سواره نظام FC شروع آموزش در صنوبر مراتع

آنها در زمین است.

سواره نظام FC مورد تایید اوایل روز دوشنبه از استانی و شهری مقامات بهداشتی برای بازگشت به آموزش.

کانادا لیگ برتر باشگاه پس از آن شروع به برگزاری داوطلبانه تمرینات در صنوبر مراتع در صبح روز دوشنبه.

“به عنوان بخشی از CPL آموزش پروتکل ما اتخاذ یک رویکرد مرحله به مرحله به آموزش آن آغاز خواهد شد با عدم تماس با فرد یا گروه کوچک تمرینات گفت:” سواره نظام در بیانیه ای. “این اجازه خواهد داد که باشگاه به ارائه امن ، بهداشتی و محیط کنترل شده است که تضمین پایبندی به پروتکل های ایمنی و فیزیکی فاصله اقدامات برای بازیکنان و کادر.

“اولویت این پروتکل ایمنی و رفاه حال بازیکنان و کادر فنی و کارکنان و همچنین خانواده خود را زمانی که آنها بازگشت به آموزش است.”

بازگشت در ماه مارس CPL مجبور شد به حالت تعلیق در شروع فصل به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدار دوم مبارزات انتخاباتی قرار بود باز آوریل 11.

اما با یک امیدوار شروع فصل در داخل چشم پس از آخرین اخبار این تیم بازگشته است — در گروه های کوچک تنها مندرج سیاست دولت — به میدان دوشنبه.

“CPL و سواره نظام FC در ادامه به نظارت بر تمام ورودی راهنمایی و جهت ارائه شده توسط تمام سطوح دولت و همه فوتبال های نظارتی گفت:” بیانیه است.

سواره نظام جلسات آموزشی تعطیل هستند در حالی که این باشگاه هدایت در حال تحول پروتکل مقررات ایمنی و بهداشت قرار داده ملی و دولت های محلی و مقامات بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>