آن زمان Trafford و همسرش کلودیا شد پدر و مادر به نوزاد لونا اضافه کردن به استرس لرزان وضعیت NASL.

“هر روز ما می خواهم از خواب بیدار به پیام های چت گروهی در مورد تیم های تاشو و بچه ها در موقعیت های دیگر نمی پرداخت و سوالات در مورد اینکه آیا این باشگاه که قرار بود به افتخار عقد قرارداد شد و لیگ, برای رفتن زیر,” Trafford گفت. “آنچه که من می خواهم به انجام اگر این همه رفت پایین؟”

این NASL را بریزید اما این مدافع کهنه کار بود و قادر به ماندن در با میامی بارسلونا به تازگی تشکیل شده ملی برتر لیگ فوتبال برای یک فصل قبل از ابتلا با تازه بدوران رسیده سواره نظام.

سال قبل ترافورد را رد کرد و سال چهارم با فنلاندی تیم باشگاهی واحد و در مکان واحد ماریهام امید بستن به تجربه فوتبال زندگی در چین است.

این ثابت می شود بسیار چالش فرهنگی با گوئیژو Zhicheng برای 2013 فصل.

“جایی که من زندگی می کردند در چین بود و نه پکن یا شانگهای بود که در آن “آسان” به زندگی و اطراف” گفت: Trafford, در حال حاضر 33. “من در یک شهر چینی که در آن وجود دارد نه بسیاری از خارجی ها و خیلی از خارجی حضور و هنوز بسیاری از مردم صحبت کردن به زبان انگلیسی.

“از نظر فیزیکی و ایمنی و من واقعا تا به حال با آن نگران. اما آن را مانند زندگی در یک جهان کاملا متفاوت بود و تقریبا غیر ممکن است برای توصیف کسی فقط به دلیل آن را بسیار متفاوت از ما چگونه اینجا زندگی می کنند.

“سه یا چهار ماه بود واقعا دشوار است — من تقریبا هیچوقت آن را از وجود دارد” Trafford گفت. “ساده ترین راه برای توصیف آن بالا پايين چپ راست بود … همه چیز را که من آورده از کانادا پس زمینه تقریبا معکوس. بنابراین من واقعا در تلاش برای انطباق با شیوه زندگی به فرهنگ به چه چیز و به چه افرادی تعامل.”

نقطه عطفی برای Trafford شد ورود یک دلار هنگ کنگ متولد بازیکن آلمانی تبار اندی Nägelein, گفتن Trafford که او نمی تواند مانند یک عمل خوب کانادا و تظاهر در آن بود به خانه برگشت.

“او به من گفت:” اگر شما در حفظ و بازیگری مانند که شما در حال رفتن به نگه داشتن شنا بالادست و شما در حال رفتن به از دست دادن ذهن خود را,'” Trafford گفت. “من شروع به رعایت بیشتر و گوش دادن بیشتر و در زمان هدايت را از نزد او و متوجه شدم که چگونه همه چیز کار می کرد بیش از وجود دارد, و آن را بسیار لذت بخش تر. در پایان, آن را سرد بود و من واقعا سپاسگزار برای آن است.”

اما تنش هنوز ثابت در طول آن سال در شهر گوئیانگ.

“هنگامی که شما به برخی از این کشورها مانند چین و این واقعا کاملا آشکار واقعیت را بررسی کنید زمانی که شما متوجه چه مقدار پول است که سرمایه گذاری و درگیر” Trafford ادامه داد. “مردم بالا در باشگاه و یا در چشم انداز سیاسی ممکن است به اتاق قفل و اعلام کند که این یک بازی بزرگ است و شما می خواهم بهتر و زیبا کردن. هرگز من از لحاظ جسمی در معرض تهدید بود اما نوع ضمنی. شما آن را احساس ذهنی — آن را مانند ” این واقعی است.'”

همچنین ‘واقعی’ استرس برای Cavs هم تیمی Ledgerwood در چند توقف در خارج از کشور در طول 18 سال از فوتبال حرفه ای.

گنجانده شده بود او در زمان صرف شده در آلمان از زمان او بود 18 فقط پس از اولیه خود را از روی لئامت دادن با کلگری طوفان (به یاد داشته باشید آنها را؟) در USL یک لیگ در سال 2002.

“آن امن بود” گفت: Ledgerwood از 13 سال تصدی خود در اروپا است. “وجود دارد هیچ زمانی که هر بازی لغو شد با توجه به حملات تروریستی و یا بیماری …

“من فکر می کنم نزدیک ترین چیزی که به آن امر شده بود شاید تظاهرات نازی ها, اما آن اتفاق افتاده است هر هفته در آلمان است. که تنها چیزی که در آن بود ‘اقامت روشن است که — آیا می خواهید به بخشی از آن.”

در طول زمان خود را در آلمان — او در بازی با 1860 مونیخ, Wacker ریسچچ, FSV فرانکفورت, Wehen Wiesbaden MSV دویسبورگ و Energie کتبوس — Ledgerwood تلفن کردم به بازی در کانادا, تیم ملی در موارد متعدد.

که او را در بارها عجیب و غریب شرایطی به خصوص در سفر به آمریکای مرکزی برای جام جهانی.

“مطمئن شوید که به اندازه کافی … اتوبوس سواری برای و از ورزشگاه بودند همراهی با وسایل نقلیه نظامی و پلیس و همه با اسلحه” Ledgerwood گفت. “که امر شده ایم نزدیک به یک رزمنده دشمن محیط زیست است که من تا کنون در مقابل.”

پاناما و هندوراس معلوم شد که بسیار خصمانه است.

“به آنها وجود دارد فوتبال است که بیش از یک دین” Ledgerwood ادامه داد. “آن را تقریبا به مرز مرگ و زندگی برای خود طرفداران و بازیکنان.

“به خاطر دارم یک بار در پاناما در 2 ساعت در صبح در مقابل هتل ما آنها تا به حال به انتظارنشسته بودند تا مانند یک خیابان عادلانه است. آنها تا به حال موسیقی زنده. تمام اتومبیل آمد و در استریو خود را. تمام موتور سیکلت بودند دور موتورهای خود را. و آنها تیر اندازی آتش بازی در هتل ما در ویندوز ما که مشرف به خیابان است.

“این عادی بود برای آنها. این چیزی بود که آنها به دور تیم را امتحان کنید و پرتاب آنها را.”

آن را کاملا متفاوت می افزاید: Ledgerwood از در دنج محدوده کانادا که در آن پای دیگر از جمله مقدماتی جام جهانی بازی است.

“آره … این خوب بود و راحت وقتی که آنها آمدند به بازی با ما اینجا” Ledgerwood گفت. “اما من فکر نمی کنم شما همیشه می توانید استفاده کنید برای موقعیت های مانند که در پایین وجود دارد.

“شما نمی توانید یک خواب شب قبل که بدیهی است کمک نمی کند. من نمی خواهم بگویم آن شما می اندازد کردن بازی خود را — آن را فقط یک محیط خصمانه. برخی از مردم رشد است. دیگران اردک به دور است. ما همیشه به حال نتایج مناسب و معقول وجود دارد منهای یک خرمن کوبی در زمان ما در هندوراس (در سال 2014).

“این یک درس زندگی — یک تجربه است که شما هرگز نمی تواند به دور باشد. شما با دیدن این شور و شوق است که آنها باید برای فوتبال است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>